موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Smile مقدمه اموزش های ساده (1)

این آموزش مربوط به ورژن یک بازی می باشد و با ورژن جدید بازی تفاوت هایی دارد.

دورد به همه دوستان و هموطنان خوبم
    به دنیای مجازی خوش امدید

امیدوارم قبل از هر چیز این مقدمه را مطالعه کنید
    اینجا قصد دارم اموزش دنیای مجازی ای-ریپابلیک را برای شما هموطنان عزیزم بطور ساده و خیلی مختصر بگذارم
    قبلا دوستان زحمت کشیدند اموزش های حرفه ای را برای مطالعه گذاشته اند اما من تصمیم گرفتم اموزش های خیلی خیلی ساده برای یاد گیری را در اختیار شما بگذارم

قبل از هر چیز بگویم در دنیای مجازی که ما در ان زندگی میکنیم شباهت هایی با دنیای واقعی دارد
    در اینجا ما کار میکنیم و از فروشگاه ها ملزومات خود را خرید میکنیم و در یک کلام با اقتصاد سر و کار داریم کارخانه داری و جنگ بین کشور ها و اتحاد و قرار داد های نظامی و سیاست و رای دادن و خلاصه همه اینها در این دنیا موجود میباشد
    افرادی که در اینجا عضو میشوند به دو دسته عمده تقسیم میشوند
    افرادی که زندگی حرفه ای تری دارند بطور مثال در حوضه اقتصاد فعالیت دارند و کارخانه داری میکنند
    یا در سیاست فعال هستند و دارای احزاب هستند یا در انتخابات ریاست جوهوری مجازی و یا نمایندگی پارلمان نامزد میشوند و تبلیغ میکنند
    این گونه افراد وقت بیشتری برای خود و ایران مجازی میگذارند
    افرادی هم هستند که فقط و فقط زندگی عادی دارند
    کار میکنند و غذا میخرند و تمرین نظامی میکنند و رای میدهند
    هر دو این دو گروه هدفی جز خدمت به ایران مجازی و سربلندی کشور ما و نام ایران ندارند
    اگر جزو دسته دوم هستید نگران وقت خود نباشید تمام این کار ها در مدت کمتر از 10 دقیقه انجام میشود
    پس روزی فقط و فقط چند دقیقه هم برای ایران و کشور عزیزمان وقت بگذارید کمک بزرگی کرده اید
    یک خواهشی که از دوستان دارم این است که حتما و حتما سعی کنید با دعوتنامه عوض دنیای مجازی شوید
    عوض شدن با دعوتنامه چند مزیت دارد
    هر نفر که با دعوتنامه عوض شود بعد از رسیدن به لول 6 پنج امتیاز به امتیازات اجتماعی ایران می افزاید
    بعد از رسیدن به لول 6 شهروندی 5 طلا (گلد)از طرف سایت جایزه میگیرند
    5 طلا هم به کسی که دعوتنامه ها را ارسال کرده تعلق میگیرد
    این طلا ها و امتیازات در جای خود کمک بزرگی به ایران میکنند
    پس خواهش میکنم حتما قبل از عضویت درخواست دعوتنامه نمایید
    این اموزش ها با زحمت بسیار زیاد و صرف وقت برای شما عزیزان فراهم شده
    از شما خواهش میکنم قبل از هر چیز به محض عضویت این ها را مطالعه بفرمایید و هر جا اشکال داشتید به عنوان یک مرجع به این مکان سر بزنید و راهنمایی بگیرید
    باور بفرمایید وقتی ما عضو شدیم کسی ما را راهنمایی نکرد و خود ما کم کم یاد گرفته ایم اما برای شما عزیزان این اموزش ها را فراهم نمودیم تا زودتر بتوانید پیشرفت کنید
    از شما خواهش میکنم عضو شوید
    خیلی به کمک هموطنان مثل شما نیازمندیم و اگر میتوانید دوستان خود را نیز دعوت نمیادد
    در حالیکه به عنوان مثال کشور مجارستان در عرض یک ماه چند هزار نفر را دعوت کرده و کشور های دیگر از نظر نفرات بسیار قوی شده اند ما از شما دوستان درخواست کمک و مساعدت حتی برای چند دقیقه در روز را داریم
    برای همگی ارزوی موفقیت و شادکامی میکنم
    ويرايش توسط megahack : 13/09/23 در ساعت 05:25 PM دلیل: ویرایش توسط مدیریت

2. 7 کاربر زیر از rezapahlavi برای این پست مفید تشکر کرده اند:

banoo25 (09/04/20),behrang (09/05/22),bestboy999 (09/03/10),iran.payandebad (09/03/30),megahack (11/11/28),Mehran (11/12/15),Mehrdad McVandi (09/05/28)