موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خب پس اگر بیمارستان با تغییر مشخصات کمپانی از بین نمیره ، قضیه نصب منتفی هست !

مشکل اینه که کلا بحث هایی که توی مجلس می شه گنگه !
    *
    خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

کارم از گریه گذشته است ، بدان میخندم

*

2. کاربران زیر از Ali Emami به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

TrueEnzo (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به نظر من هم نیازی نیست که بیمارستان نصب بشه فعلا ضرورتی نداری و خرج اضافی هست با این تفاسیر

Toforgive is to suffer!

4. 4 کاربر زیر از Shayan برای این پست مفید تشکر کرده اند:

AlirezaK (10/08/02),junsjuns (10/08/02),Laya (10/08/02),TrueEnzo (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ولی‌، با اینکه دولت ۱۵۰۰ ریال بده به گرگپیر ، برای ساختن یک بیمارستان جدید ، کاملا موافق هستم، حتی ۳۰۰۰ ریال هم موافقم برای ۲تا بیمارستان.

خودم هم بنا هستم، مجانی‌ کار می‌کنم براش با بوستر
    ويرايش توسط Laya : 10/08/02 در ساعت 07:42 PM
    We are all a little weird and life's a little weird, and when we find someone whose weirdness iz compatible with ours, we join up with them and fall in mutual weirdness and call it Love.
    and also :

6. 8 کاربر زیر از Laya برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Ali Emami (10/08/02),AlirezaK (10/08/02),gorgepir (10/08/02),junsjuns (10/08/02),revolver Ocelot 1991 (10/08/02),Shayan (10/08/02),TrueEnzo (10/08/03),Violet Girl (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من فقط به خاطر این که فکر میکردم این بیمارستان حتما باید نصب بشه و اگه نصب نشه ممکنه بپره تاپیک بیمارستانو باز کردم که حداقل روی جای بیمارستان بحث شده باشه تا اونجا گیر نیفتیم
    ولی اگه برای بیمارستان هیچ مشکلی پیش نمیاد هیچ نیازی نیست که در این شرایط چیزی تو سیستان نصب بشه

8. 6 کاربر زیر از revolver Ocelot 1991 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

gorgepir (10/08/02),junsjuns (10/08/02),Laya (10/08/02),Shayan (10/08/02),TrueEnzo (10/08/03),Violet Girl (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

منم میگم نصب نشه اگه کسی بخواد حمله کنه با 100 تا بیمارستان هم کاریش نمیتونیم بکنیم ، شاید بعدا یه جای بهتر به کار بیاد.از دولت هم تقاضا دارم هزینه بیمارستان رو به گرگ پیر پرداخت کنه برای ساخت بیمارستان دوم.
    یقینا" اگه اتفاقی بیفته یه بیمارستان دردی رو دوا نمیکنه.
    ويرايش توسط F.RevengeR : 10/08/02 در ساعت 09:08 PM

10. کاربران زیر از F.RevengeR به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

TrueEnzo (10/08/03)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به عقیده ی من باید بیمارستان ساخته بشه.ولی شاید اوضاع سیاسی-نظامی تغییر کرد و یک نقطه ی استراتژیک و تحت خطر جدید بوجود اومد.در اونصورت 2 تا بیمارستان داریم که میتونه خیلی کمک کنه.

12. کاربران زیر از Lord Navid به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

TrueEnzo (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نظر من :

اگر الان بیمارستان یا سیستم دفاعی خریدیم و اگر استفاده نکنیم حروم میشه که خب مشخصا باید استفاده کرد.

اما اگر تازه باید پولشو بدیم ،من مخالف خرید و نصبش هستم.
    Because sometimes ,truth isn't good enough !!

14. کاربران زیر از Sor3na به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Shayan (10/08/03)

خوب فعلا قرار نیست بیمارستان نصب بشه اینطور که مشخص هست ، و به نظرم تکلیف تاپیک معلوم هست.
    و تاپیک مختومه هست ، لطفا مدیر این قسمت تاپیک را قفل کنه البته اگر بحث دیگه ای نیست!

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

با پرداخت ریال از طرف دولت به گرگ پیر برای ساخت بیمارستان نیز کاملا موافقم ، و بنده هم Project manager هستم لازم بود اطلاع بدید بیام کار کنم توی کارخانه.

Toforgive is to suffer!

16. 2 کاربر زیر از Shayan برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Laya (10/08/03),revolver Ocelot 1991 (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط eshayan نمایش پست ها
    خوب فعلا قرار نیست بیمارستان نصب بشه اینطور که مشخص هست ، و به نظرم تکلیف تاپیک معلوم هست.
    و تاپیک مختومه هست ، لطفا مدیر این قسمت تاپیک را قفل کنه البته اگر بحث دیگه ای نیست!

---------- post added at 12:26 am ---------- previous post was at 12:24 am ----------

با پرداخت ریال از طرف دولت به گرگ پیر برای ساخت بیمارستان نیز کاملا موافقم ، و بنده هم project manager هستم لازم بود اطلاع بدید بیام کار کنم توی کارخانه.
    داداش آژانس کاریابی سرکوچس
    ولی بستن تاپیک زیاد لازم نیست
    چون ممکنه در آینده هم بحثی مثل بحث امروز پیش بیاد که بهتر باشه در ادمه ی همین بحث باشه

18. 2 کاربر زیر از revolver Ocelot 1991 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

junsjuns (10/08/03),TrueEnzo (10/08/03)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اگه کارم جور بشه حاضرم 1/3 (یا شاید بیشتر) هزینه بیمارستان دوم رو بپردازم

20. 2 کاربر زیر از F.RevengeR برای این پست مفید تشکر کرده اند:

junsjuns (10/08/03),Violet Girl (10/08/03)