موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

Post تغییر پرچم یا نشان ملی

درود
    الان که ایرپابلیک شیلتر شده و فکر هم نکنم امیدی باشه برای اینکه از شیلتر در بیاد
    برای همین من پیشنهاد میدم برای اینکه کسانی که از امکانات ضدشیلتر برخوردارند رو بیشتر به این سمت بکشونیم کارهایی انجام بدیم که ایران رو به آرزویی که دوست داریم در دنیای واقعی به آن برسیم رو در اینجا بهش برسیم
    برای همین فکر کنم توی اولین حرکت تغییر پرچم ایران میتونه گزینه مناسبی باشه
    نکته:نشان ملی پرچم کنونی ایران اصلا پیشینه تاریخی نداره و از یک طرح هندی برای طراحی آن استفاده شده که بیشتر به لوگو هست تا یک نشان ملی)
    برای همین من پیشنهاد تغییر پرچم یا حداقل نشان ملی رو میدم
    مظر من درفش کاویانی که جای خودشو داره
    میشه همزمان توی بالاترین هم لینک داد مثلا => پرچم ایران به درفش کاویانی تغییر خواهد کرد
    بعد چند روز دیگه باز لینک داد => پرچم ایران به درفش کاویانی تغییر کرد

برای این میگم درفش کاویانی که فکر می کنم هیچ کسی با درفش کاویانی مشکلی نداره و پیشینه تاریخیش هم به قبل از اسلام برمیگرده و اوج شکوه ایران
    ولی اگه درفش کاویانی هم نشد نشان ملی فکر کنم اینها مناسب باشند:

البته این فقط یک پیشنهاد هست که فکر کنم بتونه به رشد جمعیت توی این شرایط هم کمک کنه
    همزمان با اینکار میشه توی شبکه های ماهواره ای هم تبلیغات کرد یا لینک داغ کلوب و ...
    فکر کنم نتایج مثبت زیادی داشته باشه
    دلیلی نمی بینم وقتی یک بازی توسط نظام بسته میشه باز باید توی بازی از او حمایت کرد
    به هر حال این فقط یک بازی هست
    منتظر نظرات دوستان هستم
    پاینده ایران
    بدرود
    بیایید با فکر و کارمان ایرانی بمانیم نه با حرف

2. 4 کاربر زیر از Die Hard برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Amon47 (11/08/21),Dr.Williams (11/11/04),karobi (12/08/23)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

درست میگی‌ ولی‌ ادمین اینکارو می‌کنه بنظرت ؟
    NOTHING IS TRUE . EVERYTHING IS PERMITTED

4. 2 کاربر زیر از X-Gamer برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),karobi (12/08/23)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

اولا که مخالفم
    من خودم اصلا آرزوی شیر و خورشید رو ندارم توی پرچممون

دومن که ادمین این کار رو توی بازی نمیکنه
    میتونین پرچم رو توی ویکی تغییر بدین
    اسپمر محبوب هیچوقت از آب گل آلود ماهی نمی گیره بلکه خودش باید آب رو گل آلود کنه ! (دراکو ، فروم تراوین)

6. 4 کاربر زیر از sir_al0n برای این پست مفید تشکر کرده اند:

AlirezaK (10/11/25),amirh.o.s (14/09/13),Ramsin Aghasi (10/11/24),X-Gamer (10/11/24)

نقل قول نوشته اصلی توسط x-gamer نمایش پست ها
    درست میگی‌ ولی‌ ادمین اینکارو می‌کنه بنظرت ؟
    من قبلا که تازه به بازی اومده بودم از قدیمیای بازی پرسیدم گفتن میخواستیم پرچم رو تغییر بدیم ولی بخاطر تر س از شیلتر شدن اینکارو نکردیم
    فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sir_al0n نمایش پست ها
    اولا که مخالفم
    من خودم اصلا آرزوی شیر و خورشید رو ندارم توی پرچممون

دومن که ادمین این کار رو توی بازی نمیکنه
    میتونین پرچم رو توی ویکی تغییر بدین

راستش من خودم هم زیاد با شیر و خورشید حال نمی کنم چون پیشینه تاریخیش به اسلام و ... برمیگرده
    درفش کاویانی رو ترجیح میدم ولی متاسفانه الان شیر و خورشید تو جنبش های آزادی خواه جا افتاده

8. 2 کاربر زیر از Die Hard برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),X-Gamer (10/11/24)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط Die Hard نمایش پست ها
    من قبلا که تازه به بازی اومده بودم از قدیمیای بازی پرسیدم گفتن میخواستیم پرچم رو تغییر بدیم ولی بخاطر تر س از شیلتر شدن اینکارو نکردیم
    فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

راستش من خودم هم زیاد با شیر و خورشید حال نمی کنم چون پیشینه تاریخیش به اسلام و ... برمیگرده
    درفش کاویانی رو ترجیح میدم ولی متاسفانه الان شیر و خورشید تو جنبش های آزادی خواه جا افتاده

بله اریامهر دنبال این موضوع بود !
    الان فقط ممکنه محارب شناخته بشیم !
    میدونی که بچه ها اکر تو بازی با شیلتر شکن میان توی فروم حداقل بدون این چیزا میان و...

الان شیر و خورشید آزادی خواهانه نیست تا جایی که میدونم ماله سلطنت طلب هاست
    من از صحبت هات بوی تفکرات مارکسیستی و دین گریزی و اینا به مشامم میرسه
    اسپمر محبوب هیچوقت از آب گل آلود ماهی نمی گیره بلکه خودش باید آب رو گل آلود کنه ! (دراکو ، فروم تراوین)

10. 7 کاربر زیر از sir_al0n برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),dante_sadra (10/11/24),InsomniAc (11/11/21),karobi (12/08/23),revolver Ocelot 1991 (10/11/24),TrueEnzo (10/11/24),X-Gamer (10/11/24)

حرف همتون درسته ولی‌ ۱ نکته بسیار مهم که اون نکته اینه :
    دخالت دین در امور سیاسی یک کشور همیشه نتیجهٔ بد داشته و همیشه مشکل زا بوده ! عدم باید از تاریخ درس بگیر ! مثل هاش‌ام از ۱۰۰۰ سال پیش تو اروپا تا الان تو ...
    + من ۱۰۰% با شیر و خورشید مخالفم، به دلیل اینکه مشکل بدن درست می‌کنه ! نباشه بهتره !

+ خوشم میاد این آریامهر اینهمه کار قول داده بکنه !
    NOTHING IS TRUE . EVERYTHING IS PERMITTED

12. 2 کاربر زیر از X-Gamer برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Die Hard (10/11/24)

با اصل حرفت مبنی بر اینکه سایت ... شده، موافقم و هیچ لزومی هم خودم نمی بینم که به اون راه ادامه بدیم.

اما اینجا مخالفان زیادی هستند که خودشون دستشون توی سیستمه و از همینها امرا معاش واقعی می کنن اینکه باید براشون تاسف خورد یا نه، ربطی به این تاپیک و حرفهای من نداره.

ولی بدون کسانی اینجا هستند که با وامهای کلان واقعی و با رانت خواری و با تضییع حقوق مردم در دنیای واقعی دارن رشد و ارتقاء پیدا می کنن که متاسفانه بینشون افراد اندیشمند کمتر دیده میشه. خوب معلومه افراد اندیشمند که نمیره جیره و مواجب گیر اینها بشن!

از موضوع پرت نیافتیم که الانه ممکنه بریزن سرت و با 1000 دلیل توسط مغلطه و سفسطه بخوان مجابت کنن که اینکار صحیح نیست.

فقط خواستم گوشی رو بدم دستت که اینقدر ساده نباشی!
    همین.

---------- Post added at 05:10 AM ---------- Previous post was at 05:07 AM ----------

البته من به همشون احترام می ذارم چون به هر حال عقیده اشون هست و تنها کار احترام به عقایدشونه.

خفقانی که در جامعه واقعی می بینم، زیر انگشتان دستم، همینجا حسشون می کنم.

ولی مشکلی نیست... این نیز بگذرد..
    اما گمان نمی کنم به عمر من و تو کفاف بده!
    اگر همدیگر را دوست نداریم، حداقل بهم احترام بگذاریم.

14. 4 کاربر زیر از Top.Persian.Girl برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Die Hard (10/11/24),Dr.Williams (11/11/04),X-Gamer (10/11/24)

sir_al0n

مهم نیست فکر من چی هست اینجا دنیای مجازی هست و نباید با واقعیت اشتباه گرفت
    پرچم شیر خورشید اصلا معنی سلطنت طلبی رو نمیده قبلا ایران بصورت پادشاهی اداره میشد و اینکه پرچم ایران رو نشان سلطنت دید کلا باید بیخیال گذشته شد چون بوی سلطنت رو میده ولی کلا الان 30 ساله به صورت جمهوری اسلامی اداره میشه و میشه نتیجشو دید
    من نمیخوام وارد بحث سیاست شم پس زیاد ادامش نمیدم
    Top.Persian.Girl
    انگار خیلی دلت پره ها
    من هم برای اینکه هر دو طرف مشکلی نداشته باشند درفش کاویانی رو پیشنهاد دادم

16. 3 کاربر زیر از Die Hard برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),Dr.Williams (11/11/04),X-Gamer (10/11/24)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

لطفا این بحث ها رو ادامه ندید . مطرح کردنش هم مناسب نیست .

اینجا به نتیجه هم برسید :
    پرچم رو نمی تونید عوض کنید ، یا بهتر بگم هیچ کس مسولیت این کار رو نمی پذیره !
    *
    خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

کارم از گریه گذشته است ، بدان میخندم

*

18. 4 کاربر زیر از Ali Emami برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13),junsjuns (10/11/24),pouraboutaleb (10/11/24),X-Gamer (10/11/24)

كي دستبندمو برداشته؟

تو هم مثله همه باهاش بازي كن,نشكنش چون همينطوريشم شكستس,اينقد آزارم نده,باشه خيالي نيست

ولي دستبندمو بده

20. کاربران زیر از cho0bin به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (14/09/13)

کلمات کليدي اين موضوع