موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نجات ایران

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض نجات ایران

دوستان زبونم مو در اورد بس تو تاپیک اون پسره گفتم بیاید ایجهان زشته تاپیکشم بیخیال بیاید این جا باسه ای جهان چون لینکشو میخام بدم توی ایجهان به وزرا گفتم زشت نباشه بس گفتم اقا این ای جهان مردم دارن میان مثل تراوین شده ایرانیا زیادن نقشه ایراننو براتون میزارم حال کنید شرغ تا قرب مال ماست بدو بدو پرشدا بودجه سربه فلک رفت فقط نیروی ماهر وکار کشته نداریم همه اونجا منظورمو گرفتید؟ شادن بیاید کمک خدا اجرتونو زیاد کنه بهتون روزی بده جون مادراتون بیاید
    http://www.ejahan.com/referrer-48505.html اگه نیاید خودم میام نونا مونده رودستمون میدم اقا گرگه بخوره چه لوس

نقشه زیر در ادامه وارد میشه نقاط سبز پر رنگ ایرانه

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

بدو بدو تا پر نشده حد اقل تا لول 2 بیا بعد برو http://www.ejahan.com/referrer-48505.html من بهتون غذا وجویس وپول میدم کار میدم همه چی میدم
    ای كه پا گذاشتی رو عشق من. ای كه در را بستی به روی من. در رو باز كن دستم مونده لای در!

اینم سی خاطر تو دنی ... چه ایران بزرگه تو این تصویر...یه چیزی میزاشتید تهش واسه بقیه ...!!!

---------
    اه ایمیلم رو اشتباه نوشتم به جا دات کام آخرش نوشتم سی . اوم .... نمیشه ایمیل رو درست کرد ....
    ويرايش توسط Goldsky : 10/07/17 در ساعت 03:38 PM
    Oh, I'm not going to kill you
    I'm just gonna hurt ya
    really
    really

!BAD

میشه برو داخل پروفایل چنج ایمیل بعد میتونی ایمیلتو وارد کنی اومدی خیلی واضحه چون تر جمه شده
    ای كه پا گذاشتی رو عشق من. ای كه در را بستی به روی من. در رو باز كن دستم مونده لای در!