موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض ایریپابلیک ( بازی آنلاین اینترنتی )

خوب با معرفی یک بازی اینترنتی شروع می کنم
    ایران بزرگ به شما نیاز دارد ...
    ایریپابلیک ( بازی آنلاین اینترنتی ) (( eRepublic
    ((((این متنو حتما کامل بخونید ضرر نمی کنید ))))
    امروز می خوام یه بازی اینترنتی بسیار جالب و اثتثنایی رو بهتون معرفی کنید این بازی در واقع دنیای مجازی هست که توش یه سری آدم زندگی می کنن ...
    تقریبا همه مردم دنیا توش هستن و هر کدوم توی کشور خودشون زندگی می کنن .
    ایران توی این بازی حدود 7000 نفر جمعیت داره و واقعا به کمک نیاز داره تا بتونه قوی بشه و یکی از دلایلی که من عضو این بازی شدم و حالا هم دارم اونو به شما پیشنهاد می کنم همین نیازی هست که ایران مجازی داره .
    شما توی این بازی می تونید یه آدم عادی زندگی کنید و کم کم قوی بشید کارخونه دار بشید و شروع به کار کنید یا اینکه در سیاست وارد بشید و عضو مجلس ، وزیر یا حتی رییس جمهور بشید ( البته سیاسی هاش بستگی به رای ملت داره )
    می تونید توی زمینه اقتصاد برای خودتون کسی بشید و کسب درآمد بالایی داشته باشید و در مواقع جنگ برای کشورتون بجنگید !
    غذا بخرید خونه بخرید اسلحه بخرید و خیلی چیزای دیگه ...
    نکته ای که توی این بازی هست اینه که معمولا همیشه در حال جنگ هستن کشورا و می خوان کشوروشونو وسعت بدن . ما به تازگی توی این بازی کره شمالی رو ترکوندیم و اونجارو مال خودمون کردیم .
    این نقشه ایران هست توی این بازی (قسمت های بنفش ایرانه و اونجاهایی که با قرمز مشخص کردم جاهایی هست که ایران گرفته و حالا مال ایران شده)

یه چیز جالب دیگه توی این بازی اینه که روسیه و آمریکا از قدرت های اصلی دنیا ی مجازی هستن و آمریکا دشمن ما و روسیه هم یه جورایی دوست ما محسوب می شه !
    من خودم هم تازه واردم وخیلی ماهر نیستم شاید خیلی چیزای دیگه هست که هنوز کشف نکردم !
    یه چیز جالب دیگه توی این بازی اینه که شما می تونید روزنامه بزنید و توش مطلب بنویسید!
    این بازی خیلی نزدیک به دنیای واقعی با این تفاوت که شما راحت تر می تونید پیشرفت کنید و اگر هم یه موقع خدایی نکرده برشکست شدید یا مردید همش توی یه دنیای مجازیه ! و یه تجربه جالبه .
    شما اول که عضو می شید باید یه شغل پیدا کنید و بعد غذا بخرید و هر روز هم تمرین نظامی داشته باشید که همه اینا روی هم شاید روزی 10 دقیقه هم طول نکشه اینکه شما چقدر می خواهید پیشرفت کنید توی زمانی که برای بازیتون می زارید تاثیر مستقیم داره . ( من یکی از گنده های بازی رو می شناسم که الان هم از نظر اقتصادی هم از نظر قدرت خیلی توی این بازی شاخ شده و می گفت روزی نیم ساعت هم بیشتر وقت نمیزاره )
    وقتی وارد صفحه اصلی شدید یه باکس و یه عکس آدم هست که بهتون میگه که مرحله به مرحله باید چی کار کنید . اما اصل کار برای کسی که تازه وارد بازی می شه اینه که هر روز 1- کار کنه 2- غذا بخره 3- تمرین نظامی کنه بعد دوسه هفته همه چی دستتون میاد و کم کم کارای بیشتری انجام می دید !

خلاصه اینکه برای قدرت گرفتن توی بازی باید کمی صبر داشته باشید ...
    شما از طریق این لینک می تونید عضو شید :
    این لینک هم یه سری آموزش هست که به نظر من حتما یه نگاهی بهش بندازید درمورد همه چی به خوبی توضیح داده به درد من که خیلی خورد :
    این هم انجمن فارسی بازی که می تونید سوالاتونو از اونجا بپرسید :
    اگه سوالی داشتید می تونید از من کمک بگیری البته من خودم هم از یکی دیگه کمک می گیرم !!!
    ولی تا اونجایی که بلد باشم کمکتون می کنم...

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sanderson

عجب بازی ایه! من تا حالا اسمشم نشنیده بودم

Be Good | LinkedIn | Telegram | Instagram

3. کاربران زیر از Sanderson به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (16/01/13)