PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو ســــوال

M0hammad
09/03/28, 12:24 PM
سلام دوستان
من 2تا سوال داشتم
1 . کارخونه تولیدی بهتره یا مواد خام ؟ بهترین مواد خام توی ایران چیه ؟
2 . چرا یخ جنگ راه نمیندازین ولنسمون رو بالا ببریم ؟

sarina
09/03/28, 12:59 PM
فكر كنم آقايون نيستند و به صلاح هم نباشه چون جمعيت فعال ما الان خيلي كمه مگر اينكه يه جنگ تمريني و حساب شده راه بفته كه موافقم.

M0hammad
09/03/28, 01:10 PM
سوال اول رو جواب ندادین

FCSooti
09/03/28, 01:19 PM
1- نمی شه کلی گفت، بر حسب شرایط فرق داره، ولی اگه پول داری و می تونی انبار کنی، آهن و اسلحه از همه بهتر هستن، البته باید توانایی این رو داشته باشی که اگه تا یه مدت هیچ فروشی هم نداشتی هم بتونی ادامه بدی. اگه هم نمی تونی انبار کنی برو سراغ گرین و غذا البته نمی دونم بازار و رقابتشون چطوریه.

M0hammad
09/03/28, 01:22 PM
یعنی منظورتون اینه که مثلا 30 گلد جمع کنم بعد برم کارخونه بزنم و جنس انبار کنم وقتی بازار اون جنس گرون شده همرو بدم بیرون ؟
گرین سودش خوبه بزنم ؟
اخه اهن ممکنه بعد جنگ دیگه به درد نخوره ... به نظرتون چیکار کنم ؟

FCSooti
09/03/28, 02:09 PM
یعنی منظورتون اینه که مثلا 30 گلد جمع کنم بعد برم کارخونه بزنم و جنس انبار کنم وقتی بازار اون جنس گرون شده همرو بدم بیرون ؟
گرین سودش خوبه بزنم ؟
اخه اهن ممکنه بعد جنگ دیگه به درد نخوره ... به نظرتون چیکار کنم ؟
جنگ دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره :دی نمی گم که وقتی گرون شد بده بیرون می گم بالاخره یه وقتی پیدا می شه که جنست رو روی هوا ببرن.
گرین مرین رو نمی دونم چطوره ولی بهت نصیحت می کنم که کارخونه مواد اولیه می زنی کیفیتش بالاتر از 1 باشه.

M0hammad
09/03/28, 02:30 PM
من کارخونه نفت کیو 2 هم دارم
به نظرتون بلیط بزنم یا گرین ؟
اخه گه من بلیط بزنم کارخونه ها مکمل هم میشن ولی من باید نفت رو به قیمت بازار بفروشم تا بتونم سود کنم دیگه ...
نظر شما چیه ؟

M0hammad
09/03/28, 04:43 PM
آقا یکی جواب بده دیگه ...
میخوام کارخونه تولیدی بزنم ، کارخونه چی بزنم ؟ توی کدوم کشور ؟ چیکار کنم ؟

FCSooti
09/03/28, 05:27 PM
خودت بیشتر از بقیه می تونی کمک کنی به خودت.
اگه بتونی بلیط رو زیر 10 ریال بفروشی خودم ازت می خرم همه اش رو.

arh1361
09/03/28, 06:01 PM
گرین تو ایران نزن بازار اشباع شده است ضرر می کنی بدجور مگر اینکه پشتوانه قوی داری

M0hammad
09/03/28, 07:07 PM
پشتیوانم کجا قوی هستش ؟ : دی
به نظرتون بلیط بزنم ؟ بازارش فروش داره ؟