موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 68 , از مجموع 68

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نظر من به نظر تمام مخالفان آقای آلبوس ، نزدیک تر است !

2. 3 کاربر زیر از Immortal Persia برای این پست مفید تشکر کرده اند:

arash irani3 (13/12/14),GRIMM (13/12/13),VirtualPersia (15/06/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

استراژی خاص به قول این دوستان که میگن درش بذار ، واقعا برای استراژی خاص تو ایران باید درش بذاری !!!!

ولی واقعیت امر تو این بازی این هست باید اولش یه دوره اموزشی تو این بازی گذاشت که فرق جمع و فرد رو تشخیص داد ، بیشتر این بازی تو ایران روی این محوریت میچرخه که میگه من یه کار شاخص انجام بدم که اسمی برای خودم ثبت کنم و موندگار باشم !!!! و یا اینکه یه کار اشتباه از یکی ببینم اون بکونم لباس عثمان بکنم تو حلق این اون !!! مثال برات میزنم قضیه جنگ پژمان !!!

بعد قضیه دولت امیر اشتباه هم بود ، وقتی دولت اومد جای مجارستان رو عوض کرد و اومد در خواست صدم ثانیه داد برای دادن ان ای هم احساسی عمل کردن به جای اینکه بیان توافق های رومانی رو بگن ، اومدن درخواست ان ای دادن !!! و مجلس هم بدون هیچ گونه فکری مثبت داد و ان ای صادر شد !!! نه بحثی نه صحبتی هیچی که هیچی .هم مقصر بودن ، اینکه میگن مجلس گول خورده اینطوری نیست من بودم اون روز ، شما ها احساسی تصمیم گرفتید و عواقب در نظر نگرفتید شدش این !!! کار بی قانونی کردید قانون که خودتون تصویب کردید رو دور زدید !! ولی یه چیزی اینجا روشن هست توافق از سمت دولت به مجلس داده نشد.

ولی اینجا چیزی بیشتر ازار میده این هست که دیگران خودشون رو مقصر نمیدونم و حاضرم نیستن بگن اشتباه کردن ، به هم چیز قضایا رو ربط میدن به جز اینکه بگن اقا منم اشتباه کردم !!!

4. 7 کاربر زیر از Atropat برای این پست مفید تشکر کرده اند:

arash irani3 (13/12/14),Dr.SkA (13/12/13),great fowl (13/12/14),GRIMM (13/12/13),hessam_khosh (14/01/03),Immortal Persia (13/12/13),VirtualPersia (15/06/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ولی اینجا چیزی بیشتر ازار میده این هست که دیگران خودشون رو مقصر نمیدونم و حاضرم نیستن بگن اشتباه کردن ، به هم چیز قضایا رو ربط میدن به جز اینکه بگن اقا منم اشتباه کردم !!!
    +1

اینم فراموش نکنیم داشتن فرار میکردن این 3 تا
    چیزی ندارم که به کسی ببخشم به کسی بدهکار نیستم هرچند از برخی طلب دارم
    تنها خواسته ی من این است که روی سنگ قبرم درج کنند

بد شانس ترین ادم دنیا

6. 4 کاربر زیر از GRIMM برای این پست مفید تشکر کرده اند:

arash irani3 (13/12/14),Dr.SkA (13/12/14),Immortal Persia (13/12/14),VirtualPersia (15/06/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lieutenant :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ارشون مخالف بوده و هستم

آدم باید کاری رو که کرده و جور نشده به گردن بگیره و اعلام کنه که اشتباه کرده و درس بگیره ازش این درس گرفتن خودش و بقیه مهمترین چیزه که ما هرگز بهش عمل نمیکنیم به خاطر همین
    مجبور به تکرار تاریخ هستیم مثل افسانه سیزیف یه سنگ رو میبریم بالای کوه دوباره قل میخوره میاد پایین دوباره میبریمش بالا دوباره و .........

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

#با فرار و رفتن از بازی # تصحیح میشود

تبصره : کی میدونه شاید ما اشتباه میکنیم و پیمان درست میگه

و واقعیت سه یا چهار ماه دیگه خودش رو نشون بده
    خدایا مرا از شر انصار موتور سوار و شتر پراید سوار

و خر الاغ سوار نجات بده

8. 2 کاربر زیر از arash irani3 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Dr.SkA (13/12/14),VirtualPersia (15/06/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نوشته های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanss نمایش پست ها
    دوستان مارا به جرم بی گناهی سوی زندان ميبرند

خرقه مدروع بی نرخ مرا تا کوی رندان ميــــــــــــبرند

اين تن رنجور از شمشيرشان را سوی ميدان ميبــرند

چون زنـــــان رفتارشان ابرو ز مـــــردان ميبـــــــــــرند

گاه چون افراسياب و گــــــــــه چورستم گه چو زال

گاه از خس خسترند و توشه وجـــــــــــدان ميبــــرند

گاه در وقت حـــــــــوائج يــــــــار و هم پيمان مــــــــن

گاه خوبيها و از خـــــــود درگذشتم را به فقدان ميبرند

خوش به حــــــــــــــال ان رفيقانی کــــــــــــــــه خود

نيک نامند و بــــــــــــــــه نيکی نــــــــام مردان ميبرند

ما که از روز ازل از دوستان غـــــــــــــــــــــم برده ايم

باکمان از چيست گر ما را بـــــــــــــــــه تشدان ميبرند

ای اجـــــــــــل زود بيا جان بستان از تـــــــــــن مـــــن

گرنيايی جان مـــــــــــــــا از دست يـــــــــزدان ميبرند

10. 3 کاربر زیر از Albus برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Dr.SkA (15/06/27),iMan (15/06/28),VirtualPersia (15/06/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نوشته های وبلاگ
    9

داستان رومانی خرابکاری در گندکاری به توان دروغگویی در حد اعلا بود

اگر از اول اشتباهشون رو گردن می گرفتن که البته الکس و رفقاش واقعا زرنگی کردن و تیم اون زمان دولت رکب خورده بود اساسی

ولی اومد جای اینکه قبول کنه از رومنا رکب خورده قصه سر هم کرد و بقیه قضایا که تا همین الان هم داریم بابتش تاوان میدیم تاوان دادنی نبین و نپرس . . .
    خون گدایی همچو من رسمی ز حلاج است و بس

زنجیر عشق سلسله ماند به پا تا پای دار

12. کاربران زیر از White Owl به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

VirtualPersia (15/06/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خیلیم مهم هست من هم بهش فکر کدم باید با فکر پیش رقت

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

موافیم کاملا

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بک لینک رایگان در سئو می تواند به شما کمک کند رتبه سایت خود را افزایش دهید. برای دریافت بک لینک رایگان و با کیفیت و کسب اطلاعات لازم از کیفیت بک لینک ها، این پست را از دست ندهید.
    ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بتوایند با استفاده از بک لینک رایگان و با کیفیت، بخش بزرگی از سئو off-page خود را توسعه بدهید. قبل از هرچیز باید شما را با ویژگی های بک لینک با کیفیت آشنا کنیم تا دید خوبی داشته باشید و فریب افراد و وب سایت هایی که به شما بک لینک رایگان هرچند با رنکینگ و آتوریتی بالا ارائه می دهند، استفاده نکنید. اما چگونه؟ بخش بعدی را با دقت مطالعه بفرمایید و بک لینک ها را بهتر بشناسید.

ویژگی های بک لینک رایگان با کیفیت

معیارهای زیادی در شناسایی یک بک لینک با کیفیت تاثیر گذار است. می خواهیم کار شما را راحت کنیم. کافیست افزونه معتبری را روی مرورگر خود نصب کنید. اعدادی که افزونه به شما می دهد نشان دهنده کیفیت سایت می باشد. پیشنهاد سئو سایت کمپانی استفاده از افزونه moz است. اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنید افزونه mozbar chrome و اگر از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده می کنید افزونه mozbar firefox را نصب کنید. سپس هر وبسایتی که قرار است در آن بک لینک بگذارید را باز کنید. پس از لاگین کردن در این افزونه، بلافاصله بعد از باز شدن هر سایت، اعدادی را در بالای صفحه مشاهده می کنید.

فروش فورتی نت قیمت ای ام سی نمایندگی کوانتوم لایسنس فورتی گیت خرید فورتی وب نماینده فروش فورتی آنالایزر خرید sophos قیمت سایبروم
    اعتبار سایت برای بک لینک

معیارهایی نظیر DA یعنی دامین آتوریتی، DT یعنی دامین تراست، DR دامین رنک و همچنین MR به معنی ماز رنک که مختص امتیاز در وبسایت ماز و به همین ترتیب معیارهای دیگر توسط این افزونه ارائه می شود. هرچه این اعداد بالاتر باشند بهتر است. اما همه چیز به این معیارها خلاصه نمی شود.

اسپم نبودن بک لینک

آیتم بسیار مهم دیگری به نام spam score ارائه شده توسط این افزونه، به شما میزان اسپم بودن وب سایت ها را اعلام می کنند. برای اشنایی بیشتر با این گزینه و دانستن دلایل اسپم شدن سایت، مقاله "روش های جلوگیری از اسپم شدن سایت در گوگل" را از دست ندهید. این عدد هرقدر کمتر باشد بهتر است.

محلی بودن بک لینک

بعضی از ویژگی های بک لینک رایگان با کیفیت توسط افزونه شناسایی نمی شود و خودتان باید آن ها را مدنظر قرار دهید. یکی از آن ها توجه به دامنه سایت است. سایتی که دامنه مخصوص کشور شما را داشته باشند مثل .ir برای ایران، گزینه خوبی است. همچنین دامنه های عمومی نظیر .com میان کشورهای مختلف مشترک است و تداخلی برای کار سئو سایت و بک لینک گذاری ایجاد نمی کنند. حال آنکه دامنه های دیگری مثل .jp یا .uk یا هر دامنه ای که مربوط به کشورهای خاص است اصلا برای بک لینک گذاری مناسب نبستند. مورد بعدی توجه به زبان محتوای سایت است. وبسایتی که در ایران قرار است سئو شود، نباید در سایت های انگلیسی، ژاپنی و غیره بک لینک بگیرد. توجه نکردن به این عوامل می تواند باعث اسپم شدن سایت و در نتیجه پنالتی شدن آن در گوگل شود. بنابراین دقت لازم را به عمل آورید. لطفا مقاله "سئو سایت با بک لینک رایگان" را نیز بخوانید.
    سئو سایت کمپانی به شما اکیدا توصیه می کند که از وبسایت هایی که بک لینک رایگان می فروشند، بک لینک نخرید. کمیت را فدای کیفیت نکنید. اگر سایت مناسبی را بنابر استانداردهایی که به شما گفتیم پیدا کردید، آنگاه اقدام به دریافت بک لینک کنید. وب سایتتان را با هرگونه بک لینک بی کیفیت حتی با پیج رنک بالا در معرض نابودی و پنالتی شدن پیش نبرید. سئو سایت همیشه باید به صورت اصولی و استاندارد انجام دهید و از خریدن بک لینک رایگان ولی بی کیفیت و اسپم دوری کنید.