موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض فونت فارسی ، می دی یا بگیرم؟؟؟

این قدیمیا حرفای خوبی می زنن که هم درسای اخلاقیش می مونه هم خاطرش هم اثرش
    یادمه بابزرگم می گفت :
    وچه جان ! یا کاری ره قبول نکن ، یا اگه کنی تا آخر بور ،اسا بور اتا چایی مسه بیار ، آ شه پسر ره قربون .
    نکته اخلاقیش به جای خود ، هنوزم که هنوزه سوزش پیچیده شدن گوشم به خاطر شکوندن فنجون و اثر آب جوش ، رو دستم مونده !
    آقا جان ما تو اون عنفوان جوونی خر شدیم یه مسئولیتی رو قبول کردیم حالا این وجدانمون نمی دونم چرا الان بی خوابیش گرفته خفتمونو چسبیده ولم نمی کنه .
    قضیه از این قراره که من یه متنی رو با کمک دوستان تهیه کردم
    _
    یعنی راسیاتش دوستان تهیه کردن به اسم من تموم شد:دی
    _
    که به این ادمین حالی کنیم که :
    هــــــــــــــــــــــــ ـــــــوی
    مگه با تو نیستم؟
    من ایرانیم
    زبونمم فارسیه
    هیچ سنمیم با اعرابی ندارم که تو نقشه ایریپابلیک حتی یه لکه هم ازشون نیست که دلمو بهش خوش کنم ، مگه بابات بهت روسی دیکته می گفت که انتظار داری ما عربی روزنامه بدیم؟ هــــــــــــــــــــا ؟ جون من نباشه جون رومانی ، آتلانتیس سقط بشه خوشت میاد؟ نمی یاد دیگه .
    و با توجه به شناخت کامل و جامعی که از ادمین دارم می دونم که این چیزا به این راحتیا تو گوشش نمی ره باید جای دیگش فرو کرد !!! . برای همین این فکر به ذهنم رسید که متنی تهیه بشه که روزانه به ادمین بفرستیم اونم به شمار بالا و با یوزر های زیاد ، باشد که موثر افتد که اگه بیافتد خیلی خوب می شه ، هم از دست این فونت مزخرف راحت می شیم هم دیگه متنامون قاطی پاتی نمی شه .
    پس عزیزان من !
    هموطنان غیورم !
    ملت شهید پرورم !
    دوستان همیشه در صحنه ام !
    ملت پرشور و انقلابیم !
    به پاخیزید !
    همت خود را نشان دهید !
    کلا همگی
    یه چهار ماهی هست از انتخابات گذشته ، چیز دیگه ای یادم نمی یاد ، فقط مچ بندو از این چیزا نبندیدن که گشت ارشادیا دیگه به فرمان من نیستن ، نامردا چماغاشون بد جور درد داره !
    در این حرکت پرشور شرکت کنید تا مشت محکمی بر دهان آتلانتیس !! و استکبار جهانی بزنیم حالا هر وقت فهمیدم اونا چه گناهی کردن بهتون می گم .
    بماند که یه 48 ساعت محرمانه باهاشون جلسه می زاریمو به ملت خودمون می گیم بگین مرگ بر آمریکا!!

نه به من ، به خود و مدیای کشورتون کمک کنین .
    از همتون می خوام که
    با ارسال روزانه این متن به ادمین ، ازش بخویایم که لااقل این کمترین حق که داشتن فونت فارسیه رو بهمون بده ، به خدا اگه فقط 200-300 نفر بشیم وبه مدت یک هفته این نامه رو بفرستیم و رو این کارمون پافشاری کنیم موثر خواهد بود آخرش یا ما خاکستری می شیم یا ادمین قهوه ای
    باشد که روزی فونت روزنامه هامون برادر تاهما و یا خواهر نازنین باشه که حرمت اسلامی نشکنه .
    این همون شازده ای که می گفتم قراره برای ادمین بفرستیم که مامیلو خان زحمتشو کشیده
    :
    Dear admin

I born from Iranian parents and I don't know why my Father, my Grandpa and all my previous fathers was Iranian. So I cannot speak Arabic and I have no relation with Arabs (fortunately even a country of them is not here in the eRepublik's map).
    As a result, a question appears for me and so many other Iranian citizens that why our articles' font is Arabic?
    Do you like to publish an article (for example) in Russian font? Sure you don't like to see your language in other font.
    We have so many nice fonts such as Tahoma. We want you to correct this.
    But the 2nd one, the direction of our language is RTL, please do something to change the direction of our newspapers to RTL
    Thanks a lot

اینو باید به گیم ساپورت ادمین بفرستین اگه بلت نیستین این آدرس خونشونه
    خونه ادمین اینا
    وقتی رفتین اینجا برین تو
    Submit a Ticket
    بعد گزینه آخر یعنی
    Game support > Next
    متنو کپی پیست کنین و سابجکتشم بستگی به خلاقیت خودتون داره من که همش می زارم
    Farsi font

و اگرم خواسین خلاقیت به خرج بدین و با بقیه فرق داشته باشین ، برین اینجا و متنای دیگه ای که آماده شده رو بفرستین
    http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=4034
    از قبل از اینکه در این امر فرهنگی به سبک غیر فرهنگی شرکت می کنین تشکر می کنم

راستی من سید مو نیستمـــــــــــــــــا
    نری یه وقت بگین کار سید مو بود
    من روح عباس میرزام

ها ها ها ها

تو که خیلی ادعای تریپ
    پارسیت می یاد
    یه نظر اینجا بده ببیمنم این کاره ای یا نه فقط بادی
    http://erepublik.ir/forum/showthread.php?t=3571&page=2

2. 6 کاربر زیر از SiD Mo برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Alireza Taji (09/11/16),Cifoo (09/11/15),Devil s Dance (09/11/15),Emichat (09/11/15),par30web (09/11/15),rabin2026 (09/11/15)