موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض تريبال وارز بار ديگر در دستان ايراني ها !!

سلام ...

تريبال وارز مثل هزاران بازي ديگه يك بازي آنلاين تحت مرورگر هستش كه به جنگهاي قبيله اي معروفه ( البته الان حتما ميگين تراويان بهتره ولي بهتره بگم كه تراويان يه تقليد خيلي خيلي كوچيك از تريبال وارز هست )

بار ديگه طبق سنت هرساله ! دور هر جمع شديم تا تابستون وارد يه ورلد جديد بشيم و بتركونيم و بعد هممون نوبل بشيم ! ورلد 50 ...
    سرعت ورلد : 2
    سرعت نيروها : 0.6
    آرچر و پالادين داره
    آرمي كمپ نداره
    و ...

World speed: 2.0
    Unit speed: 0.6
    Units
    This world has archers and the paladin enabled.
    Other settings
    Army camps are not available.
    Noblemen are purchased using coins system.
    Tech upgrades are available using the simple tech system.
    This world has no churches.
    The beginner protection period is set to 4 days.
    Morale is disabled.
    It is possible to choose your starting direction.
    The tribe member limit is set to 100.
    Barbarian villages grow up to 3000 points.

من كاري با شما ندارم كه ميايين يا نه !
    اما ... كساني كه اين بازي رو بلدن و حالي ازش بردن :
    جمعه، ساعت 5 بعد از ظهر به يكي از اين آيدي ها پيغام بديد تا وارد كنفرانس بشيد :
    mpro.thegreat
    master.erepublik
    اما اگه وقت ندارين بيايين كنفرانس ميتونين ساعت، دقيقا ساعت 6 بعد از ظهر جمعه وارد ورلد بشين. ما يك ساعت كنفرانس داريم يكم حرف بزنيم بعد ساعت 6 وارد ورلد ميشيم ... در قسمت SW بيايين

اين رو هم مطمئن باشيد اگه تعداد ايراني ها زياد باشه يه ترايب فول ايراني زده ميشه !
    موفق باشيد ! ( ليدر هم من نيستم! خيالتون راحت! )

------------------

اين متن هارو قبلا توي يه فروم كه توش مدير بودم نوشتم براي اين بازي، گفتم اگه كسي براي اولين بار هم ميخواد بياد بازي كنه خيلي به نفعش هست كه اينارو بخونه ...
    سلام

Tribalwars.net
    امروز ميخوام بهتون بازي آنلاين جنگهاي قبيله اي رو معرفي كنم كه ميشه گفت خداست !*
    اين بازي برگرفته شده از تراويان هست ولي فوق العاده حرفه اي تر و هيجان انگيز تر حتي بعضي ها حاظر هستند پول بدهند و امكانات بيشتر بگيرند
    ملاك تمايز اين بازي نسبت به تراويان :* در تراويان بعضي افراد پولدار پريميوم ميگيرن و خيلي سريع پيشرفت ميكنند ولي اينجا پريميوم ارزان تر و در پيشرفت تاثيري نداره
    به همين دليل خيلي ها اين بازي رو سرتر از تراويان ميدونند

بعدش هم اينكه اگر فعال باشيد در يكي دو هفته در اين بازي ميتونيد يك لشكر نه چندان بزرگ بسازيد و از همين اوايل حكومت بر روستا هاي همسايه رو شروع كنيد تا وقتي كه سايتونو ميبينن بترسن فرار كنن

خلاصه بگم اين بازي فوق العاده حرفه اي تر از تراويانه به طوري كه ميشه گقت عمق هيجانه

مثلا فكرشو بكنيد بعد از يكي دو سال بازي بين دو ليدر دو قبيله ي غول پيكر اختلاف به وجود مياد و خونريزي و جنگ به سطح اعلاي خودش ميرسه و هزاران لشكر به هزاران لشكر حمله ميكنند و جنگي به وجود مياد كه همگان در حيرت ميمانند

اين بازي پاياني هم نداره و تا ابد ميشه بازي كرد
    يه جهان هستش ( ورلد ) و توي اين ورلد هزاران بازيكن هستند ،* اين بازيكن ها بايد انقدر بازي كنند و روستاهاي همديگرو بگيرند تا بالاخره يكي روستاي همرو بگيره و يك ورلد رو تصرف كنه كه حد اقل 10-20 سال طول ميكشه !!!*
    تا الان 44 ورلد اومده و هر دفعه يه ورلد جديد ميدن بيرون
    مخصوصا هميشه اول تابستون يه ورلد با مشخصات توپ ميدن تا مردم صفا كنن

اين بازي برای کسانی که از بازیهای استراتژیک مدرن و جنگهای پیشرفته خسته شدن بسیار میتونه جالب و سرگرم کننده باشه و همونطور که از اسم بازی پیداست جنگ ها و ابزارها و سربازهای بازی مربوط به زمانهای قدیم هست.

1.براي بازي کردن اين گيم ، نيازي به هيچ گونه دريافت فايلي نيست و بازي به صورت Browserbased هست و در مرورگر شما اجرا مي شود .
    2.حتما" دقت کنيد که در هر وورلدی که ثبت نام کردید و در قسمت South west عضو شويد .
    3.اگر عضو شديد مشخصات نام کاربري و عرض جغرافيايي تان را بنويسيد .
    4. یکی از لازمه های موفقیت در این بازی تسلط نسبی به زبان انگلیسی است !
    5.آموزش کامل بازی به زبان فارسی را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

لينك دانلود از پارسا اسپيس - 5 مگابايت

پسورد :
    www.p30lords.com/forum

( به حروف كوچك و بزرگ دقت كنيد )

آموزش كامل آكادمي و نوبل كردن و تصرف روستا
    بعدا كه حرفه اي تر شدين اينو بخونين
    تهيه شده توسط علي ،* King90
    در بازي با نام KOH.

آموزش كامل و حرفه اي قبيله زدن و مديريت قبيله
    تهيه شده توسط خودم

اين آموزش تمامي نيروها كه توسط خودم نوشته شده است
    1 .
    نیزه دار :
    یک یونیت تدافعی نه چندان خوب که در اوایل بازی برای فارم ( غارت ) روستا های نزدیک استفاده میشه
    سعی کنید بلافاصله سراغ LC بروید و از این یونیت زیاد استفاده نکنید چون نه قدرت حجومی خوبی داره که در فارم مورد استفاده قرار بگیره و نه قدرت تدافعی خوبی .
    در مقابل سواره نظام سبک ( LC ) قرار داره و در هر فارم فقط 8.3 عدد ریسورس از هم ریسورس جمع آوری میکنه در صورتی که LC در هر فارم 26 عدد ریسورس جمع آوری میکنه .

2 .
    شمشیر زن
    یک یونیت بسیار خوب برای دفاع در مقابل تبر زن ها .
    از نظر فارم قابل ارزش نمیباشد و در فارم فقط 5 عدد ریسورس میتونه حمل کنه !
    در صورتی که در اوایل بازی قرار دارید توصیه میشه در فارم هایی که با نیزه دار انجام میدهید تعدادی شمشیر زن قرار دهید تا در صورت درگیری با دشمن از تعداد کشته هاتون کم بشه .

3 .
    تبر زن
    یک یونیت تهاجمی بسیار قوی و مفید که نقش زیادی در حملات داره .
    در هر فارم فقط 3.2 عدد ریسورس حمل میکنه و قابل ارزش نمیباشد و طرف مقابل شمشیر زن قرار دارد .

4 .
    کمان دار
    یک یونیت تدافعی بسیار عالی و کار آمد که در بعضی ورد ها وجود دارد و توصیه میشود در ورد هایی که وجود دارد حتما ساخته شود زیر نقش عمده ای در دفاع های شما دارد .
    در هر فارم تنها 3.2 عدد ریسورس حمل میکنه .

5 .
    دژ کوب
    یک واحد بسیار مفید که توصیه میشود حتما در حمله هایتان از این نیرو استفاده کنید .
    دژکوب قابلیت خراب کرد و خرد کردن دیوار رو داره و توصیه میشود که حتما در حمله هایتان 200 تا 250 عدد از این واحد به کار برید .
    حمله کردن به روستایی با دیوار در سطح 20 و بدون دژکوب خودکشی هست زیرا دیوار قدرت نیروهای تدافعی رو به صورت چشم گیری افزایش میده به همین منظور از دژکوب استفاده میکنند تا قدرت نیروهای حریف رو کم کنن و از تلفات زیاد جلوگیری کنن .

6 .
    منجنیق

یکی از نیروهای بی مصرف بازی جنگ های قبیله ای !
    توصیه میشه در روستاهایتان فقط 10 عدد از این نیرو بسازید و در حمله هایتان Rally Point طرف رو هدف بگیرین تا حریفتون نتونه پس از حمله ی شما به شما حمله کنه . ( حتما این کار رو بکنید )
    خود من از کسانی هستم که بیشتر از 10 تا از این یونیت توی روستا های حجومیم نمیسازم .
    از نظر فارم نمیتونه هیچ ریسورسی رو حمل کنه و ظرفیت زیادی رو در فارمتون اشغال میکنه .

7 .
    اسب جاسوس
    یکی از کار آمد ترین نیروها در بازی جنگ های قبیله ای میباشد .
    این یونیت میتونه اطلاعات کاملی از روستای حریفتون از قبیل تعداد نیروهاش ، لول ساختمون هاش و تعداد نیروهای بیرون روستاش براتون بگیره .
    در فارم نمیتونه هیچ ریسورسی حمل کنه .
    در ورلد هایی که اسب های جاسوس لول دارند در لول اول فقط تعداد نیروهای داخل روستای حریفتون رو میگیرن ، در لول دوم لول ساختمون ها و در لول سوم هم تعداد نیروهای بیرون روستا .
    اگر کسی در اوایل بازی به شما حمله کرد ( اولین حمله ) همه نیروهاتون رو از روستا خارج کنین و فقط اسب جاسوس رو در روستا نگه دارین تا آمارتون لو نره .
    اسب های جاسوس در حالت دفاع کشته نمیدن ولی اگر باهاشون حمله کنین تلفات میدین .
    اسب های جاسوس رو فقط میشه با اسب جاسوس کشت ولی در صورتی که یک فول نیوک ( بیشترین نیروی تهاجمی یا تدافعی ) به روستای حریفتون بفرستین همه ی اسب های جاسوس هم کشته میشن ولی اگه فول نیوک نباشه فقط به وسیله اسکات ( اسب جاسوس ) میشه اسکات رو کشت .

8 .
    سواره نظام سبک
    نیرویی فوق العاده عالی و بسیار کار آمد .
    بهترین نیروی برای غارت ، در هر غارت حدود 26 عدد از هر ریسورس حمل میکنه .
    توصیه میشود به جای نیزه دار بیشتر از سواره نظام سبک ( LC ) برای غارت استفاده کنید .
    سواره نظام سبک در طرف مقابل نیزه دار قرار دارد .

9 .
    اسب کمان دار
    نیرویی خوب برای حملات شما .
    در هر غارت 16 عدد ریسورس حمل میکنه و در سمت مقابل کمان دار ( یکی از نیروهای تدافعی ) قرار داره .
    توصیه میشه که از این نیرو هم در حملاتتون استفاده کنید .

10 .
    سوار نظام آهنین !!
    یک نیروی تهاجی و تدافعی بسیار بسیار قوی .
    در مراحل اولیه بازی به در استفاده نمیخوره و علتش هم ظرفیت بسیار بالایی هست که از فارمتون اشغال میکنه .
    این سواره نظام میتونه در حملات و تدافعات شما نقش زیادی داشته باشه ولی این رو بدونین که توی روستاتون فقط نباید سواره نظام آهنین بسازین و بگین که قدرتش بالاست .
    باید توی روستاتون از تمامی واحد های تدافعی استفاده کنید تا از پس همه نیروها بر بیاد
    برای مثل 4 هزار نیزه دار و 4 هزار کمان دار و 5 هزار شمشیر زن و هزار سوار نظام آهنین خیلی خیلی قوی تر و کشنده تر از روستایی هست که فقط دارای سواره نظام آهنین هست .
    در هر فارم هم 16 عدد ریسورس حمل میکنه .

11 .
    پهلوون
    یک نیروی بسیار خوب و بسیار عالی ، هم به درد دفاع میخوره و هم به درد حمله .
    پهلوون میتونه سلاح های گوناگونی حمل کنه مثلا سلاح سواره نظام آهنین ، وقتی این سلاح رو حمل بکنه قدرت سواره نظام آهنین رو در حملات و در دفاع زیاد میکنه . ( سلاح تمامی نیروها وجود دارد )
    توصیه میشود در همون اول بازی پهلوون رو بسازین و ازش توی غارت هاتون استفاده کنید .
    برای مثال در اوایل بازی آدم 10 تا نیزه دار داره ، اگه این 10 تارو بدون پهلوون بفرستین برای فارم حتما کشته میدین ولی اگه پهلوون همراهشون باشه کشته نمیدین .
    پهلوون در بعضی ورد ها وجود داره و در بعضی ورد ها نیز وجود نداره و در بعضی ورد ها اسلحه داره و در بعضی ورد ها هم نداره !

12 .
    کد خدا !
    کد خدا یکی از نیروهایی هست که از همون اول همه آرزوش رو دارن که بسازنش .
    کد خدا میتونه روستاهای مردم رو فتح کنه و اون روستا رو متعلق به شما بکنه ...
    یک نکته مهم رو در نظر داشته باشین و اون اینه که بعد از اینکه روستا رو فتح کردین کد خدا از بین میره ، در واقع کد خدا ، میشه رئیس روستای جدید و اون رو برای شما رهبری میکنه به همین دلیل برای تصرف روستای جدید باید کد خدای جدید بسازید .

ساختمان های مورد نیاز ساخت نیروهای تهاجی و تدافعی :

سرباز خانه
    برای ساخت این ساختمان باید ساختمان اصلیتان لول 5 باشه .

استبل
    برای ساخت این ساختمان نیاز به ساختمان اصلی لول 10 ، آهنگری لول 5 و سرباز خانه لول 5 دارید .

کارگاه
    برای ساخت این ساختمان نیاز به ساخت ساختمان اصلی در لول 10 و آهنگری در لول 20 دارید .

آکادمی
    برای ساخت این ساختمان باید دارای ساختمان اصلی لول 20 ، آهنگری لول 20 و مغازه لول 10 دارید .

تمامی مطالب نوشته شده توسط خودم نوشته شده است .
    یوزر من در بازی : M-Pro ( در حال حاظر با يوزر SPAM3R بازي ميكنم )
    کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین است و به شدت با کپی بردار برخورد خواهد شد .

قربانتان
    محمد

ويرايش توسط M0hammad : 10/05/19 در ساعت 01:56 PM

به کوروش چه خواهيم گفت؟
    اگر سر بر آرد ز خاک ، اگر باز پرسد ز ما ، چه شد دين زرتشت پاک ؟ چه شد ملک ايران زمين ؟
    کجايند مردان اين سرزمين ؟ چه آمد سر خوي ايران پرستي ؟
    چه امد سر فرزندان ايران زمين ؟

2. 5 کاربر زیر از M0hammad برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Arash-Xp (10/05/19),Homayoun (10/05/19),kartal (10/05/19),mohscorpion (10/05/20),Silent28 (10/05/19)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من اومدم
    اون روز که عاشقم شدی از رفتن حرفی نزدی
    جاده ی خوشبختیمونو میگفتی که خوب بلدی
    اون روز که تنها میشدم
    دلم میگفت ای آسمون
    خسته شدم از این زمون
    دلم نمیخواد تو نمون

كجا اومدي بابا ؟
    جمعـــه !

به کوروش چه خواهيم گفت؟
    اگر سر بر آرد ز خاک ، اگر باز پرسد ز ما ، چه شد دين زرتشت پاک ؟ چه شد ملک ايران زمين ؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بهتره کسی دورو بر من نیوفته. چون کارش زاره :دی

به به
    ميبينم كه دوباره دارين ميرين تو كار ترايبال
    خداييش هيچ جا هيچ چي نشده باشيم تو اين ترايبال يه پخي شديم:دي
    محمد اگه بچه ها هستن بگو منم يه كاريش ميكنم

به به
    ميبينم كه دوباره دارين ميرين تو كار ترايبال
    خداييش هيچ جا هيچ چي نشده باشيم تو اين ترايبال يه پخي شديم:دي
    محمد اگه بچه ها هستن بگو منم يه كاريش ميكنم
    شما همون S!lent توي تريبال هستي ؟

بچه ها كه همه هستند ... والا اگه جمعه ساعت 6 نيايين SW ، بايد يا تنهايي برين يه جا براي تابستون يا اينكه صبر كنيد تا 1 و نيم ماه ديگه يعني 15 تير تا سعيد شايد ترايبي بزنه ( خودش گفت 15 تير ترايب خواهد زد! )

به هر حال ما كه داريم ميريم و ميخواييم بتركونيم !

به کوروش چه خواهيم گفت؟

شما همون s!lent توي تريبال هستي ؟

بچه ها كه همه هستند ... والا اگه جمعه ساعت 6 نيايين sw ، بايد يا تنهايي برين يه جا براي تابستون يا اينكه صبر كنيد تا 1 و نيم ماه ديگه يعني 15 تير تا سعيد شايد ترايبي بزنه ( خودش گفت 15 تير ترايب خواهد زد! )

به هر حال ما كه داريم ميريم و ميخواييم بتركونيم !
    ماشالا سرعت:دي
    آره همونم
    ورلد 36 به بعد ديگه بازي نكردم( تا رنك 1 كانتيننت رفتم ديگه اشباع شدم)
    فعلا امتحانات داره اذيت ميكنه
    ولي سعي ميكنم بيام
    مگه ميشه بچه ها جايي برن و من نيام

من اومدم با اکانت rahmni ولی یاهوم خرابه چجوری بیام توی کنفرانستون>؟

ماشالا سرعت:دي
    آره همونم
    ورلد 36 به بعد ديگه بازي نكردم( تا رنك 1 كانتيننت رفتم ديگه اشباع شدم)
    فعلا امتحانات داره اذيت ميكنه
    ولي سعي ميكنم بيام
    مگه ميشه بچه ها جايي برن و من نيام
    امتحانات كه مشكلي نيست، دو دقيقه مياي ميزني فلانكار بعد ميري !

من اومدم با اکانت rahmni ولی یاهوم خرابه چجوری بیام توی کنفرانستون>؟
    چرا الان اومدي ؟
    اين همه نوشتم جمعه !

بعدشم كنفرانس اصلا مهم نيست فقط قديمي هاي تريبال ميخواييم جمع بشيم حرف بزنيم !*
    فقط اين مهمه كه جمعه ساعت 6 در قسمت sw ثبت نام كنيد

به کوروش چه خواهيم گفت؟

11. کاربران زیر از M0hammad به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Silent28 (10/05/19)

ميگم محمد اصلا منو يادت نميادا
    حقم داري آخرين حرفمون ميره واسه جنگ كانادا تو دوره پژمان
    تو اين sw چيزي پخش ميكنن؟
    هر سري ميرين اونجا
    ne يا se بهتر نيست؟؟