موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    bikhabar

طرح خیلی خوبیه
    ولی اگه کمکی خواستین و اینا حساب بنمایید رو ما

2. 2 کاربر زیر از Aidin برای این پست مفید تشکر کرده اند:

mohamadrezaaa (15/11/04),moqaniyani (15/11/04)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خواهش داداش.
    راجه به کمک به صندوق نوشتی ک ب روزنامه اندروس کنیم . شاید من بخوام به خودت کمک کنم و پول اندروس شخصیه و بیشتر واسه ترغیب نویسنده هاست
    واسه ضمانت و تایین ریاست : کسی نمیاد نفر بعد از خودشو تضمین کنه و واسه 2 دلیل من گفتم حسین ام رئیس بشه . 1.فوق العاده دست و دلش بازه 2.قدیمیه و به فکر جتازه وارد ها ست
    حسین چون تجربه داره تو این ضمینه خوبه ولی در صورتی ک وقت داشته باشه . واسه این هم ک رئیس رو از بین خودتون انتخاب کنین می تونین چند نفری رو انتخاب کنین تا پیش حسین یه مدتی به عنوان معاون کار کنن تا راه و چاه رو یاد بگیرن و بعدش صندوق به طور کامل دست خودتون باشه.
    در رابطه با خرید و فروش هم میتونم یکم راهنماییتون کنم.
    http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1387958
    این اکانت قبل از شروع همین تورنمنت آخری نزدیک 9000 گلد داشت و هفته قبل از ترنمنت قیمت رو بالا برد و همه رو فروخت و بلافاصله قیمت و پایین آورد و همه سرمایشو تبدیل به گلد کرد .اگه تو چند روز آینده آفر تخفیف واسه آپ گرید نیاد ، همین گروه قیمت بازار رو پایین میارن و دوباره تمامی سرمایشو به گلد تبدیل میکنه.
    در رابطه با اینکه گفتی به کیا میشه گفت تازه وارد ، تعریف خواصی نداره ولی واسه وام دادن حتما شرایطی رو تعیین کنین.
    فرض کن من الان 1 مولتی بزنم . چند روز بعدش ک شهروند بالغ شدم میتونم گلد های تو اکانتمو بفروشم و به حساب صندوق بریزم . با حساب خودت میشه 5800 سی سی و شما موظفین ک بهم وام بدین.به محض دریافت وامم هم میتونم تمامی پول رو به این اکانتم منتقل کنم و بعدش هم اکانتو پاک کنم.ب همین سادگی.ولی اگه تو حزبی فعالیت داشته باشم و واسه دریافت وام هم حزب یا ارتش و یا اکانتی ضمانتمو بکنه ، دیگه نمیشه به راحتی ... . واسه اینه ک می گم شرایطی رو معین کنین.مثلا به کسی وام بدین ک :
    1.ضمانت شده باشه
    2.حد اقل 2 ماه تو بازی باشه.

الان هم رو قوانین کار کنین و بعد از انتخابات یه مقاله بدیه و تو اون قدیمی ها میزان کمکی ک میتونن انجام بدن رو مشخص کنیم تا بعدش واسه میزان وام و نحوه سودش و بقیه چیزاش روش کار بشه.
    جهان را بنگر سراسر که به رخت رخوت خواب خراب خود از خویش چه بیگانه است

4. 3 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06),mohamadrezaaa (15/11/04),moqaniyani (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

پیش فرض پیش نویس قوانین صندوق حمایت از تازه واردین

درود بر ایران و ایرانی
    طرح صندوق حمایت از تازه واردین در روز 12 آبان 1394 (روز 2905 ایریپ) توسط اینجانب مطرح شد ، در گذشته صحبتهای زیادی شد در این مورد ، ولی عملی صورت نگرفت ، و خودم که یک تازه وارد هستم ، پیشنهاد اجرای این طرح توسط خوده تازه واردین را در فروم مطرح کردم ، در زیر پیش نوس قوانین این صندوق مطرح خواهد شد و 24 ساعت بعد از انتشاردر صورتی که کسی مخالفتی با قوانین زیر نداشته باشد ، بعنوان قوانین طرح صندوق حمایت از تازه واردین رسما شناخته خواهد شد.
    خودم 800 سی سی را برای این صندوق در نظر خواهم گرفت ، و چون در این مدت کسی در رابطه با مسئول صندوق نظری نداده است ، و بدلیل آنکه خودم هم تازه وارد هستم و فعلا کاری جز ورک و ترین ندارم ، بصورت آزمایشی بمدت یک ماه مسئول این صندوق خواهم بود ، در صورتی که تازه واردین عزیز ، از خدمات و مسئولیت پذیری بنده شکایتی نداشته باشند 5 ماه دیگه تمدید خواهد شد.

ببینید ، این صندوق برای حمایت افرادی مثل من و شما ها درست شده ، پس خواهش می کنم توی رعایت کردن قوانین اون کوشا باشید و سعی کنید حمایتتون رو از صندوق قطع نکنید ، البته اگر 2000 سی سی کمک کنید دیگه صندوق از شما انتظار حمایت نداره ، فقط بیاد داشته باشید ، اگر این صندوق حمایت نشه ، افراد بعدی که مثل شما وارد بازی میشوند و انتظار کمک دارند ، حمایت نخواهند شد ، برای اجرای یکسری قوانین نباید حتما زور بالای سرمون باشه.

من و شما = ما ، بعنوان بنیان گذار این صندوق در تاریخ کشورمون نام برده خواهیم شد ، این کاره ما باید یک فرهنگ بشه در بازی ، و سازنده های این فرهنگ خود ما هستیم ، یک فرهنگ درست و زیبا که باعث پیشرفت افراد جامعه و در نهایت خود جامعه خواهد شد پس در زنده موندن این فرهنگ کوشا باشیم.

و یک مورد مهم دیگه ، روی سخنم با تازه واردین است : دوست عزیزم ، حالا که وارد بازی شدی ، باید بگم ، اول این بازی شاید کیم سرد بشی ولی ادامه بده و بازی رو ترک نکن ، این کشور به نیروهایی مثل شما نیازمند است ، و سعی کن مثل یسری از افراد به منافع خودت فکر نکنی ، و بدنبال حفظ و پیشرفت منافع کشورت در بازی باشی تا ایران از این وضعیت بیرون بیاد ، هدف این صندوق هم همینه.

از این پس در این پیش نویس بجای صندوق حمایت از تازه واردین از "صندوق" استفاده خواهد شد و اگر جایی اعضای صندوق بکار بردم منظورم تازه واردینی هست که در این صندوق ثبت نام کرده اند.

پیش نویس قوانین صندوق حمایت از تازه واردین

1. کمک به صندوق توسط شهروندهای قدیمی می تواند یا بصورت گلد و یا سی سی باشد.
    2. مبلغ کمک به صندوق نباید در حدی باشد که موجب بن شدن مسئول صندوق شود.
    3. هر کسی می تواند به این صندوق کمک کند.
    4. تمامی تازه واردین باید مبلغ 2000 سی سی به این صندوق کمک کنند
    تبصره 1 : در صورتی که تازه واردی توان پرداخت این مبلغ را نداشته باشد ، باید بصورت قسطی این مبلغ را به صندوق واریز نماید
    تبصره 2 : مبلغ اقساط نباید از روزی 10 سی سی کمتر باشد.
    تبصره 3 : تاره واردین باید اقساط خود را روزانه به مسئول صندوق دونیت نمایند.
    تبصره 4 : درصورتی که تازه واردی اقساط خود را بیش از 1 هفته پرداخت نکند ، از تحت حمایت صندوق خارج میشود.
    5 . در صورتی که تازه واردی ، بعد از حمایت صندوق و قبل از واریز مبلغ 2000 سی سی به صندوق ، واریزی نداشته باشد(صندوق بهش کمک کنه و زمیناش رو آپدیت کنه ، و بعد یهو خودش دیگه به صندوق کمک نکنه) ، بعد از گذشت 3 روز از تحت حمایت صندوق و هر یک از شهروندان تازه وارد خارج شده و نام آنها بعنوان متخطی و شخصی که از صندوق دزدی کرده همیشه در گزارشات هفتگی مسئول صندوق درج خواهد شد.
    6 . بعد از تکیمل مبلغ واریزی (2000 سی سی) توسط افراد تازه وارد ، که 200 روز با اقساط روزی 10 سی سی بطول خواهد کشید (6 ماه) ، قوانین صندوق دیگر شامل حالشان نخواهد شد و دیگر لازم نیست مبلغی را بصورت اقساطی به صندوق واریز نمایند .
    تبصره 1: در صورت تمایل شهروند تازه وارد ، میتواند به حمایت از صندوق ادامه دهد ، ولی صندوق دیگر حمایتی نسبت به او ندارد ، مگر شرایط او بحرانی باشد که در آنصورت ، مسئول صندوق می تواند تا سقف 1000 سی سی و فقط یکبار به او کمک کند.
    7 . تازه واردینی میتوانند از این طرح استفاده نمایند که حد اکثر 2 ماه از ورودشان به بازی گذشته باشد.
    8 . درخواست کنندگان باید با واریز اولین اقساط خود در این طرح ثبتنام کنند و الویت حمایت در این طرح با کسانی است که زدوتر ثبتنام کرده اند.
    نحوه ثبتنام بدین صورت است : در خواست ثبتنام به مسئول صندوق توسط ارسال پیام در منوی بازی ارسال میشود سپس قسط اول را به مسئول صندوق دونیت می نماید و در صورتی که این 2 عمل انجام شود ، بر اساس زمان ارسال درخواست ، الویت بندی خواهند شد.
    9 . حمایت صندوق بدین صورت خواهد بود :
    9-1 . به ترتیب کسانی که ثبتنام کردند ، صندوق موظف خواهد بود در بالا بردن سطح زمینهای تمرینی از او حمایت کند.
    9-2 . هر تازه واردی که سطح زمین تمرینیش ، بک لول ارتقاع پیدا کرد ، نوبت به نفر بعدی میرسد.
    10 . زمان ثبتنام جمعه ها میباشد و تازه واردینی که قبلاً ثبتنام نکرده اند ، باید درخواستهای خود را جمعه ها برای مسئول صندوق ارسال کنند.
    11 . مسئول صندوق از این پس توسط خود تازه واردین و از بین خودشان انتخاب خواهد شد.
    12 . انتخاب مسئول صندوق هر 6 ماه صورت خواهد گرفت و بعد از اتمام دوره 6 ماهه مسئول صندوق باید مسئولیتش را به نفر بعد از خودش تحویل دهد.
    13 . تمامی قوانین صندوق شامل حال مسئول صندوق هم میباشد.
    14 . درصورتی که بعد از 3 روز خبری از مسئول صندوق نباشد و حضور او در بازی حس نشود ، تازه واردین می توانند مسئول صندوق دیگری انتخاب نمایند و با مسئول صندوق قبلی طبق این قوانین برخورد میشود.
    تبصره 1 : مسئول صندوق باید قبل از غیبت بیش از 3 روز در همین تاپیک و مدیا اطلاع رسانی کند ، و مسئول صندوق موقت از بین تازه واردین انتخاب نماید و مبلغ صندوق را به مسئول موقت صندوق دونیت کند تا امور صندوق جاری بماند.تبصره 2 : بعد از بازگشت مسئول صندوق تبصره 1 همین قانون ، مسئول موقت باید مبلغ صندوق را بازگرداند و تمامی ریز واریزی ها و برداشتها در همین تاپیک منتشر شود ، در غیر اینصورت همانند بند 4 تبصره 4 با او برخورد خواهد شد و هیچ مبلغی به او نباید دونیت شود.
    15 . در صورتی که تازه واردی قرار است بیش از 3 روز از بازی خارج شود و حضور نداشته باشد ، باید این مورد را به مسئول صندوق اطلاع دهد و مسئول صندوق این موضوع را از طریق همین تاپیک و در مدیا اعلام کند و فرد مورد نظر بعد از بازگشت می تواند اقساط خود را ادامه دهد.
    تبصره 1 : درصورت عدم بازگشت کاربر بعد از مدت زمان ذکر شده توسط خودش که قبلا این موضوع را طبق قانون همین بند اعلام کرده باشد ، همانند بند 4 با او رفتار خواهد شد و صندوق باید حمایت خود را از او صلب کند.
    تبصره 2 : در صورت امکان حمایت صندوق از این کاربر وجود خواهد داشت که اقساط عقب افتاده خود را به صندوق واریز نماید.
    16 . درصورتی که تازه وادردین از عملکرد مسئول صندوق راضی باشند و با آرای 51% افرادی که در صندوق ثبتنام کرده اند می توانند از او صلب مسئولیت کرده و مسئول صندوق دیگری را طبق قوانین انتخاب نمایند.
    تبصره 1 : اسامی اعضای تازه وارد باید توسط مسئول صندوق در این تاپیک به همراه آدرس پروفایل هر هفته منشتر شود.
    تبصره 2 : رای خود مسئول صندوق در این قانون ارزشی ندارد و در زمان شکایت از او تمامی تازه واردین ثبت نام شده به جزاو حکم کلیت پیدا می کنند.
    17 . مسئول صندوق بجز ورک و ترین زدن و رسیدگی به امور تازه واردین نباید فعالیت حزبی یا دولتی و یا هردو را انجام دهد.
    18 . مسئول صندوق نباید در طول مدت سمت خود عضو حزب باشد.
    19 . مسئول صندوق نباید در طول مدت سمت خود در دولت سمتی داشته باشد.
    20 . مسئول صندوق باید هر جمعه درخواستهای ثبتنامی را رسیدگی و در این تایپیک و مدیا منتشر نماید.
    21 . مسئول صندوق باید تمام جزئیات واریزی ها و برداشتیها را هر 5 شنبه در همین تایپیک و در مدیا منتشر نماید.
    22 . مسئول صندوق هیچوگونه دخل و تصرفی در مبلغ صندوق ندارد و نخواهد داشت و فقط از مبالغ صندوق باید در راستای حمایت از تازه واردین استفاده شود و در صورت مشاهده و ثابت شدن تخلف وی ، همانند بند 4 و تبصره 4 این قوانین با او رفتار خواهد شد.
    23 . مسئول صندوق بعد از 10 روز از گذشت سمت خود می تواند درصورت تمایل حداکثر تا 20 % از مبلغ صندوق را درصورت داشتن علم کافی در این زمینه ، در بازار سرمایه گذاری نماید و سود حاصل از آن را به صندوق اضافه کند ، در صورتی که بعد از 7 روز از سرمایه گذاری سودی حاصل نشود باید مبلغ سرمایه گذاری شده را به صندوق طی اقساط 2 ماهه پس دهد همچنین او موظف است قبل از سرمایه گذاری ، این مورد را در این تایپیک و در مدیا همراه با جزئیات مطرح نماید.
    24 . مسئول صندوق در صورت عدم تمایل به ادامه بازی و یا ادامه سمت خود بعنوان مسئول صندوق ، باید 24 ساعت قبل از کناره گیری در این تایپیک و در مدیا اعلام نماید و اعضای تازه وارد یکی از تازه واردین را که در این صندوق ثبتنام کرده است را بعنوان مسئول صندوق موقت انتخاب کرده و مسئول قبلی باید تمامی مبالغ صندوق را بعد از انتساب مسئول جدید ، به مسئول جدید دونیت کند و تمامی جزئیات واریز و برداشتها را این تاپیک و مدیا منتشر نماید و در صورت کشف شدن موردی که نشان دهنده تخلف وی از قوانین یافت شود طبق قوانین با او برخورد خواهد شد.
    25 . مسئول صندوق در صورت اتمام دوره 6 ماهه تا انتساب مسئول بعدی باید صبر نماید و بعد از آن مانند بند 24 عمل کند.
    26 . مسئول صندوق نمی تواند بصورت متوالی این سمت را ادامه دهد.
    27 . مسئول صندوق بعد از انتساب ، ابتدا یک ماه بصورت آزمایشی باید انجام وظیفه نماید و در صورت تمایل اعضای صندوق میتواند به سمت خودش تا 5 ماه ادامه دهد.

این قوانین در 27 بند و 11 تبصره بصورت پیش نویس برای رای گیری و تصویب در این تاپیک قرار میگیرد ، در صورتی که 24 ساعت بعد از انتشار این قوانین مخالفتی در بندها و تبصره های این قوانین وجود نداشته باشد ، این قوانین به عنوان قوانین اصلی صندوق حمایت از تازه واردین شناخته شده است و تمامی اعضای صندوق که ثبتنام می کنند باید این قوانین را اجرا نمایند.

من خودم 800 سی سی برای صندوق گذاشتم کنار ... به امید روزی که این مورد در بازی فرهنگ شده باشد و دیگر تازه واردها نگارن رشدشون توی بازی نباشن و به امید ایرانی قدرتمند و قوی .
    Don't Forget , We Are Iranian

6. 2 کاربر زیر از moqaniyani برای این پست مفید تشکر کرده اند:

mohamadrezaaa (15/11/04),sh.sh (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به نظر من نظر sh sh خیلی خوبه چنوقت پیش نیک اندیش نامی هم به اسم بانک میهنی اینو مطرح کرد . به هر حال اگر یه پولداری مسعولیت رو بگیره خیلی بهتره چون هم راه های پولدراوردنو بلده هم این پولا براش پولی نیست که یه بلایی سرش بیاد .. ما از این جیبمون در اریم روزی پنج تا سی سی اخه به کجا میرسه صد ها سال طول میکشه تازه اگه این وسط یکی مولتی در نیادو همه رو بالا نکشه

8. 2 کاربر زیر از mohamadrezaaa برای این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/05),sh.sh (15/11/05)

نام کاربری سایت
    FireKernel

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezaaa نمایش پست ها
    به نظر من نظر sh sh خیلی خوبه چنوقت پیش نیک اندیش نامی هم به اسم بانک میهنی اینو مطرح کرد . به هر حال اگر یه پولداری مسعولیت رو بگیره خیلی بهتره چون هم راه های پولدراوردنو بلده هم این پولا براش پولی نیست که یه بلایی سرش بیاد .. ما از این جیبمون در اریم روزی پنج تا سی سی اخه به کجا میرسه صد ها سال طول میکشه تازه اگه این وسط یکی مولتی در نیادو همه رو بالا نکشه
    باید از یجایی شروع کرد ... من از خودت 12000 سی سی خریدم ، پس برای من هم چیزی نیست ... همچنین اجباری هم نیست ، هر تازه واردی خواست میتونه ثبنام کنه...

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.sh نمایش پست ها
    خواهش داداش.
    راجه به کمک به صندوق نوشتی ک ب روزنامه اندروس کنیم . شاید من بخوام به خودت کمک کنم و پول اندروس شخصیه و بیشتر واسه ترغیب نویسنده هاست
    واسه ضمانت و تایین ریاست : کسی نمیاد نفر بعد از خودشو تضمین کنه و واسه 2 دلیل من گفتم حسین ام رئیس بشه . 1.فوق العاده دست و دلش بازه 2.قدیمیه و به فکر جتازه وارد ها ست
    حسین چون تجربه داره تو این ضمینه خوبه ولی در صورتی ک وقت داشته باشه . واسه این هم ک رئیس رو از بین خودتون انتخاب کنین می تونین چند نفری رو انتخاب کنین تا پیش حسین یه مدتی به عنوان معاون کار کنن تا راه و چاه رو یاد بگیرن و بعدش صندوق به طور کامل دست خودتون باشه.
    در رابطه با خرید و فروش هم میتونم یکم راهنماییتون کنم.
    http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1387958
    این اکانت قبل از شروع همین تورنمنت آخری نزدیک 9000 گلد داشت و هفته قبل از ترنمنت قیمت رو بالا برد و همه رو فروخت و بلافاصله قیمت و پایین آورد و همه سرمایشو تبدیل به گلد کرد .اگه تو چند روز آینده آفر تخفیف واسه آپ گرید نیاد ، همین گروه قیمت بازار رو پایین میارن و دوباره تمامی سرمایشو به گلد تبدیل میکنه.
    در رابطه با اینکه گفتی به کیا میشه گفت تازه وارد ، تعریف خواصی نداره ولی واسه وام دادن حتما شرایطی رو تعیین کنین.
    فرض کن من الان 1 مولتی بزنم . چند روز بعدش ک شهروند بالغ شدم میتونم گلد های تو اکانتمو بفروشم و به حساب صندوق بریزم . با حساب خودت میشه 5800 سی سی و شما موظفین ک بهم وام بدین.به محض دریافت وامم هم میتونم تمامی پول رو به این اکانتم منتقل کنم و بعدش هم اکانتو پاک کنم.ب همین سادگی.ولی اگه تو حزبی فعالیت داشته باشم و واسه دریافت وام هم حزب یا ارتش و یا اکانتی ضمانتمو بکنه ، دیگه نمیشه به راحتی ... . واسه اینه ک می گم شرایطی رو معین کنین.مثلا به کسی وام بدین ک :
    1.ضمانت شده باشه
    2.حد اقل 2 ماه تو بازی باشه.

الان هم رو قوانین کار کنین و بعد از انتخابات یه مقاله بدیه و تو اون قدیمی ها میزان کمکی ک میتونن انجام بدن رو مشخص کنیم تا بعدش واسه میزان وام و نحوه سودش و بقیه چیزاش روش کار بشه.
    بازم ممنون هستم ازتون ، از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میزارید. ... متاسفانه بعد از پست پیش نویس قوانین ، پست شمارو خوندم و حتما مواردی که گفتید بررسی میشه و پیش نویس را اصلاح خواهم کرد...موفق باشید.

10. کاربران زیر از moqaniyani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

sh.sh (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من كلا با هر نوع حمايتي موافقم

12. 2 کاربر زیر از Poya97 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

mohamadrezaaa (15/11/05),sh.sh (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

دو ماه زمان کمیه واسه این ک طرف تو تازه واردین قرار بگیره . به نظرم شما هم در اکانتاتونو تخه کنین و 1 اکانت جدید درست کنین . علت این کار هم اینه ک بتونین استارتر پک رو بخرین (25تومنه) خسیسی هم نکنین چون همتونن این پولو دارین و امتیازات زیادی داره
    شرایطی هم ننوشتی واسه متقاضیان.فقط گفتی ک کمتر از 2 ماه سن داشته باشن ک 90 % مولتی ها رو شامل میشه
    شرایط باز پرداخت رو هم ننوشتی
    یه مورد دیگه هم ک الان یادم اومد اینه ک اگه به شما گلد یا سی سی زیادی دونیت بشه حتما حتما حتما بن میشی از طرف ادمین .
    ويرايش توسط sh.sh : 15/11/05 در ساعت 02:40 PM

14. 3 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06),mohamadrezaaa (15/11/05),moqaniyani (15/11/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ن استارتر پک رو بخرین (25تومنه) خسیسی هم نکنین چون همتونن این پولو دارین و امتیازات زیادی داره

چی هست میشه بیشتر توضیح بدی ؟ من الان زمین تمرین اولیم لول سه شده حیفه از اول بیام

استارتر پک تو 24 ساعت اولی ک اکانتتو شروع می کنی میتونی بخریش .
    30 تا گلد داره و یکم چرندیا ته دیگه ک مهمترینشون همون گلداست و امتیازی ک به وفاداریت ادمین میده واسه خرید استارتر پک.5 یورو قیمتشه
    اگه زمین تمرین اولتو تا لول 3 بالا بردی ، بازم میصرفه واست.تا لول 20 ک بالا بیای 20 تا گلد داری و با خرید استارتر پک میشه 50 تا ک با اومدن تخفیف میتونی زمیناتو بالا ببری.
    بازم این نظر منه و با قدیمی ها مشورت کن . با دکتر سیاوش حتما مشورت کن و خودت تصمیم بگیر

17. 3 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06),mohamadrezaaa (15/11/05),moqaniyani (15/11/05)

نام کاربری سایت
    FireKernel

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.sh نمایش پست ها
    دو ماه زمان کمیه واسه این ک طرف تو تازه واردین قرار بگیره . به نظرم شما هم در اکانتاتونو تخه کنین و 1 اکانت جدید درست کنین . علت این کار هم اینه ک بتونین استارتر پک رو بخرین (25تومنه) خسیسی هم نکنین چون همتونن این پولو دارین و امتیازات زیادی داره
    شرایطی هم ننوشتی واسه متقاضیان.فقط گفتی ک کمتر از 2 ماه سن داشته باشن ک 90 % مولتی ها رو شامل میشه
    شرایط باز پرداخت رو هم ننوشتی
    یه مورد دیگه هم ک الان یادم اومد اینه ک اگه به شما گلد یا سی سی زیادی دونیت بشه حتما حتما حتما بن میشی از طرف ادمین .
    برای این مشکلاتی که گفتی ، چه راه حلهای وجود داره ... یکیش میتونه همون خرید استارتر پک باشه که ادمین برای دونیت صندوق بنت نکنه و منظورت از شرایط باز پرداخت چیه ... ؟یکم بیشتر موضوع رو بشکافی ممنونت میشم.