موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 71

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan** :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    residentofmordor

طرحت خیلی خوبه !!!

آلبوس مگه محدویت لولی نداره اندورس ؟ یا محدودیت بالغ شدن داره ؟

2. کاربران زیر از Mr.Mahv به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اتفاقا الان میخواستم بهت نامه بدم واسه ریاست صندوق ک خودت اومدی اینجا
    واسه پول دریافتی ، ب نظرت 2000 کم نیست؟کمتر از 7 گلد میشه
    یعنی مثلا زمین تمرین 1 اگه طرف لول 2 رو خودش اپ گرید کنه و بخواد بالا ببره باید 50 تا گلد داشته باشه ک ما داریم 7 تا بهش کمک می کنیم
    نظرت چیه ک لول 2(یعنی 20گلد)رو صندوق کمک کنه و لول 3 رو خود شخص و لول 4 رو صندوق؟
    واسه جابجایی پول ه اندروس رو مطرح کردین ک واسه تازه واردها عالیه ولی بازیکنای قدیمی چ کنن؟اونا ک اولش واسه موجودی اول صندوق زیاد کمک می کنن ک با اندروس نمیتونن کمک کنن.پس باید شخصی رو مشخص کنیم واسه کمک قدیمی ها و مثلا خود میلاد هم واسه جدید ها
    جهان را بنگر سراسر که به رخت رخوت خواب خراب خود از خویش چه بیگانه است

4. کاربران زیر از sh.sh به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

moqaniyani (15/11/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

دست مریزا آلبوس جان (مریزا رو نمی دونم درست نوشتم یا نه)

نظرات خیلی خوبی دادی ، ببخشید ،سلام ، آلبوس دامبلدور عزیز ، خیلی منتظر شرکت شما در این بحث بودم ، و خیلی خوشحالم از اینکه نظر خودتون رو بیان کردید ، و باید بگم خیلی هم ایده خوبی است ، فقط یک مسئله است ، اون بخشش که گفتید قدیمیا مبالغ بیشتری رو به مسئول صندوق دونیت کنند ، اونجا موضوع بن شدن مطرح میشه ، اگر مسئول صندوق از خوده تازه واردین باشه خیلی احتمال بن شدن میره بالا و همینطور باید چاره ای برای این موضوع مطرح کرد که اگر مسئول صندوق از قدیمیها انتخاب بشه ، اومدیم و اون قدیمی مدتی نبود ، اونوفت چیکار کنیم...؟البته الان بیدارم تا طرح رو پخته تر کنم با کمک دوستانی مثل شما ... همین الانم که تایپ می کنم ، راه حلهایی هم به ذهنم رسیده...! من برم یه جمع بندی بکنم...بازم منتظر نظرات سازنده همه دوستان کماکان هستم.

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.sh نمایش پست ها
    اتفاقا الان میخواستم بهت نامه بدم واسه ریاست صندوق ک خودت اومدی اینجا
    واسه پول دریافتی ، ب نظرت 2000 کم نیست؟کمتر از 7 گلد میشه
    یعنی مثلا زمین تمرین 1 اگه طرف لول 2 رو خودش اپ گرید کنه و بخواد بالا ببره باید 50 تا گلد داشته باشه ک ما داریم 7 تا بهش کمک می کنیم
    نظرت چیه ک لول 2(یعنی 20گلد)رو صندوق کمک کنه و لول 3 رو خود شخص و لول 4 رو صندوق؟
    واسه جابجایی پول ه اندروس رو مطرح کردین ک واسه تازه واردها عالیه ولی بازیکنای قدیمی چ کنن؟اونا ک اولش واسه موجودی اول صندوق زیاد کمک می کنن ک با اندروس نمیتونن کمک کنن.پس باید شخصی رو مشخص کنیم واسه کمک قدیمی ها و مثلا خود میلاد هم واسه جدید ها
    دقیقا منم همین سوالها برام پیش اومد شاهین جان ، و موضوع بعدیش عدم حضور مسول صندوقه ، همنو فرد قدیمی ، اگر مدتی نباشه ، اونوقت چطور میشه ، تا بیایم مسئول بعدی رو پیدا کنیم موضوع پیچیده میشه و موضوع بعدی ، یک تازه وارد شاید نتونه خودش زمینش رو لول 1 بکنه و درضمن از کجا بفهمیم زمینش رو قبلا خودش ارتقا داده یا نه ...
    Don't Forget , We Are Iranian

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Albus

خوب نیست که در ابتدای کار مسئولیت صندوق با تازه واردها باشه

باید تعدادیشون کنار مسئول باشن تا تجربه شخصیشون کمی بیشتر بشه

جدای از مزیت دونیتی که یک قدیمی تر داره ، تجربش باعث میشه تا اگه اتفاق های پیش بینی نشده ای هم افتاد بتونه در سریعترین زمان بهترین واکنش رو نشون بده

در مورد اینکه 2000 ریال کمک کم هست هم من نگفتم که این مقدار کمک بشه ، گفتم کف میزانی که یک تازه وارد میتونه پس از پس انداز درخواست کمک بکنه 1000 ریال هست تا مدتی مشارکت داشته باشه

وگرنه مثلا کسی که 50 گلد نیاز داره ، صبر میکنه تا پس اندازش بره بالاتر و مبلغ بیشتری رو به عنوان کمک دریافت کنه

روال طبیعی همه ی کارها هم اینه که برای نفع بیشتر تلاش و انتظار بیشتری هم نیازه

مثلا اگه کسی به طور مثال توی چهار ماه (که توی بازی خیلی زود میگذره) مبلغ 5000 ریال پس انداز کرده باشه ، میتونه 10000 ریال کمک بگیره

میشه مقدار دریافت کمک به ازای پس انداز رو نسبتش رو تغییر داد اما به این هم توجه کنید که طوری نشه که صندوق کمبود بودجه بیاره و تازه واردها بعد از کلی پس انداز پولی نمونه تا بهشون کمک کنیم

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Lt.Colonel :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

شاهین کیه؟
    همه زمین تمرین ها از لول 1 شروع میشه .یعنی لول 1 هست و نیازی به ارتقا ب لول 1 نداره.زمین تمرین ها به ترتیب به این میزان گلد واسه ارتقا نیاز دارن.
    20-70-170
    یعنی اگه از لول 1 بخواین به لول 4 برسونینش باید در کل 170 گلد داشته باشین و اگه از لول 2 به 3 باید 50 گلد داشته باشین
    آلبوس معمولا همیشه هست . اونجوری نیست ک 24 ساعته آنلاین باشه ولی هر روز سر میزنه ب اریپ.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Albus

نقل قول نوشته اصلی توسط moqaniyani نمایش پست ها
    دقیقا منم همین سوالها برام پیش اومد شاهین جان ، و موضوع بعدیش عدم حضور مسول صندوقه ، همنو فرد قدیمی ، اگر مدتی نباشه ، اونوقت چطور میشه ، تا بیایم مسئول بعدی رو پیدا کنیم موضوع پیچیده میشه و موضوع بعدی ، یک تازه وارد شاید نتونه خودش زمینش رو لول 1 بکنه و درضمن از کجا بفهمیم زمینش رو قبلا خودش ارتقا داده یا نه ...
    تازه وارد رو اینقدر هم ضعیف جلوه ندیم لطفا

هدف ما کمک هست نه تقبل کامل هزینه های بازی کردن افراد

اگه همه یا اکثریت هزینه رو ما تقبل کنیم پس اون تازه وارد چه لذتی از این بازی کردن خواهد برد؟؟

اینجا دنیای واقعی نیست که بگیم مثلا به دلیل عدم امکان مالی تازه وارد گرسنه میمونه و اگه بهش غذا ندیم میمیره و گناه داره

من و خیلی خیلی های دیگه خودمون زمین تمرین هامون رو به مرور بالا بردیم

هدف از این کار اینه که میزان قدرت کشور و قدرت نظامی تازه واردین از همون ابتدا زیاد باشه برای همین کمکی بهشون تعلق میگیره

در مورد صندوق دار هم افرادی هستن که همه روی اسمشون قسم میخورن

مثلا همین حسین ام که ذکرش شد شما مطمئن باشید شخصی مثل ایشون (حالا چه قبول کنن زحمت این کارو و بهشون پیشنهاد بشه اصلا یا نه) اگر مسئولیتی بگیرن تا آخرش بهش متعهد میمونن و اگر روزی بخوان برن یا غیرفعال بشن ، خودشون کل مبلغ صندوق رو برمیگردونن و حتی کمک میکنن تو انتخاب صندوق دار بعدی

چه بسا اون روز یکی از همین تازه واردها تجربه کافی رو کسی کرده باشه که خودش ادامه بده

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

راستی همه ی آپگرید ها باید توی زمان تخفیف انجام بشه

ولی وام باید از قبل داده بشه چون روزانه بیشتر از 10 گلد نمیتونه کسی دریافت کنه یا تبدیل کنه

9. کاربران زیر از Albus به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06)

دقیقا حرف منو زدی در مورد ریاست و معاونش
    من نظرم اینه ک این مبلغ کمک بلاعوض نباشه و وام باشه تا نفرات بعدی هم بتونن ازش استفاده کنن.
    آلبوس قبول داری اگه طرح درست و پایدار اجرا بشه خودش بهترین راه افزایش جمعیه؟
    پس بیا یه طرح کامل رو اجرا کنیم . اول راجه ب شرایط ایجاد موجودی اول ، شرایط دریافت وام و متقاضی و نحوه بازپرداختش چند تا قانون کاربری وضع کنیم.

11. 2 کاربر زیر از sh.sh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06),moqaniyani (15/11/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    FireKernel

نقل قول نوشته اصلی توسط Albus نمایش پست ها
    به این هم توجه کنید که طوری نشه که صندوق کمبود بودجه بیاره و تازه واردها بعد از کلی پس انداز پولی نمونه تا بهشون کمک کنیم
    این موضوع هم بر میگرده به اینکه اعضای صندوق ( تازه واردین ) اقساط پس انداز خودشون رو و قدیمی ها کمک های خودشون رو قطع نکنن.

پس با حرفی که شاهید زد ، یک تازه وارد ( خودم تجربه کردم) با داشتن یک خونه q1 می تونه 187 سی سی در روز به جیب بزنه که اگر روزی 10 سی سی از این مبلغ رو در صندوق پس انداز کنه 177 سی سی در روز براش میمونه ، تازه واردها باید در نظر داشته باشن فعلا نباید سی سی های خودشون رو خرج کنن. و اگر فرض کنی 170 سی سی در روز هم خودش داره بعد از یک ماه (30) روز خودش 5100 سی سی پس انداز می کنه که میشه چیزی حدود 17 گلد و 3 گلد در مرحله اول اگر بهش کمک شه می تونه یک لول زمین تمرینش رو ارتقا بده ، کما اینکه خیلی زودتر و تازه احتمالا با تخفیف ، یعنی گلد هم براش میمونه و در مرحله بعدی صندوق برای آپیدیت زمین مرحله 3 بهش کمک می کند ... باید به اونها نحوه تجارت موفق هم آموزش داده بشه بعد از یک ماه. خیلی خوب میشه ، ما اگر20 تا تازه واردهم داشته باشیم و روزی 10 سی سی کمک کنن ، میشه روزی 200 سی سی و در ماه میشه 6000 سی سی تازه کمک اخزاب یا قدیمی ها رو حساب نکردم. خیلی داریم خوب پیش میریم. احتمالا تا صبح بیدارم تا طرح کلی رو بنویسم یکبار دیگه تغییرات رو و باز به رای گذاشته بشه. هنوز منتظر نظرات و پیشنهادات و ایده های شما دوستان هستم.

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.sh نمایش پست ها
    دقیقا حرف منو زدی در مورد ریاست و معاونش
    من نظرم اینه ک این مبلغ کمک بلاعوض نباشه و وام باشه تا نفرات بعدی هم بتونن ازش استفاده کنن.
    آلبوس قبول داری اگه طرح درست و پایدار اجرا بشه خودش بهترین راه افزایش جمعیه؟
    پس بیا یه طرح کامل رو اجرا کنیم . اول راجه ب شرایط ایجاد موجودی اول ، شرایط دریافت وام و متقاضی و نحوه بازپرداختش چند تا قانون کاربری وضع کنیم.
    من اصلا در طرحم صحبتی از بلاعوض نزدم ، و این کمک رو بصورت وام مطرح کردم ، یک تازه وارد طی 30 روز 300 سی سی توی صندوق میزاره و ما بهش 2 الی 3 برابرش رو میدیم تا بزاره رو سی سی هایی که خودش پس انداز کرده ، تا بره بازر ارز گلد بخره و زمینش رو آپدیت کنه و به همین ترتیب تا زمانی که زمین فریش کامل ارتقا پیدا کنه...
    Don't Forget , We Are Iranian

13. کاربران زیر از moqaniyani به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

hossein m (15/11/06)

نام کاربری سایت
    Albus

بازپرداخت اینجا جوابگو نیست

شما با چیزی جز یه اواتار و یه صفحه روی مانیتور با چیز بیشتری از یه شخص حقیقی ارتباط ندارین که بخوایم اهرم فشاری هم روش باشه

موضوع مقاله زدن و اسم بردن از کسی که پول نداده یا اینکه مثلا کسی تو ارتش یا حزب راهش نده رو هم فراموش کنین

اولا که هدف ما کمک هست و خدا نکنه که حتی به قیمت کل پول های مجازی ولو به قیمت پس ندادن وام بخوایم با آبروی کسی بازی کنیم

دوما توی بازی که فردی محروم از خدمات کشوری و لشکری کاندیدای ریاست جمهوری میشه ، انتظار واکنش روسای احزاب یا ارتش هارو به پس ندادن وام چند هزار ریالی ناقابل نداشته باشین

تنها کاری که میشه کرد اینه که از کسانی که وام دریافت کردن و سودش رو بردن خواهش کنیم که بعد از دریافت وام هم سعی کنن پرداخت هاشون رو ادامه بدن تا افراد بیشتری مثل اونها سود کنن ، ضمن اینکه زمین تمرین ها فقط یک مورد نیست و اگه کسی پرداخت هاش رو قطع کرد دیگه بعدا وام برای زمین های دیگه که قیمتشون هم سنگینتره بهش تعلق نمیگیره

میلاد حرف خیلی قشنگی تو پست اول زده

همبستگی و اتحاد و اعتماد با حرف به دست نمیاد

من به جای وضع قوانین سخت گیرانه واسه باز پس دادن وام ، دوست دارم به تازه وارد هموطن اعتماد کنم و این اعتماد و همبستگیم رو بهش تو عمل نشون بدم

مطمئنم که جواب بهتری از قانون های سخت و پیچیده میگیرم

وقتی هم که چند نفر از بازپرداخت سرپیچی کنن ، با کمال میل و تا جایی که در توانم باشه اون مبلغ کم رو جبران میکنم و مطمئن باشین ده ها نفر توی ایران هم اینجوری فکر میکنن و کمک هاشون (در صورتی که ببینن واقعا داره کمکی به تازه واردها میشه) نمیذاره کسری بودجه ای رخ بده

15. 2 کاربر زیر از Albus برای این پست مفید تشکر کرده اند:

farid70 (15/11/07),moqaniyani (15/11/06)

در رابطه به بازپرداخت هم واسه این میگم ک این پول باعث بشه ک بجای 1 نفر ، چندین نفر رو بالا بکشه ولو شده طرف بعد چند ماه پس بده.
    در مورد اعتماد هم بهترین راهه ولی خوب همین الان شما جمعیت رو دارین می بینین . ملومه وام باید به دست چه کسایی برسه .
    تو بازار گلد من 1 اکانت لول 20 با قدرت 60 و 6 روز سن رو دیدم ک 779 گلد واسه فروش گذاشته بود !!!
    طرف حرف من هم این مدل اکانت ها بود

شاهین کیه میلاد؟!!!!!!
    من شهابم
    در رابطه با حسین ام هم دقیقا حرف منو زدی آلبوس . ولی فکر کنم حسین سرش شلوغه .
    واسه همین هم میگم خودت رئیس باش ک کوله باری از تجربه داری