موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

پیش فرض رئیس جمهور ایران

سلام خدمت تمامی دوستان .
    من متوجه یک موضوعی نمیشم .
    چرا هیچکس به عنوان یک رئیس جمهور رسمی از 2 دوره قبل دیگه فعالیت نمیکنه؟ یعنی الکی الکی هرکی هرکی رئیس جمهور میشه در واقع .
    ما بعضی از دوستان رو داشتیم که میخواستند رئیس جمهور بشن اما با پیشنهاداتشون مخالفت کردید با اینکه امکان این وجود داشت که وضع ایران بهتر بشه با رئیس جمهور شدن ایشون . از دوستانی که درحال حاضر دارن ایران رو از دور مدیریت میکنند درخواست دارم یکم بیشتر مراقب ایران باشن .
    و اخرین جمله که باید بگم اینه که چندین رئیس جمهور وضع ایران رو خراب کردند هیچکس هیچی نگفت و حالا کسی که امکان داشت وضع ایران رو رو به بهبودی پیش ببره رو رد کردین . (توهین به شخص خاصی نیست و لطفا کسی ناراحت نشه) .

2. 2 کاربر زیر از Wild WITCHER برای این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06),megahack (22/03/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Zoloto

- یعنی چی الکی الکی رییس جمهور شدن؟ ایران پلیر فعال کم داره کلا و رقابت زیادی نیست چاره ای نداره. آخرش اینه که یا طرف بلده چی کار کنه یا میاد یاد میگیره.

- این شخص بزرگ و خفنی که میگی ناجی ایرانه کجاست به ما معرفیش کن از اعماق دریای نادانی خارج بشیم

- در کل به نظر میاد دارن مغزتو شست و شو میدن به خودت بیا برای خودت فکر کن
    Never argue with an idiot. You'll never convince the idiot that you're correct, and bystanders won't be able to tell who's who.
    Mark Twain

"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, and wiser people so full of doubts."
    Bertrand Russell

4. 5 کاربر زیر از Zoloto برای این پست مفید تشکر کرده اند:

megahack (22/03/05),nissan123 (22/03/07),pejmaaan (22/03/06),sinahbt (22/03/06),VENDETTA (22/03/07)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoloto نمایش پست ها
    - یعنی چی الکی الکی رییس جمهور شدن؟ ایران پلیر فعال کم داره کلا و رقابت زیادی نیست چاره ای نداره. آخرش اینه که یا طرف بلده چی کار کنه یا میاد یاد میگیره.

- این شخص بزرگ و خفنی که میگی ناجی ایرانه کجاست به ما معرفیش کن از اعماق دریای نادانی خارج بشیم

- در کل به نظر میاد دارن مغزتو شست و شو میدن به خودت بیا برای خودت فکر کن
    تا دیروز که وضع ایران خوب بود و سود داشت رقابت توی انتخابات رئیس جمهور زیاد بود و کاندید ها هم زیاد بودن حالا چیشده که رقابت اومده پایین دیگه خودتون بهتر میدونید .
    ایشون ناجی نیستن اما بهتر بود که حداقل یک فرصت بهش میدادید .
    نه بحت شستشو نیست برعکس من اصلا با کسی درباره داستان و روش و اوضاع بازی صحبت نمیکنم خودم دارم میبینم چی شده وضع ایران و چه اشتباهاتی و از کیا صورت گرفته و زیادم خودمو قاطی این موضوعات نمیکنم چون هنوز به اونجا نرسیدم که بخوام دخالت کنم توی کار کسایی که درحال حاضر ایرانو مدیریت میکنن .
    برای ایشونم اگر بشه من معرفیشون کنم شما خودتون بهش یاد بدید یا ازش حتی تست بگیرید ببینید چند چنده با خودش و بزارید اوشون هم سعی خودشو بکنه والا وضع ایران از این خراب تر نمیشه دیگه

6. کاربران زیر از Wild WITCHER به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    GreatDariush

سلام

من هم می خواستم سی پی شم.

اما متاسفانه ظاهراً کسی حاضر نیست تو دولت من کار کنه.

نمی دونم چرا کسی با من همکاری نکرد.

ما تمام مناطقمون رو از دست دادیم.

یعنی اگر من سی پی می شدم یا خسرو وضع از این بدتر می شد؟!!!

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

من خواستم سی پی شم اما کسی حاضر نشد با من همکاری کنه

همه گفتند تو نمی تونی

واقعا اگر من یا خسرو سی پی شیم وضع از این بدتر می شه؟
    Let me tell you something, my friend, hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

8. کاربران زیر از GreatDariush به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wild WITCHER (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    pejmaaan

اگه اینجوری حساب کنیم که همه دوست دارن سی پی بشن و مدالش رو بگیرن
    فروشگاه الکترونیک و رباتیک اهواز هابی |کواد کوپتر|مولتی روتور

همه برایم دست تکان دادند ، اما کم بودند دستهایی که تکانم دادند . . .

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    GreatDariush

کاری به مدال نداریم. ما دنبال این چیزها نیستیم.
    Let me tell you something, my friend, hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan*** :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    AMlR121

با درود و عرض ادب

حامد جان افراد واقعی فعال در ایران کم هستند، و از این 100 الی 150 نفری که ممکنه ببینی آنلاین هستن حداقل 70 درصدشون اکانتاشون دست یک الی 3 نفر خاص هست. حالا خودت یکم دقت کن و به خودت زحمت بده تا پرتغال فروش رو پیدا کنی.

راستی اینم بهت بگم، برخی از دوستان اگه زیادی حرف بزنی یا انگ نفهم بودن بهت میزنن یا اینکه یه جوری میکنن تو پاچت که مولتی پژمانی.

و من الله التوفیق

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

داریوش جان یا باید دولت دستشون باشه یا میشن قانون گذار. هنوز نفهمیدی اینو؟؟؟ انگ شستشوی مغزی هم که دیدی بهتون میزنن. کلاً به قول دوستان شل کن و لذت ببر از بازی. منم فکر میکردم میشه درستش کرد ولی خب نون دوستان آجر میشه. از ایریپ ارتزاق میکنن.
    جدیدترین های ایران و جهان را در خبر روز دنبال کنید

نام کاربری سایت
    Wild WITCHER

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmaaan نمایش پست ها
    ببینید اقا پژمان مدالش هیچ ارزشی نداره . درواقع کسی که میاد اینطوری بحتو پیش میکشه دنبال نفع ایرانه و نه مدال و آپشن های رئیس جمهوری .
    اینهمه رئیس جمهور داشتیم که اوضاع ایران اینطوری شد کسی چیزی نگفت حالا با رئیس جمهور شدن ایشون فقط مشکل دارید؟ به جایی که طرف رو طرد کنید میتونید بهش اموزش بدید و کمکش کنید برای اینکار نه که انگشت اشاره رو بگیرید سمتش بگید تو نمیتونی تو نمیفهمی ...

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmaaan نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR121 نمایش پست ها
    با درود و عرض ادب

حامد جان افراد واقعی فعال در ایران کم هستند، و از این 100 الی 150 نفری که ممکنه ببینی آنلاین هستن حداقل 70 درصدشون اکانتاشون دست یک الی 3 نفر خاص هست. حالا خودت یکم دقت کن و به خودت زحمت بده تا پرتغال فروش رو پیدا کنی.

راستی اینم بهت بگم، برخی از دوستان اگه زیادی حرف بزنی یا انگ نفهم بودن بهت میزنن یا اینکه یه جوری میکنن تو پاچت که مولتی پژمانی.

و من الله التوفیق

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

داریوش جان یا باید دولت دستشون باشه یا میشن قانون گذار. هنوز نفهمیدی اینو؟؟؟ انگ شستشوی مغزی هم که دیدی بهتون میزنن. کلاً به قول دوستان شل کن و لذت ببر از بازی. منم فکر میکردم میشه درستش کرد ولی خب نون دوستان آجر میشه. از ایریپ ارتزاق میکنن.
    سلام امیر جان .
    من روز اولی که اومدم اینجا بعضی از دوستان بهم گفتند که اینجا چه جور ادم هایی وجود داره پس واسم حرف هاشون مهم نیست و کاره خودمو میکنم .
    کلا نباید حرف های بقیه برات مهم باشه وگرنه هیچوقت پیشرفت نمیکنی .
    از بازی فقط تو سری زدن رو یاد گرفتیم

13. کاربران زیر از Wild WITCHER به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed9292 نمایش پست ها
    ببینید اقا پژمان مدالش هیچ ارزشی نداره . درواقع کسی که میاد اینطوری بحتو پیش میکشه دنبال نفع ایرانه و نه مدال و آپشن های رئیس جمهوری .
    اینهمه رئیس جمهور داشتیم که اوضاع ایران اینطوری شد کسی چیزی نگفت حالا با رئیس جمهور شدن ایشون فقط مشکل دارید؟ به جایی که طرف رو طرد کنید میتونید بهش اموزش بدید و کمکش کنید برای اینکار نه که انگشت اشاره رو بگیرید سمتش بگید تو نمیتونی تو نمیفهمی ...

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

سلام امیر جان .
    من روز اولی که اومدم اینجا بعضی از دوستان بهم گفتند که اینجا چه جور ادم هایی وجود داره پس واسم حرف هاشون مهم نیست و کاره خودمو میکنم .
    اینا رو ول کن بیا پیش خودم انیمه ببینیم کیف کنیم اینا اگه کارشون درس بود تا حالا وام منو داده بودن (هر کی بهم وام داده صداشو درنیاره ها! وگرنه پسش نمی دم )

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

15. 2 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

GreatDariush (22/03/06),sinahbt (22/03/06)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Titan* :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sina.Tehrani

الان امام رو لازم داریم که بگه اسپمرها رو خفه نکنید.

دوست عزیز شما مگر از حزب نهضت جنگل نیومدی مجلس؟ رئیس حزب شما کیاوش، موفا دولت اخیر بوده و در جریان لحظه لحظه همه چیز.

اول تشریف ببرید داخل حزبی با رئیس حزبتون صحبت کنید (اگر واقعا به کار تیمی و سیاسی اعتقاد دارید) و بعد بیاید موضوع این چنینی رو مطرح کنید.

بزرگترین ایرادی که پست شما داره اینه که علی الظاهر بدون هماهنگی تشکیلاتی حزبتون زده شده و ثانیا اینکه به عنوان یه تاپیک قوی نظر خودتون رو ارائه نکردی. و در مرحله سوم اینکه تنها چیزی که ازش میشه برداشت کرد اینه که ناراحتی که چرا نفر دیگه ای جز من سی پی نشد که خیلی رک و پوست کنده بهت بگم من اگر میدونستم ایران این همه اکانت داره که حامی کاندیدای مد نظر شما هستن حداقل باید یه رد پایی از حضورشون توی چنگ های دیوژن یک و دو و سه میدیدم که شکر خدا برهوتی بیش نیست و سعی کردید با مولتی بازی (بله با مولتی بازی) نتیجه رو ببرید که کاشکی برای کسی بود که تیمی داشت و لااقل میتونست از پس چالش های فعلی بربیاد. اینکه بنده وعده آزادسازی ندادم واسه این بود که با حقیقت های بازی دست و پنجه نرم کردم و شرایط رو الان خیلی بهتر از یک ماه پیش میدونم. اونی که میاد وعده میده من آزاد می‌کنم راه حل واقعی بده چون این چهار تا نقطه سر خطی که مینویسن پوچ و غیر عملی هست و اصلا راهکار واقعی نیست! شما میگی رئیس جمهورهای پیشین وضع رو خراب تر کردن! چرا خوب اسم نمیاری که ببینیم در مورد کی داری صحبت می‌کنی؟؟

بله من پیش از این سی پی نبودم و خیلی از ماژول ها نسبت به قدیمی که من توی دولت ها کار کردم تغییر کرده ولی دوست عزیز حداقل چیزی که سی پی باید بلد باشه ارتباط گیری به زبان انگلیسی، سیاست داشتن و درست صحبت کردن با خارجی ها از در احترام متقابل هست. شما تو فارسی حرف زدن هم پرخاشگر و دعوایی هستید اینجوری نمی‌تونید برای خودتون در ارتباط با بقیه کشورها که لازم و اساسی برای پیشرفت هست چیزی رو جلو ببرید.

شما مطرح کن: موضوع مورد دغدغه شما چی هست؟ از سی پی شدن من بعد از چهارده سال بازی و دو سری طولانی مدت رئیس حزبی مافیا (قدیم) و الان مهر و تعداد زیادی دوره ریاست مجلس جای تعجب داره براتون؟ من نزدیک به سه سال اکانتم رو از ایران بردم صربستان هنوز جز نفرات بالای لیست فعالین فروم هستم. از تو لپ لپ خلق الساعه به وجود نیامدم.

بعد از طرح دغدغه: سنجش منطقی (نه رو هوا) از علت دغدغه ات بکن. یعنی با استناد به مواردی که قابل سنجش باشن بگو به نظرم ریشه این موضوع فلان هست.

و در گام سوم: راه حلت رو مطرح و به شور بگذار. مثلا بیایم فلان کار رو بکنیم که دغدغه مرتفع بشه.

اگر بعد از این تنش بچه گانه و سهم خواهی مردودی که ایجاد کردید (بله مردود چون زمانی که من سی پی شدم به همه احزاب و پلیرهای فعالشون پیام دادم و خواهش کردم کمک کنن) اگر بتونیم با هم دیگه دوستانه برخورد و بازی کنیم قطعا میتونیم در خصوص این موارد هم سازنده تر صحبت کنیم.

در کل اگر در نتیجه این مسخره بازی که به راه افتاد تو این انتخابات مجدد بنده در خدمت دوستان بودم رویه رو ادامه می‌دیم و جایی هم اگر بتونیم تغییری ایجاد کنیم و این درد بی درمان آزاد سازی مناطق داخلی رو چاره کنیم حتما انجام میدیم.

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط GreatDariush نمایش پست ها
    سلام

من هم می خواستم سی پی شم.

اما متاسفانه ظاهراً کسی حاضر نیست تو دولت من کار کنه.

نمی دونم چرا کسی با من همکاری نکرد.

ما تمام مناطقمون رو از دست دادیم.

یعنی اگر من سی پی می شدم یا خسرو وضع از این بدتر می شد؟!!!

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

من خواستم سی پی شم اما کسی حاضر نشد با من همکاری کنه

همه گفتند تو نمی تونی

واقعا اگر من یا خسرو سی پی شیم وضع از این بدتر می شه؟
    با کمال احترام داریوش جان

بله میشه که وضع بدتر بشه. خیلی راحت هم میتونه بدتر بشه.

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط GreatDariush نمایش پست ها
    کاری به مدال نداریم. ما دنبال این چیزها نیستیم.
    اگر شما هم از سی پی شدن من ناراحتی داریوش خان من نیازی به مدال نداشتم. من رئیس حزب مهر هستم هر ماه مدال مجلس رو میگرفتم حالا الان که دولت پیشامد کرد مدال مجلس ندارم.

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط megahack نمایش پست ها
    اینا رو ول کن بیا پیش خودم انیمه ببینیم کیف کنیم اینا اگه کارشون درس بود تا حالا وام منو داده بودن (هر کی بهم وام داده صداشو درنیاره ها! وگرنه پسش نمی دم )
    بهترین کاری که میشه کرد همینه والا

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed9292 نمایش پست ها

سلام امیر جان .
    این جمله "حالا فقط با رئیس جمهور شدن ایشون مشکل دارید؟" دقیقا معنیش این هست که ماجرا مربوط به چیه و دقیقا نشون دهنده این هست که دقیقا دنبال مدال هستید. وگرنه ما صدجا جار زدیم آقا دولت مود نداره. هر کسی همتش رو داره بیاد وایسه کمک کنه به مدیریت جنگ ها. خوب این افراد اگر واقعا قصد کمک داشتن اون موقع کجا بودن؟
    "We've Come To A Dangerous Place. We Can't Afford To Fight A War Amongst Ourselves."
    Ned Stark

17. 2 کاربر زیر از sinahbt برای این پست مفید تشکر کرده اند:

هزاردستان (22/03/08),VENDETTA (22/03/07)