موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Smile سلام

سلام
    واااااااااای بعد از یک سال دارم این جا پست میدم
    اومدم بگم ایران به جمعیت فعال نیاز داره
    چه بهتر اگه قبلا تجربه بازی این چنینی هم داشته باشن!
    اما دیدم اکثرتون سریع از بازی رفتین!
    راستی اینو بگم من سی پی فعلی ایرانم و مشکلی داشتید می تونید به خودم : kpasargad
    وزیر رفاه :‌ tizi.ir
    وزیر آموزش : behzadvf
    در ضمن اگر همون اول به پیام خوش آمد گویی دقت کنید یه فیلم آموزشی یه فایل پی دی اف و یه مقاله ی آموزشی هست که می تونه مشکلاتتون رو حل کنه.
    با تشکر
    کورش
    http://www.ejahan.com/referrer-2916.html
    اگر با این لینک عضو شدید و به مرحله ای رسیدید که 5 طلا گرفتید بهم پی ام بدید تا 5 طلا رو برای خودتون بفرستم.

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خیلی بی روح گفتی ؟ باید جو کاذب بدی مثلا اینطوری____________________________________ _________
    دوستان ما در ایجهان در حال پیشرفتیم از شرق اسیا تا قرب اروپا در حال پیش روی هستیم اما جنگ ها نیاز به افراد زیادی دارند ولی ما خیلی کمیم اگه شما هم به ما کمک کنید می توانیم دنیا را به زانو در بیاریم من سعی کردم نقشه ای بسازم نشد اما ما الان تقریبا تمام نقشه ی دوران هخوامنشی رو گرفتیم ولی لهستانی ها در ایران در هال کودتا هستن ما نیازمند یاری کلیکی شما هستیم خواشن ایرو رو رها کنید و ای جهان رو بچسبید اخه اگه برید تو هردو توی هردو هیچی نمیشیم الان نیازمند یاری سبز شما هستیم
    اسپم در حد تیم ملی خوشگله اون کوچولوست اون پایین اپلودیه رو میگم

---------- Post added at 08:00 AM ---------- Previous post was at 06:36 AM ----------

اینم نقشه ای جهان سبز پر رنگ ایرانه روی عکس کلیک کنید بعد وقتی باز شد دوباره کلیک کنید تا در صفه دیگری باز شود بعد بزنید رو نوشت برداشتن تا قشنگ شود در کامپیوتر ببینید

ایران مجازی سابق

اون کوچیکه جدیدست حودا چند وقته این طوری شده
    تصاوير پيوست شده
    ويرايش توسط dane5390 : 10/07/15 در ساعت 09:03 AM دلیل: کمبود اسپم
    ای كه پا گذاشتی رو عشق من. ای كه در را بستی به روی من. در رو باز كن دستم مونده لای در!