موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

:دی
    نه داداشم. اینجوریا هم کشک نیست.
    رو کارت گرافیک ATI که فاجعست. سازگاری نداره در نتیجه خیلی چیزا رندر نمی شه. اما برا Nvidia هم شرایط زیاد بهتر نیست. کاراکتر شما به در و دیوارگیر می کنه. موقع جامپ از ساختمان به بی نهایت سقوط می کنید. ایراد از کرک نیست اینا تو نسخه اصلی هم هست.
    یوبی چندتا آپدیت داده ولی واقعیتش اونقدر دلم رو بازی زد که دیگه میل به دانلود آپدیت ندارم.
    اما از زیبایی بازی همین بس که شما تو یک مرحله باید از مجسمه آزادی بالا برید! و تو یه مرحله باید از برج ایفل بالا برید و در همون حال هواپیماهای آلمانی رو بزنید !!!!!! دارم جدی می گم داستان بازی فوق العادس. اینکه اینا چه ربطی به فرانسه داره باید بازی کنید تا ببینید.
    الانم تو اون مرحلشم که ناپلئون رو فراری می دید )
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    bikhabar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2000 نمایش پست ها
    :دی
    نه داداشم. اینجوریا هم کشک نیست.
    رو کارت گرافیک ATI که فاجعست. سازگاری نداره در نتیجه خیلی چیزا رندر نمی شه. اما برا Nvidia هم شرایط زیاد بهتر نیست. کاراکتر شما به در و دیوارگیر می کنه. موقع جامپ از ساختمان به بی نهایت سقوط می کنید. ایراد از کرک نیست اینا تو نسخه اصلی هم هست.
    یوبی چندتا آپدیت داده ولی واقعیتش اونقدر دلم رو بازی زد که دیگه میل به دانلود آپدیت ندارم.
    اما از زیبایی بازی همین بس که شما تو یک مرحله باید از مجسمه آزادی بالا برید! و تو یه مرحله باید از برج ایفل بالا برید و در همون حال هواپیماهای آلمانی رو بزنید !!!!!! دارم جدی می گم داستان بازی فوق العادس. اینکه اینا چه ربطی به فرانسه داره باید بازی کنید تا ببینید.
    الانم تو اون مرحلشم که ناپلئون رو فراری می دید )
    والا گرافیک من nvidia g550 8gb به جز افت فریم که با پایین اومدن رزولیشن رفع میشه باگ خیلی عجیب غریبی مثل چیزی که شما میگی ندیدم تاحالا نشنیده بودم بگن باگ داره.
    اینم چیت انجین 6 لینکشو میزارم میتونید دانلودش کنید(فقط برای این بازی نیست برای همه ی بازی ها مقادیر رو عوض میکنه)
    دانلود
    رمز:www.downloadha.com

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

حالا باحالترین باگ این بازی که نشون می ده سازندگان واقعا به روند بازی توجه نکردن رد کردن اون مرحله از بازی هستش که شما باید دکمه e رو چند بار فشار بدید. اول فکر کردم مشکل از منه اما با یه سرچ متوجه شدم که برا خیلیا این اتفاق افتاده. البته با تغییر ریزولیشن ریت بازی به 3:4 این مرحله رد می شه.
    از جمله باگ های دیگه اگر شما اط فاصله نزدیک دکوراسیون بازی رد بشید کاراکتر شما در بعضی جاها گیر می کنه و راهی ندارید جز برگشت به آخرین سیو.
    مشکل دیگه هم گفتم سقوط به بی نهایته. شایدم تقصیره منه موقع بازی زیاد همه چی رو سعی می کنم تست کنم
    اینا مشکلاتین که نه فقط من بلکه تو خیلی از سایت ها بهش ارائه شده. نمی دونم شاید اگر آپدیت رو نصب کنم بهتر بشه.
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

4. کاربران زیر از milad2000 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Aidin (15/01/13)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    bikhabar

حالا باحالترین باگ این بازی که نشون می ده سازندگان واقعا به روند بازی توجه نکردن رد کردن اون مرحله از بازی هستش که شما باید دکمه e رو چند بار فشار بدید. اول فکر کردم مشکل از منه اما با یه سرچ متوجه شدم که برا خیلیا این اتفاق افتاده. البته با تغییر ریزولیشن ریت بازی به 3:4 این مرحله رد می شه.
    از جمله باگ های دیگه اگر شما اط فاصله نزدیک دکوراسیون بازی رد بشید کاراکتر شما در بعضی جاها گیر می کنه و راهی ندارید جز برگشت به آخرین سیو.
    مشکل دیگه هم گفتم سقوط به بی نهایته. شایدم تقصیره منه موقع بازی زیاد همه چی رو سعی می کنم تست کنم
    اینا مشکلاتین که نه فقط من بلکه تو خیلی از سایت ها بهش ارائه شده. نمی دونم شاید اگر آپدیت رو نصب کنم بهتر بشه.
    اینکه گیر میکنه رو یه بار کلا اینجوری شد واسم.ولی بعدش دیگه این جوری نشدش.سقوط بی نهایت هم خودم امتحانش نکردم ولی بله شنیده بودم.
    البته اگه اشتباه نکنم از سال 2012 هستش که یوبی داره این بزای میسازه و خوب با توجه به تبلیغات زیادی که واسه بازی انتظار بیشتری میرفت.اما خوب سری اساسینز کرید دیگه تقریبا رو به پایانه وقسمت های پایانی این سری هستش.ولی به طور کلی من از بازیش خوشم اومد و واز بازی کردنش پشیمون نشدم.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بازی AC Unity رو نصب کردم.
    رییییییییییده
    یعنی وسط بازی باگ نیست، وسط باگ بازیه.
    گرافیک فوق العاده. داستان خوب. اما باگ رسما می ره رو اعصاب. نمی شه هیچ جور باهش کنار اومد. تعداد سلاح ها خیلی خیلی زیاده و می شه ارتقاش داد. البته هزینه گرونه و برای پرداخت خیلی از هزینه ها فقط یک راه هست اونم پرداخت دلار به خود Ubisoft
    اگر دوستان سوالی در مورد بازی دارن می تونم از تجربیات خودم در مورد بازی بگم
    جمله سنگينى بود :دى
    هنوز يونيتى رو نتونستم بازى كنم ولى يه بار روگ رو جايى بودم بازى كردم. روگ گرافيكش بهتر از بلك فلگه. داستانش هم تا جايى كه خوندم بهتره.

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

شنيدم يوبيسافت به كسايى كه اولين نسخه هاى يونيتى رو خريدن يه پكيج پيشنهادى داده واچ داگز و فلان و بهمان :دى
    اين تو ايران يعنى پول اينترنت :دى
    يا پول تاكسى واسه اينكه برى پيش كسى كه نتش قويه :دى
    ......

7. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Aidin (15/07/16)

نام کاربری سایت
    bikhabar

هیچ چیزی برادرهود و اساسینز 2 نمیشه.هرچی رفتن جلو تر بیش تر از داستان اصلی منحرف شدن.
    البته بلک فلگ هم حال داد ولی نه مثل اینا

9. کاربران زیر از Aidin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (15/07/16)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

آره واقعا برادرهود خوب بود. دو هم خوب بود.
    ولى من فكر مى كنم بهتر باشه براى استراحتم كه شده :دى، يه نسخه رو ببرن تو زمان الطاير. هم داستان جاى مانور بيشتر داره. هم تو نسخه اول هيچ فعاليت جانبى نبود، لذتى نداشت. اسبا رو برگردونن. بخش حال و آنيموس رو هم كلا ديليت كنن :دى

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

فكر كن فعاليتاى جانبى تو زمان قسمت اول. چه ايده هاى نابى مى تونه باشه.

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

يا اصلا ببرن زمان مستر اساسين حسن صباح. خيلى هم قشنگ تره. تو ايران. اسب هم داشته باشه :دى
    بعد همين فعاليت زمين آزاد كردن كه تو برادرهود بود الان هم شنيدم برگشته رو با قلعه هاى ايران انجام بدن.
    ......

11. کاربران زیر از amirh.o.s به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Aidin (15/07/16)

نام کاربری سایت
    bikhabar

المعلم یا همون حسن سباح رو البته یجورایی بخوای در نظر بگیری با خائن نشون دادنش نابودش کردن یجورایی با اینکه در واقع باید یکی از اساسینز های اصلی و بناینگذار این فرقه میبود (فرای از اینکه اونا بنیانگذار رو آدم و حوا دونستن)

13. کاربران زیر از Aidin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (15/07/16)

المعلم حسن صباح نبود. رشيدالدين سنان بود. حسن صباح تو مصياف نبود.
    ......

نام کاربری سایت
    bikhabar

آره مثل اینکه رشید الدین سنیان بوده یارو
    https://en.wikipedia.org/wiki/Rashid_ad-Din_Sinan

16. کاربران زیر از Aidin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (15/07/16)