موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

حالا شما ها مطمئنید که اینطوری به کشور کمک میشه؟

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط lord navid نمایش پست ها
    حالا شما ها مطمئنید که اینطوری به کشور کمک میشه؟
    عزیزم حالا مطمئن شدم که کشور به هیچ وجه درست نمیشه
    بشكست دلم كسي صدايش نشنيد
    آري . . . دل ما اين چنين ميشكند

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط Rexxar 69 نمایش پست ها
    عزیزم معلومه نمره ادبیاتت خیلی بد بوده تو دوره راهنمایی، معنی جمع و فعل جمع چیه؟ عزیزم اجزای تشکیل دهنده جمع چی هستند؟ نکنه خدای نکرده تا الآن فکر میکردی هر فردی جمعه و هر جمعی فرده؟
    عزیزم مطالعه دوای درد همه امراضه

یه چیز جالب کشف کردم، دقت کردین آتیلا و حزبش موقعی که یکی از جریان روبروشون میخواد کاندید ریاست جمهوری بده وارد عمل میشه lol
    طی تحقیقات دانشمندان به این نوع رفتار میگن بدو برو تا جامون رو نگرفتن و نوعی زنبیل گذاری محسوب میشه lol
    دقت کردین که معمولا هفته آخر ریاست جمهوری هر فردی آتیلا و حزبش شروع میکنن مقاله دادن lol
    حوشگلم مهم نمره ادبیات نیست شما برو کمی ماهی بخور میگن فسفر داره برای مغر خوبه اون وقت میتونی بهمی که فعل جمع چیه و اجزاش کجا استفاده میشن
    مطالعه دوای همه دردهاست ولی به شرطب که شرط اولیه یعن یهمون قسمتی که بهش مغز میگن ظرفیتشو داشته باشه پس شما خودتو اذیت نکن

در مورد قسمت دوم بیانات شما
    مگه قرار باز هم از حزب راه سبز مولتی کاندید ارائه بشه
    یعنی بعد اینهمه بن شدنها و شکستها باز هم امید دارین

lol در این مواقع معنی نمیده وبه جاش من برا یک عکس میذارم تا معنیشو کامل بگیری

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خطاب به آتیلاا : اگه میدونی ایران مرده ، پاشو برو اکانتتم کلی می خرن ، یه چیزه تپل گیرت میاد
    اما امیرحسین : خیلی دیر فهمیدی ایران با شورا یا هر کوفتی درست نمی شه ..
    من که بهت گفتم ، اینجا ایرانه

دوستان من نمیفهمم.همه دم از وطن پرستی میزنن و میگن اوضاع ایران خرابه.ولی چیزی که ناراحت کنندس دعوای بزرگانه.دوستان هر کی هر کاری کرد فعلا فراموش کنید.الان کشور مهم تره.باید متحد باشیم وگرنه ایران محو میشه.اونوقت میخواین کجا برین؟ با کی دعوا کنید؟
    دوستان الان دعوا فایده ای نداره.به تک تک افراد نیاز هست.طرف نامردی کرد؟ فعلا بیخیال شو.با رای مولتی مقام گرفت؟ بعدا به حسابش برس.الان مهم اینه که به دشمن مشترک برسیم.باید درگیری های داخلی رو کمی تحمل کنیم.میدونم من توی جریانات نیستم و نباید دخالت کنم.ولی به عنوان یک شهروند این حق رو دارم که از مسوولین بخوام روی مشکلات کشور تمرکز کنن و از تمام افراد بهره ببرن.

6. کاربران زیر از Lord Navid به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Ali Emami (10/08/02)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط lord navid نمایش پست ها
    دوستان من نمیفهمم.همه دم از وطن پرستی میزنن و میگن اوضاع ایران خرابه.ولی چیزی که ناراحت کنندس دعوای بزرگانه.دوستان هر کی هر کاری کرد فعلا فراموش کنید.الان کشور مهم تره.باید متحد باشیم وگرنه ایران محو میشه.اونوقت میخواین کجا برین؟ با کی دعوا کنید؟
    دوستان الان دعوا فایده ای نداره.به تک تک افراد نیاز هست.طرف نامردی کرد؟ فعلا بیخیال شو.با رای مولتی مقام گرفت؟ بعدا به حسابش برس.الان مهم اینه که به دشمن مشترک برسیم.باید درگیری های داخلی رو کمی تحمل کنیم.میدونم من توی جریانات نیستم و نباید دخالت کنم.ولی به عنوان یک شهروند این حق رو دارم که از مسوولین بخوام روی مشکلات کشور تمرکز کنن و از تمام افراد بهره ببرن.
    از من یه توصیه :

خودتو خسته نکن ، هرچی من تلاش کردم تا آگاهشون کنم فایده نداشت !
    سعی کن یه سبک بازی برای خودت پیدا کنی و انفرادی برای خودت خوش بگذرون و لذت ببر .
    کار گروهی تو ایران هیچ وقت جواب نمی ده .
    *
    خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

کارم از گریه گذشته است ، بدان میخندم

*

8. 4 کاربر زیر از Ali Emami برای این پست مفید تشکر کرده اند:

AlirezaK (10/08/02),Milad (10/08/02),revolver Ocelot 1991 (10/08/02),Shayan (10/08/02)

لا اقل شما تلاشتو کردی.یکی رو هفته ی دیگه که از ایران چیزی نموند من چه بهانه ای دارم که بگم؟
    ولی دوست من نا امید نباش.اگه ایران حذف بشه من شرم میکنم دیگه بازی کنم.نه من.خیلیای دیگه.

10. کاربران زیر از Lord Navid به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Shayan (10/08/02)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بله همون طور که پیشبینی میشد :دی
    کلا ما ایرانی ها بریم Travian بازی کنیم سنگین تریم :P

12. 2 کاربر زیر از F.RevengeR برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Milad (10/08/02),Shayan (10/08/02)

دوست من هنوز امیدی هست.کافیه که کسانی که هنوز فعال هستن و دلسوز با هم متحد و همگروه بشند.اینطوری لااقل یکم آبادانی داریم.ما اگه پراکنده فعالیت کنیم به جایی نمیرسیم.به نظرم اگه حتی ورک زدنامون هم با هدف خاصی باشه میشه ایران رو نجات داد.
    داداش کسایی هستن که هنوز به ایران وفادار هستن.اگه اونارو دور هم جمع کنی نتیجه میگیری.

14. کاربران زیر از Lord Navid به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Shayan (10/08/02)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lord Navid نمایش پست ها
    دوست من هنوز امیدی هست.کافیه که کسانی که هنوز فعال هستن و دلسوز با هم متحد و همگروه بشند.اینطوری لااقل یکم آبادانی داریم.ما اگه پراکنده فعالیت کنیم به جایی نمیرسیم.به نظرم اگه حتی ورک زدنامون هم با هدف خاصی باشه میشه ایران رو نجات داد.
    داداش کسایی هستن که هنوز به ایران وفادار هستن.اگه اونارو دور هم جمع کنی نتیجه میگیری.
    حاجی فیلم هندی زیاد میبینیا!
    از اول که اومدیم تو بازی همینطوری بوده...تا آخرش هم همینطوری میمونه!
    خدا ببین حرمتتو شکستن/مریم باکرتو به گلوله بستن
    ببین افتادیم گیر یه مشت درنده/ببین قیمیت آدم اینجا چنده!

16. 2 کاربر زیر از nabeghe برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Shayan (10/08/02),TrueEnzo (10/08/02)