PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش در خواب

ilidan
09/03/28, 07:03 PM
من یه سوال دارم چرا سایت ارتش خوابیده الان عده زیادی به ارتش پیوستن ولی اکانتشون فعال نشده مگه کسی که میره تو ارتش نباید تجهیز بشه و به اونا سازمان داده بشه خوب ولی وقتی سایت خوابیده اگه الان کشوری حمله کنه قرار چی بشه باید مثل رومانی در جا تسلیم بشیم بعد بریم بجنگیم:1522::swear1::omg:

FCSooti
09/03/28, 07:14 PM
کی می گه خوابیده؟ داره کار می کنه که.
تو سایت ارتش اکانت کسی نیاز به فعال کردن نداره که اکانتشون غیرفعال باشه.
سایت ارتش به جز ثبت زمان آنلاین بودن و به روز کردن اطلاعات و دسته بندی گروهان ها کاری انجام نمی ده.
راستی حالا شما داری سایت ارتش کدوم کشور رو می گی؟

ilidan
09/03/28, 07:18 PM
بابا دارم ایرانو میگ دیگه من به ارتش کشور های دیگه ماری ندارم

FCSooti
09/03/28, 07:31 PM
بابا دارم ایرانو میگ دیگه من به ارتش کشور های دیگه ماری ندارم
خوب اینا که گفتی هیج کدوم به ایران نمی خوره

ilidan
09/03/28, 09:41 PM
بابا میگم وضع ارتش خرابه

Persian gang
09/03/28, 09:46 PM
خوب سایتش چیه مگه؟

atilaa
09/03/28, 09:51 PM
اون سایت فقط کافیه اطلاعاتتتو ثبت کنی
فعال شدن یا نشدنش هیچ تاثیری نداره به مرور وزیر اونارو فعال میکنه
و ارتش هم کاملا بیداره

atilaa
09/03/28, 09:54 PM
این اکانت با شما نسبتی داره
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/754212

راستی تو 4 روز که وارد بازی شدی از کجا متوجه شدی وضع ارتش خرابه و خواب هست میشه اینو بگی ؟؟؟؟؟

soheill
09/08/25, 04:33 PM
سایت ارتش کجاست؟

aminrahmani
09/08/25, 04:42 PM
سایت ارتش ایران فعلا به درد نمی خوره چونکه اصلا ارتشی وجود نداره

par30web
09/08/25, 08:05 PM
سایت ارتش ایران فعلا به درد نمی خوره چونکه اصلا ارتشی وجود نداره

اون موقع که ارتش داشت هم به درد نمی خورد!!! :1522:

aminrahmani
09/08/25, 09:14 PM
وزارت دفاع تا الان برای این دولت چی کار کرده؟

MNSY
09/08/25, 09:53 PM
برای دولت کار نمیکنه برای ملت باید کار کنه
توی انقلابات با مدیریتی که وزارت دفاع داشت در زمینه گارد ویژه و کمک از هم پیمانان خارجی ما تونستیم هر دو منطقه رو امن کنیم
میتونید توی روزنامه وزیر فعلی برخی از عملکرد هاشونون رو که عنوان کردن ببینی

behrad kharaman
09/08/25, 10:33 PM
این سایت ارتش به نظرم فقط به درد حساب کردن تخریب میخوره سایت سورنا هیچی نمیامد یحتمل تو سایت مامیلو هم خبری نیست!!!

par30web
09/08/25, 10:40 PM
من احتمال می دم خود دولتی ها هم توش اکانت نداشته باشن! کار بی برنامه آخرش اینطوری می شه

aminrahmani
09/08/25, 10:41 PM
به نظر شما کی می تونه وزیر دفاع خوبی باشه که بتونه ارتش را هدایت کنه؟

par30web
09/08/25, 10:47 PM
وزیر دفاع هرچقدر هم خوب باشه ولی بدون برنامه یا بدون هماهنگی با دولت و ملت باشه مشکل پیش میاد! من از وزیر دفاع بدی ای ندیدم ولی بعضی مواقع بی برنامگی ها مشکلاتی ایجاد کرد، یکیش همین جنگ های تمرینی و پخش اصلحه

aminrahmani
09/08/25, 10:53 PM
ما برای مناطق خودمون اسلحه پخش نکردیم اونوقت برای تمرینی خرج می کنیم.
این دستورات از کجا میاد؟

par30web
09/08/25, 10:59 PM
البته این برنامه پخش اصلحه تو هر دولتی فرق می کنه! حالا توی یکی دو تا دولت خیلی جدی دنبال شد ولی تو بقیه چیزی ندیدیم!

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

بازم می گم که هدفم زیر سوال بردن دولت خاصی نیست! چون اشخاص حضور ندارن نمی شه عجولانه نتیجه گرفت! شاید هم دلایلی بوده که به نفع مصالح کشور بوده! من که زیاد از اینجور مسائل سر در نمیارم

behrad kharaman
09/08/25, 11:14 PM
کلا کشور خرابه بحث نکنید دیگه:دی
سایت ارتش بیشتر برای فهمیدن میزان تخریب هست و بدست آوردن افراد فعال برای جنگ های مهم که اونم اکثرش وزیر دفاع آرتیکل میده آقا به این افراد نیازمندیم پاشن بیان بینم:دی

Sanderson
09/08/26, 11:30 AM
من یه مدت زیادی از عمرم (حدود 6 ماه) رو توی آمریکا زندگی کردم و اونجا دیدم که ارتششون چقدر فعال بود (البته بود و بعد از Benn Dover و Uncle Sam بقیه رییس جمهوراشون واقعا به تمام معنا باید گفت ریــــــدن...)...

ببینین ارتش و وزارت دفاع سرپرستشون نباید یه نفر باشه... باید یه گروه چند نفری از با تجربه های سایت (منظورم از لحاظ درجه نظامی نیست که با پول یهو میرن میشن فیلد مارشال) بشن فرمانده های لشکر ایران و یه سر و سامونی به این وضع در هم و بر هم ارتش بدن...

همه یادشونه که زمانی ارتش آمریکا مقتدرترین ارتش جهان بود (زمان Benn Dover عزیز و Uncle Sam)... من اون زمان توی آمریکا بودم و به خوبی مشاهده کردم که با اینکه جمعیت ارتش آمریکا از بعضی از کشورای دیگه کمتر بود ولی آنچنان عالی و با تاکتیک های واقعی عمل میکردن که آدم کف میکرد که چطور چنین ضربه مهلکی به کشور هدف وارد میکردن...

مثلا یادمه که فرماندهان و گردان ها و گروهان های زیادی داشت و منم توی یکی از گردان های اول بودم... به ما ها بلیط دادن و رفتیم آلمان یا یه جای دیگه (دقیقا یادم نیست) چند روز موندیم بعدش که جنگ شروع شد کاملا سازماندهی شده معلوم بود کدوم گردان چه ساعتی از جنگ بجنگه و آنچنان ضربه ای به اون کشورا وارد میشد که واقعا نابود کننده بود... و مهم تر از همه فرماندهان گروه ها به شدت فعال بودن و آنچنان جدیتی در کارشون بود که واقعا جای تحسین داشت (همین جدیت در کار بود که در اون دوره ها ارتش آمریکا رو به مقتدرترین ارتش جهان تبدیل کرد و با اینکه جمعیت ارتش واقعی آمریکا همچینم زیاد نبود ولی آنچنان ترسی از این ارتش منسجم در بین کشورها وجود داشت که باورشم الان برام سخته که چطور چنین کاری کرده بودن... کافی بود جایی جنگ میشد و میگفتن که چند تا از گردان های ارتش آمریکا در راهن... تمام مردم کشور هدف به علاوه رییس جمهورشون آنچنان به تکاپو و ترس میفتادن که تا میومدن به خودشون بجنبن آنچنان شکست مهلکی خورده بودن که از چشم و دهنشون زده بود بیرون...!!!!)

یه دوره ای هم چنین وضعیتی توی ارتش ایران (بعد از افتتاح سایت ارتش) به صورت نصفه نیمه به وجود اومد ولی هی کمرنگ تر و کمرنگ تر شد تا الان که دیگه هیچ نشونه ای از اون باقی نمونده...

سایت ارتش رو رونق بدید... وزارت دفاع رو گروهی کنید و نه فقط یه نفر... و گردان ها و گروهان های ارتش رو دوباره زنده کنید... یه ارتش منسجم همیشه پیروزه...!

MNSY
09/08/26, 01:03 PM
خوب ببین دوست عزیز خودتون میگید سازماندی
برای سازماندهی همه باید مطیع باشن
همه باید بتونن اون موقع که ارتش خواست فلان کارو بکنن و فلان جا باشن
که ما اینو همنوز نتونستیم، مشکل ما هم سره همینه مثلا نمیتونیم بگیم همه اعضای گردان فلان، فلان ساعت فلان جا بجنگن، چون اون ساعت میرسه و حتی میگذرهولی نصفشون هم نمیان بجنگن، بعد میگن ما نبودیم و فلان جا کار داشیتم و نمیتونیم این ساعت آنلاین شیم و از این قضایا، این یه مشکله که نیمشه هیچ جوره حلش کرد
اینم باز خودش بر میگرده به کمبود جمعیت ما :|

aminrahmani
09/08/26, 01:15 PM
کانلا حرفاتون درسته...
من هم با گروهی شدن موافقم...
اصلا باید یک سری از این افراد را بفرستیم کشور های دیگه که ارتش قوی دارند.
اون موقع اینا با آموزش هایی که دیدند می تونند برگردند و به کشور خدمت کنند.
فکر کنم توی 2 ماه این کار عملی باشه

semej
09/08/26, 01:25 PM
همه دارن به این کمبود جمعیت گیر میدن
آقا یکی نیست بگه چرا این همه مولتی زیاده!
از بس مولتی زیاده رای آدم های واقعی ارزش نداره
به امید روزی که هر کی مولتی داره بوقلمون شه

Sanderson
09/08/27, 03:58 AM
خوب ببین دوست عزیز خودتون میگید سازماندی
برای سازماندهی همه باید مطیع باشن
همه باید بتونن اون موقع که ارتش خواست فلان کارو بکنن و فلان جا باشن
که ما اینو همنوز نتونستیم، مشکل ما هم سره همینه مثلا نمیتونیم بگیم همه اعضای گردان فلان، فلان ساعت فلان جا بجنگن، چون اون ساعت میرسه و حتی میگذرهولی نصفشون هم نمیان بجنگن، بعد میگن ما نبودیم و فلان جا کار داشیتم و نمیتونیم این ساعت آنلاین شیم و از این قضایا، این یه مشکله که نیمشه هیچ جوره حلش کرد
اینم باز خودش بر میگرده به کمبود جمعیت ما :|

خوب دیگه... قضییه اینه که باید برای هر عملیات نقشه کشیده بشه... بعدش با توجه به وضعیتی که توی ایران داریم و اکثرا از این بهانه ها دارن که فلان ساعت نمیتونیم باشیم... خوب ok ما هم گروه بندیمون رو قبل از اجرای عملیات ها بر اساس همون ساعت بندی انجام بدیم... مثلا گروه یک افرادی که ساعت 8-12 صبح میتونن باشن...

واسه همه چیز راه حل وجود داره... باید یه وزارت دفاع قدرتمند ایجاد بشه که بتونیم با توجه به کمبود جمعیتمون، بیشترین بهره رو از ارتشمون ببریم... یه ارتش منسجم با جمعیت کم خیلی بهتر از یه ارتش خر تو خره که هر کی واسه خودش میجنگه و جمعیتشم 10 برابره...!!!!!

:1522:

ashi_bomba
09/08/27, 07:26 AM
به عنوان کسی که 6 ماهه وزیر دفاع ایران هستم با حرفاتون موافقم
ارتش باید گروهی باشه
اما اینکه از روی سایت کاری کنیم اونم واسه ایران که همیشه خدا تعطیله و یارو میمیره 3 روز عزای عمومی میشه همه میرن تعطیلاته شمال نمیشه روش حساب کرد
من این 6 ماه یاد گرفتم که باید رو اشخاصی که آنلاین هستن حساب کرد نه به کل کشور
برای همین چند دسته کردم ارتش رو
گروه هایی مثله گارد ویژه گروه دوم تخریب زیر 2500 و غیره و الان ارتش تنها دسته وزیرش نیست و 2نفر دیگه هم یکی بریانی و دیگری پشت پرده دارن کمک میکنن

در مورد پخش اسلحه
من 5 ماه پیش که اسلحه دادن رو شروع کردم 4تا مارشال داشتیم بلافاصله تونستیم یه مارشال بسازیم که الان هم مارشال دوم کشور هست
بعد از پایه شروع کردم تا رسید به ماه پیش که از جنرال به مارشال باید تبدیل میکردیم و فکر کنم از ماه پیش تا الان حدوده 20تا مارشال دادیم و الان باز از پایه شروع کردم و همونطور که میبینید دارم به زیر جنرال ها اسلحه میدم
قبل از شروع طرح پخش اسلحه ما افرادی با قدرت نظامی بالا داشتیم که حتی جنرال هم نبودن و بعدا با یه کمکی از طرف دولت بیدار شدن و به خودشون اومدن و الان سربازهای بین المللی ما هستن

وارگیم هم شاید شما بعصی هاتون اصلا سن بازیتون قد نده به زمانی که اصلا وارگیم که هیچی جنگ اکتیو دنیا شده بود تو رومانی و اندونزی پس ما مجبور بودیم همرو ببریم اونجا اشخاصی که حتی چشم ندارن منو ببینن اومده بودن

یه چیزیرم یادتون نره عید که من وزیر دفاع شدم 4 تا مارشال داشتیم الان بیشتر از 45 تا

فکر کنم آمار بهترین گزینه برای ارائه نتیجه و عملکرد باشه

GoRgMaRd
09/09/05, 10:55 PM
چند روز پيش يك آموزش از اينترنتگرفتم كه گفته بود چجوري عضو ارتش دربياييد و كلا فضاي بازي هم باهاش فرق مي كرد.
تو يك عكسي كه گذاشته بود علاوه بر گلد يك اسكناس هاي سبز رنگي هم بود!!1
اونا چي بودند؟؟
يك چي ديگه چوري مي تونم عضو ارتش شوم و اسلحه داشته باشم/؟؟؟؟
ممنونم.

M@mool
09/09/13, 09:55 PM
منم میخام عضو ارتش بشم چطوری؟