موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض آیدی من هک شد!

با سلام دوستان عزیز!

آیدی من امروز هک شود توسط بعضی از دوستان که مثلا خیلی هکر هستن و واردن.
    بهشون تبریک میگم والنسم رو هم صفر کردن امیدوارم همین طوری که کارشون ادامه بدن هر کاری هم بکنن دیگه پژمان رئیس جمهور شده حالا می خوان بسوزن یا نه کرم سوختگی هم دارم.

این چند وقته خیلی خوش گذشت دوستان اگه جایی کسی رو ناراحت کردم واقعا عذر می خوام و امیدوارم منو حلال کنه دیگه بریم به کار های مهمتری جز این بازی برسیم این یه بازی هست و این چیز ها توش پیش میاد بعضی ها یکم عقده ی هستن و فک می کنن با گرفتن یه آیدی من مثلا دیگه هیچی تموم هست.
    نه هیچ خبری نیست ما میریم به زندگی مون برسیم این چند وقته از اینکه در خدمت شما دوستان عزیز گرامی بودم بهم خوش گذشت فقط اومدم بگم آیدیم هک شده و همین برام یه دلیل شد که دیگه بازی نکنم ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم فک کنم طولانی ترین مقاله ی هست که تا به حال توی فروم زدن.
    با تشکر از همه
    همه تون رو به خدای بزرگ می سپرم
    خدانگهدارتون

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

ای بابا! کی بوده طرف؟ می شناسیش؟ مردین برین دشمنانمون رو هک کنید نه ایرانیارو! آدمای *****
    عجب... چاییتو بخور!!

chejori hak shodi??
    HEZBE SABZ IRAN BOZORGTARIN VA
    MOHEMTARIN HEZBE IRAN

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خدا ازشون نگذره
    ايميلتم عوض كردن ؟
    يك فورگت پاسورد برن ببين واست پاسورد ميفرسته يا نه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

هیچی از دشمن میخوریم از ایرانیم باید بخوریم.
    هیچگاه امید کسی را نا امید نکن,شاید امید تنها دارایی او باشد.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ببين مي توني پست رو بدست بياري يا نه.
    من كه فعلا برات 6 تا ولنس فرستادم

با سلام خدمت شما دوستای عزیز!
    والا ایمیل رو که عوض کرده و هیچ طوری نمیشه بدست آورد پسورد رو خودتون رو اذیت نکنید و گیفت هم ندید چون لازم نیست.

از همتون ممنون که نگران بودید.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نمي دوني چطور هك شدي؟
    اگه ميدوني بگو اكانتت رو از طرف برات پس مي گيرم

نه والا خودم حدثیاتی مزنم ولی درست نیست با گمانه زنی کسی رو متهم کنم زیادم جالب نیست نامه اصلی که برام فرستادن رو به دو تا بچه ها دادم.
    زیاد برام مهم نیست اکانت برگرده یا نه دییگه نمی خوام بازی کنم شما هم زیاد جوش نزن و اعصابت رو خورد نکن بی خود.

حالا کجا؟
    یکی دیگه بساز ....
    درسته من از یک کاندید دیگه طرفدراری میکردم ولی اگر میخای تا همین اکانت خودم بدم بهت.خودم یکی دیگه میسازم ...

یک هک شدن که ناراحتی نداره.
    بگو گور پدر اکانت قبلی ... یکی دیگه بساز.
    --------