موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

کسی بلک اپس رو بازی کرده؟ چون بازی اومده، حتی کرکشم اومده! ولی من تو هیچ مغازه ای ندیدم! کسی دیده؟

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

دهه! سایتش میگه 43 روز دیگه مونده تا انتشارش!! آخه چرا اینا تاریخو بر عکس می نویسن! 10/9/11 آدم اینو می بینه فکر می کنه 11 سپتامبر پخش شد! گفتم چرا هیچکی هیچی نگفت :دی
    عجب... چاییتو بخور!!

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

تاریخ انتشارش میشه وسطای آبان. اینی که الان هست دموی بازیه که قابلیت بازی کردن باهاشو داری.
    Nothing Is True
    Everything Is Unfair
    No one is
    reliable

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

آره... اشتپاه لپی تو فرمت تاریخ میلادیش بود... ولی انصافا خیلی رو بخش چند نفرش تمرکز کردن!
    عجب... چاییتو بخور!!

نام کاربری سایت
    par30web

آیا می دانید تنها یک روز به مانده است؟

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

خب به صورت کامل مراسم روز 5شنبه در لس آنجلس، CA هست، G4TV هم در مراسم با رئیس استودیوی Treyarch مصاحبه داره، گروه Metallica و Jack Osbourne هم حضور دارن... طبق اخباری که بدستم رسیده! در انگلیس هم فروش از یک ساعت و نیم پیش شروع شده و تا امشب یک سره ادامه داره! یک خبر دیگه اینکه به دلیل خشونت زیاد بازی بر خلاف نسخه های قبلی که فکر کنم +17 بود، این سری بازی ریتش +18 هست! اطلاعات بیشتر در مورد مراسم!
    عجب... چاییتو بخور!!

5. کاربران زیر از par30web به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

X-Gamer (10/11/09)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من تو Special Ops چند تا رکورد زمانی inifinity ward رو زدم. و از 63 ستاره ممکن، 57 تاشو گرفتم منجمله 7 تا ستاره از مرحله ECHO.
    کسی هست همچین رکوردی زده باشه؟

7. 2 کاربر زیر از hossein m برای این پست مفید تشکر کرده اند:

par30web (10/11/09),X-Gamer (10/11/09)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

کلا هم بازی اومده هم
    .exe
    برای اجرا
    اما چون سایتهای معتبر تایید نکردن نسخه رو من منتظرم هنوز
    احتمالا همین یکی دو روزه میاد پی سی
    ولی ایکس باکسش اومده

id= trueenzo9 تو همه مسنجرها
    سند تو ال = ایگنور
    اون تشکرتو نمی خوام ،اون نظر و قدمتو می خوام

9. 2 کاربر زیر از TrueEnzo برای این پست مفید تشکر کرده اند:

par30web (10/11/09),X-Gamer (10/11/09)

کسی‌ میدونه که می‌شه با کینکت هم بازی کرد یا نه ؟ دلم داره میره واسه CoD و Assassin's Creed !
    NOTHING IS TRUE . EVERYTHING IS PERMITTED

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

خبر میدم کفتون ببره :دی

آلتر ایوی نت کرکر معروف نسخه MW۲ که امکان رو فراهم کرده بود بشه با این نسخه کرک شده آنلاین بازی کرد قرار رو بلک اپس هم کار کنه ( من خودم mw۲ رو آنلاین بازی می‌کنم با استفاده از همین نسخه اینا )

۶۰ دلار سیو شد اینجا
    آدم هاي بزرگ درد ديگران را دارند آدم هاي متوسط درد خودشان را دارند آدم هاي كوچك بي دردند

ID YAHOO: rabin2026
    پرچم بالاستQAZVIN4EVAR

12. کاربران زیر از rabin2026 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

par30web (10/11/09)

نام کاربری سایت
    par30web

دوستانی که خارج از کشور هستن می تونن از این لینک و کسایی هم که تو کشور امریکا زندگی می کنن با دادن کد پستیشون نزدیک ترین مرکز فروش این بازی با شماره تلفن و آدرس دقیق روی نقشه نمایش داده میشه... خبر رسیده که دیشب کلی برای خرید این بازی ازدحام بوده!!
    عجب... چاییتو بخور!!

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي World.Class.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

حالا بلیط آمریکا از کجا بیارم؟