موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Captain :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به جون تو نباشه به جون خودم ترکیدم بابا اخه میخوای چجوری اجرا شه بعدم طرف احضار شه اونم یک عدد بیل**اخمیفرسته میره پی کارش

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaphoto نمایش پست ها
    همه چیز تکمیل هست.

ولی بعضیها نمیزارن اجرا بشه
    یعنی چی این حرفت؟

بر فرض مثال من مخالف شما اومدی دادگاه رو تشکیل دادی و من رو محکوم کردی و تونستی کاری کنی که من تو ایران مجازی منزوی بشم.(نهایتش میشه این دیگه)
    بعد فکر میکنی من چی کار میکنم؟
    تو ایران میمونم میگم ای وای چه بلایی سرم اومد؟یا اینکه!!!!!!!

آخه این طرح از پایبست خرابه!
    و به قول خرخس همون ریشسفیدان بهترین هست.
    --------

3. کاربران زیر از HossianShirazi به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

xerxes99 (09/10/19)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

تنها چیزی که الان مانع تشکیل دادگاه هست خودمونیم که نمیخوایم یا فکر میکنیم نمیتونیم اگر همچین سازمانی به تائید مجلس برسه که مثلا نهادی مردمیه کسی نمیتونه جلوشو بگیره

الان امکانش خیلی بیشتره که به جای مجرم شاکیرو بن کنن و شاید دادگاه بتونه کمکی بکنه

اگر کسی احضار بشه و دادگاه تشخیص بده اون شخص مجرمه یک عدد***f به اون شخص نشون میده و شخصو در روزنامه ی مجلس به عنوان خیانت کار یا گناه کار اعلام میکنه و از اونجایی که روئسای حزب ها این حکمو دادن اون شخص بلاک میشه یا منزوی یا هر حکمه دیگه ای که دادگاه بده

در مورد اینکه اگر شخصیو منزوی کنیم تو ایران نمیمونه و این براش مجازات نیست باید بگم برای خیلی ها هست چون مجبوره بره توی کشوری که کسی اونو نمیشناسه و همچنین معمولا زبان انهارو نمیفهمه
    و البته ممکنه اون شخص بزاره بره ولی ما ایرانی یک دست و منسجم خواهیم داشت که میتونه بدون مانع به سرعت پیشرفت کنه(البته این میشه دیکتاتوری که هر کسی با من مخالف است باید برود ولی اینم راهی هست ولی فکر نمیکنم دادگاه خیلی زیاد حکم انزوای کامل و همیشگیه یک نفر را بدهد مگر اینکه شخص جرمه سنگینی انجام داده باشد)

به هر حال به نظر موافقان زیادی نداره این ایده و مخالفان اونم ادمای کله گنده ای هستن و این ایده تا زمانی که خود مردم نخوان اجرا نمیشه پس اگه زمانی مردم و مجلس و دولت خواستن این ایده رو عملی کنن من ازش حمایت میکنم.
    موفق و پیروز باشید

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بابا آفرین به آدم چیز فهم .

@ HossianShirazi

ریش سفیدان همون پیشکسوتان منظورته ؟؟؟
    اونا که همشون نون و نمک خورده همن توی جرما تخفیف میدن :دی

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش