موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

Threaded View

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض Mafia Wars ( بازی که اتیلا به شما توصیه میکنه : دی)

من خیلی کم از بازیهای انلاین خوشم میاد ولی این یکی به من یکی خیلی حال داده

البته من تو فیس بوک بازی میکنم و توصیه هم می کنم اینجا بازیش کنید

http://apps.facebook.com/inthemafia

تعداد زیادی مراحل داره کارهای مافیای انجام میدید واسه خودتون هتل و کازینو و ... راه میاندازید و بعد وقتی لولتون زیاد شد میتونید کارهای مافیاییتون را به مسکو و کوبا و بانکوک ببرید
    قراره لاس وگاس هم اضافه بشه

خلاصه خیلی حال میده

بعد اینکه اومدید بازی منو اول تو فیس بوک اد کنید بعد تقاضا بدین تا منم بیام جزو گروه مافیای شما بشم تا قدرتون زیاد بشه و یک کمکی هم تو پیشرفتتون کرده باشم

منو تو فیس بوک اینجا میتونید پیدا کنید
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. 3 کاربر زیر از atilaa برای این پست مفید تشکر کرده اند:

ESSY (10/04/06),Jean.Baptiste (10/03/28),M0hammad (10/03/27)