موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض معرفی بازی جهان هنر نبرد World of Warcraft

HTML clipboard دیدم یه چند نفری به این بازی علاقه مند شدند. به عنوان یه پیشکسوت گفتم یه کمی توضیح دربارش بدم تا بچه ها گیج نمونن .
    این بازی پرطرفدارترین بازی آنلاین جهان هست .
    شاید خیلا بازی WarCraft 3 و Frozen Throne را بازی کرده باشن که به یک بازی استراتیژیک هست که البته توی ابران هم به فارسی تبدیل شده بود .
    به نظر من و خیلی از علاقه مندن وارکرافت یا هنر نبرد پیشرفتش را مدیون داستانش هست . کسانی که WarCraft 3 و Frozen Throne شاید تا حد خیلی کمی با جریان داستان آشنا شدن . در کل داستان حدود 20 تایی کتاب و مقاله داره که تعدادیش هم به فارسی برگردانده شده بگردین پیدا میکنند.
    قبل از شروع باید بگم اصل داستان مربوط به تالکین (نویسنده ارباب حلقه ها) بوده که به صورت دست نوشته بوده و بعد از مرگش شرکت بلیزارد حق نشر الکترونیکش را میگره و بازی وارکارفت بهترین بازی سال میشه (یادمم نیست چه سالی بود) بعد از اون برای ادامه داستان از نویسندگان بزرگ فانتزی استفاده میشه که نفر اصلیش ریچارد ای ناک (یکی از شاگردان تالکین) هست که هنوز هم داره ادامه میده.
    اینجا جای توضیح دادن داستان وارکرافت نیست اما اگه دیدم علاقه مند زیاده تا جایی که بلدم توضیح میدم . بازی جهان هنر نبرد یه مقدار زیادی با بازی وارکرافت فرق داره . و به صورت سوم شخص نقش آفرینی هست
    حجم بازی که الان نسخه 3.3.5a هست حدود 16.7 گیگیابایت میشه که باید از یه جایی گیرش بیارید میتونید از یه گیم نیت بگیریدش اگر بدن
    برای بازی در سرور اصلی سایت بلیزارد حدود 100 هزارتومنی ساخت اکانت میشه و باید هر ماه یا دوماه شارژش کنید .
    اما سرورهای خیلی زیاد دیگه ای هستند که دارن این بازی را رایگان ارائه میدن. قدیما wowscape.net حرف اول را میزد اما نابود شده . سرور های رایگان بیشتر به صورت فان هستند یعنی برای تفریح یعنی تجربه شما چند برابر افزایش پیدا میکنهو وسایل خیلی خوبی گیرتون میاد اما در سرور اصلی باید برای یه آیتم خوب جون بکنی .
    داستان بازی از این قراره که دو گروه هستن که همش با هم درجنگند . هر گروه دارای 5 تا نژاده
    اول گروه Horde شامل

گروه Alliance دوم شامل

همونجوری که متوجه شدید Horde رنگش قرمزه و پرچمش آرم وسط سپر ارک ها است
    و Alliance رنگش آبیه و پرچمش آرم وسط هیومن(آدمها) است

حالا تعدادی کلاس وجود داره که هر نژاد دارای چندتاش کلاس هستند
    کلاسها عبارتند از
    شوایله مرگ Death knight
    دریود Druid
    شکارچی Hunter
    جادوگر Mage
    پالادین Paladin
    کاهن Priest
    روگ Rogue
    شمن Shaman
    وارلوک Warlock
    جنگجو Warrior
    هر کلاس برای خودش قدرت های خاصی داره و نوع لبلساشون فرق میکنه که توضیحش خیلی وقت میگیره من یکمی توضیح میدم
    Death knight یکی از قدرتمند ترین کلاسهاست . توانایی پوشیدن لباس فولادی را داره میتونه از انواع سلح استفاده کنه از سپر نمیتونه استفاده کنه در موارد کمی میتونه به خودش جون بده . تمام نژادها این کلاس را دارند .

Druid توانایی تبدیل شده به انواع جانوران را داره که هر جانور قدرت خاصی داره . توانایی پوشیدن لباس چرمی را داره از شمشیر و گرز و تبر و سپر نمیتونه استفاده کنه از خنجر و عصا استفاده میکنه قدرت جاند دهی بالایی داره . فقط کلاس tauren در هورد و کلاس night elf در آلینس این کلاس را دارند

Hunter تیرندازی حرفه ای و توانایی به اهلی کردن حیوانات را به عنوان همراه داره لباسش تا لول 40 چرمی و بالاتر آهنی هست. توانی حون دادن ندارد کلاسهای Orc و Tauren و Troll و Blood elf در هورد و Dwarf و Night elf و Draenei در آلینس این کلاس را دارند.

Mage جادوگری قدرتمند با جادوهای سوزاننده و سرد کننده . کار اصلیش جادوگری هست و قدرت زیادی داره اما لباسش پارچه ای هست و آسیب پزیریش بالا . سلاحش عصا و خنجر هست . نمیتونه جون بده کلاسهای Undead و Troll و Blood elf در هورد و Human و Gnome و Draenei در آلینسها این کلاس را دارند

Paladin جنگجوی بینظری که دارای قدرتهای جادویی زیادیی و همچنین میتونه از انواع سلاح ها و سپر در جنگها استفاده کند. توانای جان دادن به خودش و دیگران را داره . توانایی پوشیدن فولاد را داره Blood elf در هورد و Human و Dwarf و Draenei در آلینس ها این کلاس را دارند

Priest کاهن بزرگ دارای قابلیت جاندهی بسیار بالا و همینجوری در بعضی موارد جنگجوی بیرجم . لباسش پارچه هست و از خنجر و عصا استفاده میکنه . Undead و Troll و Blood elf در هورد و Human و Dwarf و Night elf و Draenei در آلینسها این کلاس را دارند

Rogue دزدی سریع . یکی از سریع ترین کلاسهای بازی هست که توانای جان دهی نداره اما قابلین غیب شدن و و کشت پنهانی را داره سلاح اصلیش خنجر هست Orc و Undead و Troll و Blood elf در هورد Human و Dwarf و Night elf و Gnome در آلینس ها این کلاس را دارند

Shaman یک نوع جادوگر مثبت . توانای جاندهی بالای داره لباس آهنین میپوشه و از سپر میتونه استفاده کنه. و جادوهای کشنده ای داره Orc و Tauren و Troll در هورد و Draenei در آلینس این کلاس را دارند

Warlock (همون شمن از نوع منفیش ) قدرت جان دادن نداره اما جادوهای زیادی داره .Orc و Undead و Blood elf در هورد و Human و Gnome در آلینس این کلاس را دارند

Warrior جنگجوی بی رحم . از بیشتر سلاحها میتونه استفاده کنه قالبیت جان دادن نداره لباسش فولاده .از سپر میتونه استفاده کنه . Orc و Undead و Tauren و Troll در هورد و Human و Dwarf و Night elf و Gnome و Draenei در آلینس ها این کلاس را دارند

این بازی خیلی پیچیده هست و توی یکی دوتا پست نمیشه کاملش کرد ..
    ويرايش توسط K-paX : 10/08/09 در ساعت 07:43 PM
    در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد .

2. 4 کاربر زیر از K-paX برای این پست مفید تشکر کرده اند:

dante_sadra (10/08/09),Erwin Rommel (10/08/09),Laya (10/08/09),rabin2026 (10/08/10)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

هر کی داستان وارکرافت(بر اساس کتاب) رو خواست بگه براش تعریف کنم.
    Nothing Is True
    Everything Is Unfair
    No one is
    reliable

4. کاربران زیر از Emperor Matin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

rabin2026 (10/08/10)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

يكم بيشتر توضيح مي دي
    من يواش ياش داره خوشم مياد
    مي خوام بازي كنم
    اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بده.
    به معجزه ی لحظه ی آخر امیدی نیست , حواست به قمار هایی که نباخته ای باشد......

6. 3 کاربر زیر از dante_sadra برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Erwin Rommel (10/08/10),rabin2026 (10/08/10),Saeedgh (10/08/09)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط dante_sadra نمایش پست ها
    يكم بيشتر توضيح مي دي
    من يواش ياش داره خوشم مياد
    مي خوام بازي كنم
    اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بده.
    راست می گه! بیشتر تعریف کن منم ازش خوشم اومد!
    تو که داری از اینجا رد می شی بیا برو این تست رو هم جواب بده اجرت با خدا !
    -----------------------------------------------
    هرکسی با لینک من در ایریپابلیک ثبت نام کنه وقتی به لول 6 برسه یک ماچ از طرف من جایزه می گیره!!

8. 2 کاربر زیر از Saeedgh برای این پست مفید تشکر کرده اند:

dante_sadra (10/08/10),Erwin Rommel (10/08/10)

خیلی سخته بخوای 18-19 کتاب 300-400 صفحه ای را تعریف کنی . من خودم 5-6 تاش رو خوندو اما دهنم سریس شد تا تونستم بخونمش چون انگلیس بود اما چند تاییش به فارسی ترجمه شده که اگه بخوننی خالی از لطف نیست . یه بار توی کتاب چشمه جاودانگی پشت سر هم 300 تا صفحه خوندم که عمرا برای کنکور این کار را توی یه هفته کرده باشم .

متین تو شروع کن من کمکت میکنم شاید بقیه هم اومدن کمک تونستم کل وارکرافت را بنویسیم !
    من یه جایی یه پی دی اف از فرهاد آذرنوا در مورد داستان دیدم اگه دوباره پیداش کردم میزارمش اینجا تا مردم بخوننش

من یه 2-3 سالی هست وی بلیزارد دیگه بازی نمیکنم اما دنبال داستان هاش هستم. براتون تعریف میکنم

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

من یه زمانی شبا فقط خواب وارکرافت را مدیدم . توی خواب لول آپ میکردم

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

این هم مقداری از داستان فعلا اینو بخونید تا بقیش را آماده کنیم .

البته این یکمی درهم نوشته مثلا اول داستان را برده آخر گذاشته و اوده از جنگ دوم شروع کرده که اگه یه دور کامل بخونیدش یکمی از داستان را متوجه میشید
    http://www.4shared.com/document/_ZXG..._warcraft.html

10. کاربران زیر از K-paX به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Erwin Rommel (10/08/10)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به مرور خودم همه داستان رو براتون میگم.

بذارید فعلا یه خلاصه ای سارگراس بگم. (کسایی که وارکرافت فروزن ترون رو بازی کردن میشناسنش)
    بقیه افراد رو هر کدوم توی یک پست معرفی میکنم:

مدتها قبل موجودات عظیم الجثه ای به نام تایتنها (Titans) زمین و بقیه کرات را خلق کردند.
    اما با این کار فرصت مناسبی پیش آمد تا اهریمن و بدی به جهان حمله کند.
    تایتنها برای نبرد با اهریمن و دیوها،قوی ترین فرد یعنی سارگراس رو برای نبرد فرستادند.اما سارگراس بعد از مدتی خودش تحت تاثیر بدی قرار گرفت و به پلیدی پیوست.

ادامه داستان در قسمتهای بعدی

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط k-pax نمایش پست ها
    html clipboard
    قبل از شروع باید بگم اصل داستان مربوط به تالکین (نویسنده ارباب حلقه ها) بوده که به صورت دست نوشته بوده و بعد از مرگش شرکت بلیزارد حق نشر الکترونیکش را میگره
    البته یه نکته. تالکین فقط قسمت کمی از کتاب رو نوشت. بقیه اش یعنی تقریبا 90% کتابها توسط ریچارد ناک شاگرد تالکین نوشته شد. و بلیزارد هم حق نشر رو از اون گرفت.
    Nothing Is True
    Everything Is Unfair
    No one is
    reliable

12. 2 کاربر زیر از Emperor Matin برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Erwin Rommel (10/08/10),K-paX (10/08/10)

توی اون پی دی اف که گذاشتم داستان سارگرس و تیتانها هست

اگه دقت کنی من هم زیرش اشاره کردم که ریچارد ناک داره ادامه میده . و البته چند نویسنده دیگه هم داره

بازی wow تو غیر از سایت اصلی به هیچ دردی نمی خوره. فقط وقت تلف کردن به حساب می یاد. من خودم از بازی تو سرور فراسو حدود 3 سال پیش شروع کردم. تو هر سروری بازی کردم که مجانی بود آخرش جمع شد و هر چه قدر زحمت کشیده بودم نابود شد. نمونش همین اسکیپ گیمینگ بود.
    من هم شبها خواب لول آپ و پی وی پی می دیدم. معتادش شده بودم بدجور.ولی الان دیگه فقط اخبارش رو می خونم.

توی اون پی دی اف که گذاشتم داستان سارگرس و تیتانها هست

اگه دقت کنی من هم زیرش اشاره کردم که ریچارد ناک داره ادامه میده . و البته چند نویسنده دیگه هم داره
    html clipboard
    قبل از شروع باید بگم اصل داستان مربوط به تالکین (نویسنده ارباب حلقه ها) بوده که به صورت دست نوشته بوده و بعد از مرگش شرکت بلیزارد حق نشر الکترونیکش را میگره و بازی وارکارفت بهترین بازی سال میشه (یادمم نیست چه سالی بود) بعد از اون برای ادامه داستان از نویسندگان بزرگ فانتزی استفاده میشه که نفر اصلیش ریچارد ای ناک (یکی از شاگردان تالکین) هست که هنوز هم داره ادامه میده.

آخه مشکل اینه که شما تقدم و تاخر زمانی رو رعایت نکردی.
    اون داستانی که تالکین نوشت اینقدر ناقص و کوتاه بود که اصلا به درد بلیزارد نمیخورد.بعد از تکمیلش بود که بلیزارد حق نشر بازی رو گرفت.

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

خوب حالا قسمت دوم:

در یکی از کرات جهان،موجوداتی بسیار زیبا به نام اردار ها زندگی میکردند.سران اردار ها سه نفر بودند: کیل جیدن،آرکیماند و ولن.
    سارگراس به جهان اردارها وارد شد و سعی کرد که با تطمیع این سه نفر،آنها را با خود همدست کند.کیل جیدن و ارکیماند با سارگراس همراه شدند ولی ولن با یارانش گریخت و به جهان دیگری که زادگاه ارکها بود رفت.

بقیه اردارها تحت سرپرستی کیل جیدن و ارکیماند، با سارگراس پیمان دوستی بستند، و با تاثیر جادوی سارگراس روی آنها، انها به موجوداتی زشت و پلید به نام مناری تبدیل شدند. (آرکیماند فعلی که در بازی وارکرافت 3 دیده میشود یک مناری است)
    Nothing Is True
    Everything Is Unfair
    No one is
    reliable

16. 2 کاربر زیر از Emperor Matin برای این پست مفید تشکر کرده اند:

dante_sadra (10/08/10),K-paX (10/08/10)

هر كي خواست بازي رو ياد بگيره بره گيم نت. اين جوري هيچي نميفهمين.
    كسي هيرو خواست بخره به خودم بگه. تو بليزارد+همه سرور هاي ايراني هيرو ميفروشم.
    ويرايش توسط abbas ghaderi : 10/08/11 در ساعت 02:56 PM
    زشير شتر خوردن و سوسمار-------- عرب را بجائي رسيده است كار
    كه تاج كياني كند ارزو-------------- تفو بر تو اي چرخ گردون تفو