PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا من بن می شم؟

polin...V
13/03/11, 01:07 AM
سلام دوستان. من موقعی که وارد بازی شدم قوانین رو نمی دونستم واسه همین با یوزرم فوری رفتم جنگ. بعد که فهمیدم نباس می جنگیدم یه اکانت دیگه ساختم و با اون فقط کار و تمرین کردم بعدش فهمیدم نباید دوتا اکانت درست کرد واسه همین به ادمین میل زدم که قبلی رو پاک کنه که جواب نداد. بعد گلدامو به اکانت جدید منتقل کردم و دیگه سراغ قبلی نرفتم و اینجا بود که تازه فهمیدم گلد هم نباس انتقال داد. خلاصه خیلی غلط ها کردم. الان نادم و پشیمانم :d سرم به سنگ خورده. وهر روز با ترس بن شن سر از بالین برمیدارم:p آیا من بن می شم؟

Tom.Riddle
13/03/11, 01:12 AM
شرایط سختی هست واقعاً،منم اون اولا که اومده بودم بازی یه همچین کاری کردم اما دیگه به ادمین نامه نزدم و به روی خودم نیوردم،فقط گلدامو منتقل کردم به این یکی اکانتم و بازی رو ادامه دادم،تا الان که بن نشدم :دی
ولی هنوزم که هنوزه بعد یه سال و خورده ای میترسم نکنه بن بشم :-s

polin...V
13/03/11, 01:20 AM
والا من که به نامه ام محل نذاشت اگه خواس بن کنه می گم تقصیر خودت بود!!!:swear1:
اما واقعن فکر می کنم بهتره وقتی یه تازه وارد میاد اولین چیزی که باید بهش گفته بشه غیر از خوش آمد گویی رئیس جمهور قوانین بازیه! اگه به ما می گفتن الان با ترس زندگی نمی کردیم. فراری نبودیم! بازرس ژاور هم دنبالمون نبود!:-s

Puya Gh
13/03/11, 03:08 AM
نترس داداش واسه یه بار بن نمیکنه
فقط دیگه اصلا سراغ قبلی نرو به هیچ وجه
یه بار هم کوکی های بروزرتو کامل پاک کن

Abtin
13/03/11, 03:16 AM
من فکر کنم صبر میکنه به لول 50 که رسیدی بنت میکنه
ادمینه دیگه سادیسم داره

megahack
13/03/11, 02:02 PM
اگه دگه سراغ قبلیه نری بعد از یه مدت (یکی دو هفته) لیست دونیت ها و غیره حذف میشه و نمی تونه بهت گیر بده. نامه ات رو هم احتمالا جواب می دن ولی یکم دیر. اگه کلا جوابی نیومد یعنی دارن می گن بیخیال برو بازیتو بکن همینکه فهمیدی مولتی بازی اشتباهه خوبه. واسه این جور اشتباهات بن نمی کنند نگران نباش.

milad2000
13/03/11, 06:11 PM
ب اينو روز اول به منم مي گفتيد 10 تا اكانت مي ساختم گلدشو انتقال مي دادم به يكي بعد با اون بازي مي كردم :دي

megahack
13/03/11, 07:30 PM
ب اينو روز اول به منم مي گفتيد 10 تا اكانت مي ساختم گلدشو انتقال مي دادم به يكي بعد با اون بازي مي كردم :دي

ببینین اینجا نیت مهمه خود عمل نه! :304::103:ما نیتمون بر عدم مولتی بازیه ولی نیت شما بر مولتی بازیه!
یه اکانت مشکلی نداره چون بدلیل ناآگهی بوده و قابل بخشش هستش ولی اگه بیشتر بشه یعنی آگاهانه بود و :178::flower::budo: میشه!

polin...V
13/03/12, 09:54 PM
ادمین کجاییه؟ اگه به 50 رسیدم بعد بنم کرد برم به قتلش برسونم!!! مگه مریضه؟؟ اون اکانت قبلی هیچی نداره مصرف کنه همه شو فرستادم جدیده. حتا یه قرون هم در بساط نداره. خودش نمیمیره از گرسنگی که خیالم راحت شه؟

aminrahmani
13/03/12, 11:11 PM
شما بازیتو کن کاری به کارت نداره :d
چیزی هم گفت بگو از آشناهای امین رحمانی هستم خودش می فهمه و ولت می کنه :p

Dr.Williams
13/03/13, 12:43 AM
بعدا که ریپورت میشی احتمالا بهت گیر میدن ممکنه تا مدتی خبری نشه تا وقتی که ریپورت میشی :d

e.Dark Knight
13/03/13, 12:17 PM
داداش تو هر چی گولد داری دونیت کن به من ،نترس دیگه بن نمیشی:d

polin...V
13/03/15, 03:32 AM
براچی ریپورت شم؟ ای بابااااا...نکنه ریپورت همون شتره اس که در خونه همه میشینه؟

Amir
13/03/22, 03:35 PM
بن نشی فکر کنم اگه بن شدی بگو از آشنا های امین رحمانی هستم چون با عمه ادمین رابطه داره
و حکم شوهر عمه ادمین هست اوکی میکنه :d

farid70
15/07/18, 12:55 PM
آخرشم بن نشد ولی دد شد :-s:ugguitar::ugsad2:

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/7178313

MoYseN
15/07/20, 09:06 PM
آورین فرید

aligh
15/07/21, 01:42 AM
کاش قبل دد شدن به ما هم یاد میداد :cry1: