موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Question یه سوال اساسی : اکانت جدید یا خیر ؟

سلام
    من چند ماه پیش اومدم یه اکانت تفریحی تو ایریپ ساختم بعد اومدم این بار به قول خودم با برنامه پیش برم یه مقاله ی قدیمی از دوستان پیدا کردم
    در باره ی ماژول اقتصادی شروع کردم به انجام همون کارا البته زیاد پیش نرفتم ولی یه کارخونه ی Fishery خریدم و یه جورایی فکر کنم گلدامو به باد دادم
    الان یه مقاله از علی سینا در مورد BH hunting خوندم و با خودم گفتم این یکی جذاب تر به نظر میاد نسبت به ماژول اقتصادی
    حالا هم که گلدام از دست رفته فقط 3 گلد دارم ولی واسه کارخونه راکت سازی 10 گلد می خوام
    به نظر شما من اکانت جدید بسازم ؟ اگه آره تو کدوم کشور از اول cs بگیرم همین ایران خودمون ؟ یا اصلاً بی خیال BH hunting بشم و راکت سازی نگیرم ؟
    ببخشید اگه سوالام خیلی ابتدائیه ولی اگه کامل و جامع جواب بدین ممنون می شم =)

2. 3 کاربر زیر از ZΞD برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08),Tondar21 (14/09/08),Violet Girl (14/09/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

work train koni bayad

4. کاربران زیر از rmn.zzh به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

عزیزم اینا رو که دیگه خودمم می دونم اصلاً خوندی چی نوشتم ؟
    لطفاً اگه از پلیر های با تجربه کسی وقت داره کامل توضیح بده الان چی کار کنم بهتره ؟ اکانت جدید بسازم عایا یا خیر ؟

6. کاربران زیر از ZΞD به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

kho azizam age midunesti ke nemirafti samte bh

8. کاربران زیر از rmn.zzh به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08)

ببخشید اما من در مورد راکت حرف می زنم ... هزینه اش 10 گلده و می شه باهاش bh هم گرفت البته مطمئن نیستم تو صربستان بتونم ولی شاید تو یه کشور کم جمعیت با راکت از اول بازی bh بگیری

10. کاربران زیر از ZΞD به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08)

to hichja nemishe chon az keshvar dg mian mizanan
    shoma mikhay ba rocketi ke 50k damage dare bh 6mil bzani??

12. کاربران زیر از rmn.zzh به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08)

نمی دونم آخه مثلاً یارو تو آلبانی با 2500 دمیج در مین 30 بتل هیرو مونده
    البته آخرای بتل همه ی قوی ها میان ولی بازم احتمال نداره مثلاً ساعت 5 صبح یه جنگ تر و تمیز پیدا کنی که بتل هیروش زیر 100 کیلو باشه ؟

14. 2 کاربر زیر از ZΞD برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08),rmn.zzh (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اگه يه سيستم ديگه دارى يه دونه بساز بعد خودت تصميم بگير كدومو انتخاب كنى
    هشدار
    با تغييرات اخير لول آپ خيلى آسون شده در نتيجه شما اگه اقتصادى كار كنى و برى ديو چهار بعد مى تونى استرنجت رو تقويت كنى
    مثال عكسشم عمام سوپر ه كه نظامى كار كرد و الان ٥٠ كيلو استرنج داره اراده كنه يه بى اچ و گلداش مى اد تو مشتش + يك ميليون سى سى
    به نظر من شما با يه سيستم ديگه يه دونه بساز فقط ترين كن و ورك فايت نزن يا اگرم فايت مى زنى تا لول ٢٠ بزن كه پول آپگريد ترينگراند رو به دست بيارى بعد فقط ورك و ترين كن
    ......

16. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

rmn.zzh (14/09/08)

na foghesh mishe 1mil ya 800k peida kard ke sakhte
    man khodam saat 3shab peyda karde budam ba hend
    faghat mano ye nafar zade budim ke ba 10k ekhtelaf dozdid azam

18. کاربران زیر از rmn.zzh به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/08)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خوب بازم اگه ترين بزنه

اينم اگه بتونه با همين اكانت يه مدت فقط ترين بزنه و از ماموريت هاى ادمين استفاده كنه مى تونه راحت ترين گراندشو سه كنه يا حتى چهار
    ولى بايد الان از ماژول اقتصاديش الان با اين اكانت دورشه كارخونه هاشو بفروشه زمين تمرين آپ كنه و ترين بزنه و حوصله داشته باشه و حتى قرض بگيره از بچه ها مى تونه خيلى قوى شه پيشنهاد مى كنم با"سوپرسولجر" مشورت كنى
    ......

20. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

ZΞD (14/09/08)