PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات من از حرفه ای های بازی . لطفا راهنماییم کنید

LYCEN
13/06/02, 09:51 PM
1. صبح تا شب توی بازی بیکارم و واسه این که بیکار نمونم اومد فروم اینجا ولی باز هم بیکارم چون هی میگن حمله نکن پس چیکار کنم؟

2. دیروز به خودم گفتم به جهنم و رفتم میدان جنگ تا لول 20 خودمو آپ کردم ولی پشیمون شدم هنوز امیدی بهم هست؟

3. جریان این خزانه مملکتمون چیه که همه میگن سرویس شده ؟ به چه درد میخوره؟

4. کسی میتونه توی بازی طلاهامونو غارت کنه؟

5.جریان چیه که ترکیه تمام ایرانو گرفته؟ راهی برای پس گرفتن شهرهامون هست؟

6.چطور میشه به کسی که نامزد رئیس جمهوری شده رای داد ؟

7. چطور میشه کاندید شد؟

فکر کنم تموم شدن :biggrin:

ماهی مرکب آبی
13/06/02, 10:15 PM
فقط یه چیز از کل این حرفا فهمیدم:

سابقه بازی استراتژیک توی نت داری! :D حالا تراوین یا گلادیاتوس یا یه چن تای دیگه که قیما مجانی بودن ولی الان پولی ان و اسمشونم بادم رفته :D

بقیه شم حرفه ای های بازی بیان جواب بدن. :devil: البته اگه بیان! ساده ترش اینه که برو توی پروفایل مگاهک و ازش بپرس ولی اگه به مگاهک باشه که همین الان بهت نامه می نویسه و راهنماییت می کنه.

ولی بدجور مشکوکم که خودت بازیکن حرفه ای هستی ولی بازیگر ناشی ای هستی. ;-))

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

راستی... هیچوقت کاندید نشو. اگه دلت خواست کاندیدا بشو خوبه. :d

LYCEN
13/06/02, 10:19 PM
فقط یه چیز از کل این حرفا فهمیدم:

سابقه بازی استراتژیک توی نت داری! :D حالا تراوین یا گلادیاتوس یا یه چن تای دیگه که قیما مجانی بودن ولی الان پولی ان و اسمشونم بادم رفته :D

بقیه شم حرفه ای های بازی بیان جواب بدن. :devil: البته اگه بیان! ساده ترش اینه که برو توی پروفایل مگاهک و ازش بپرس ولی اگه به مگاهک باشه که همین الان بهت نامه می نویسه و راهنماییت می کنه.

ولی بدجور مشکوکم که خودت بازیکن حرفه ای هستی ولی بازیگر ناشی ای هستی. ;-))

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

راستی... هیچوقت کاندید نشو. اگه دلت خواست کاندیدا بشو خوبه. :d

خودت تنهایی فهمیدی سابقه دارم ؟ :-j

تراوین . گلادیاتوس . میراث . گانگستر های دیوانه و ....

12 سالم بود که با تراوین شروع کردم و تازه اولای بدبختی بود :putertired:

الان 18 سالمه دیگه کلا بد بختم

مگاهک که دمش گرمه مطمئنم وقت کنه جواب میده

من تازه 2 روزه اومدم توی این بازی حرفه ای کجا بود بابا . اتفاقا همه بهم میگن بد فیلم بازی میکنی جوریه که وقتی واقعیت داره حتی فکر میکنن دارم فیلم بازی میکنم :loudlaff:

Behnam MDN
13/06/02, 10:49 PM
1. صبح تا شب توی بازی بیکارم و واسه این که بیکار نمونم اومد فروم اینجا ولی باز هم بیکارم چون هی میگن حمله نکن پس چیکار کنم؟

2. دیروز به خودم گفتم به جهنم و رفتم میدان جنگ تا لول 20 خودمو آپ کردم ولی پشیمون شدم هنوز امیدی بهم هست؟

7. چطور میشه کاندید شد؟

1-مقاله بخون،برو تو سایت بچرخ،اطلاعات کسب کن و یه جوری خودت رو سرگرم کن.برو تو وتر کلاب پول در بیار :D

2-من اگه جات بودم تیکت میدادم اکانتم پاک بشه یه اکانت دیگه درست میکردم.

3-خزانه همون جاییه که پول های یه کشور نگه داری میشه،ایران 2 تا خزانه داشت یکیش بن شد یکیش دست نخورده.از دادن اطلاعات بیشتر معذورم! ;)

4-نه نمیتونه

5-ترکیه با هماهنگی دولت اومده ایران رو از دست مقدونیه نجات داده و طبق حرفای رئیس جمهور قراره پسشون بده به زودی.

6-دو روز دیگه انتخاباته،هم تو home page و هم از قسمت انتخابات میتونی نامزدها رو ببینی و به هر کدوم خواستی رای بدی.(پنجم هر ماه میلادی انتخابات ریاست جمهوریه)

7-کاندیدای ریاست جمهوری از طریق حزب انتخاب میشه و برای تازه واردها این کار تقریبا غیر ممکنه!

Dr.SkA
13/06/02, 10:54 PM
البته ما حرفه ای نیستیم ولی ... :پی
دوست پیدا کن ، برو تو یه حزب ، بیا تو فروم اسپم بده و اینا :دی

اگه یه اکانت دیگه میساختی و دوباره اصولی بازی میکردی بهتر بود ، ولی از همین الان هم کلا نجنگی و قدرت رو ببری بالا امیدی هست !!!

برای جنگ ها به درد میخوره

نه :دی

توافقیه ، اومدن مقدونیه رو بزنن له کنن ، بعدا شهر هارو پس میدن

روزای انتخابات ، میاد تو صفحه اصلی برای رای دادن

7. چطور میشه کاندید شد؟
کاندیدا شدن برا چی ؟!! مجلس ، رئیس جمهوری ، رئیس حزب :دی

جواب با رنگ آبی در نقل قول !!!
در حد سواد نم کشیده خودم جواب دادم :fuzzy:

LYCEN
13/06/02, 10:59 PM
دمت گرم . حتما تیکت میدم پاک کنن

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

و یه چیز دیگه .. من که میخوام اکانتمو پاک کنم راهی هست طلاهامو بدم کسی حروم نشه ؟ 20 تا طلا دارم تازه 5 تا هم پیش کایی که با لینک من ثبت نام کردن دارم

Behnam MDN
13/06/02, 11:32 PM
دمت گرم . حتما تیکت میدم پاک کنن

---------- post added at 10:59 pm ---------- previous post was at 10:57 pm ----------

و یه چیز دیگه .. من که میخوام اکانتمو پاک کنم راهی هست طلاهامو بدم کسی حروم نشه ؟ 20 تا طلا دارم تازه 5 تا هم پیش کایی که با لینک من ثبت نام کردن دارم

اگه با یه نفر دشمنی داری و میخوای بنش کنی فکر خوبیه حتما این کارو بکن! :d

LYCEN
13/06/02, 11:47 PM
لوووول

دمت گرم فهمیدم چی شد :loudlaff:

AMIR121
13/06/03, 02:27 AM
به نظر من همین اکانتو به شرط اینکه حتی 1 فایت ، دارم میگم حتی 1 فایت دیگه هم نزنی نگه دار . تا لول 24 فقط ورک و ترین کن بعدش تا لول 25 فایت کن ، دوباره از 25 تا 29 فقط ترین و ورک بعد دوباره شروع کن فایت . اون موقع راحت با 500 تا انرژی میتونی یه مدال قهرمان بگیری .

amir2040
13/06/03, 06:56 PM
راستی... هیچوقت کاندید نشو. اگه دلت خواست کاندیدا بشو خوبه. :d[/QUOTE]

كانديد يعني ** آره؟

M.A.S.T.E.R
13/06/04, 04:58 PM
1. صبح تا شب توی بازی بیکارم و واسه این که بیکار نمونم اومد فروم اینجا ولی باز هم بیکارم چون هی میگن حمله نکن پس چیکار کنم؟ 2. دیروز به خودم گفتم به جهنم و رفتم میدان جنگ تا لول 20 خودمو آپ کردم ولی پشیمون شدم هنوز امیدی بهم هست؟ 3. جریان این خزانه مملکتمون چیه که همه میگن سرویس شده ؟ به چه درد میخوره؟ 4. کسی میتونه توی بازی طلاهامونو غارت کنه؟ 5.جریان چیه که ترکیه تمام ایرانو گرفته؟ راهی برای پس گرفتن شهرهامون هست؟ 6.چطور میشه به کسی که نامزد رئیس جمهوری شده رای داد ؟ 7. چطور میشه کاندید شد؟ فکر کنم تموم شدن :biggrin: تو این بازی دو دسته از افراد هستن که نقش های مهم رو بر عهده میگیرن 1 مولتی باز های حرفه ای 2 کسانی که غالبا دانش زیادی دارن و نظریه های خوبی میدن به زبان های خارجی تسلط خوبی دارن و خوب میتونن گروه یا جریانی رو هدایت کنن پس برای موفقیت توی این بازی باید یکی ازین دوتا باشی و برای اینکه شاخ باشی باید هردوتاش باشی

Behnam MDN
13/06/04, 05:38 PM
کسی این بازیکن رو میشناسه؟ازش شماره ی تماس یا آیدی یاهو داره؟میدونه الان با کدوم اکانت بازی میکنه؟

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3039646

AMIR121
13/06/05, 03:53 PM
کسی این بازیکن رو میشناسه؟ازش شماره ی تماس یا آیدی یاهو داره؟میدونه الان با کدوم اکانت بازی میکنه؟

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3039646

داره با یه اکانت دیگه بازی میکنه . یادم نمیاد اکانت جدیدش چیه ولی توی بازی شات میدم ببینم کیه بهت میگم .

LYCEN
13/06/07, 12:31 AM
اینجوری که مقاله ها نوشتن بازی اصلا حال نمیده

همین که جنگ نکنی و هر روز فقط کار و تمرین

تمرین به کنار

کار کردن روزی 9 ریال بیشتر نمیده که .. یه راهی هست بیشتر پول در بیاریم ؟ 4 روزه دارم بازی میکنم با اموزش و تمرین شدم لول 4

البته یه 5 تا حمله زدم واسه یه ماموریت بود

amir2040
13/06/07, 03:24 PM
ميتوني از وترز كلاب پول بيشتري دربياري ميتوني با لينك دعوتت دوستاتو بياري به بازي و...

Dr.SkA
13/06/08, 01:09 PM
عزیز این بازی زیاد حال نمیده :دی
بیشتر حالش بودن با دوستان و اومدن فروم ، اسپم تو شات باکس ها و نامه بازی ایناس
رسیدی لول 13 برو یه حزبی که بیشتر بتونی با بچه ها آشنا بشی و حال کنی .
پول در آوردن هم وترز کلاب خیلی خوبه که فعلا بسته هست ، لینکت رو تو انجمنا تبلیغ کن ؛ بازار سیاه هم میگن سودش خوبه ولی باید بلد باشی !!! گلد خریدن هم که راحتترین راهه ^_^

Behnam MDN
13/06/08, 01:28 PM
وتر کلاب لهستانی خراب شده پرتغالیش که هست!
https://sites.google.com/site/agenciapublicidadeportugal/

LYCEN
13/06/08, 11:57 PM
عزیز این بازی زیاد حال نمیده :دی
بیشتر حالش بودن با دوستان و اومدن فروم ، اسپم تو شات باکس ها و نامه بازی ایناس
رسیدی لول 13 برو یه حزبی که بیشتر بتونی با بچه ها آشنا بشی و حال کنی .
پول در آوردن هم وترز کلاب خیلی خوبه که فعلا بسته هست ، لینکت رو تو انجمنا تبلیغ کن ؛ بازار سیاه هم میگن سودش خوبه ولی باید بلد باشی !!! گلد خریدن هم که راحتترین راهه ^_^

میشه بگیر بازار سیاه چطوریه ؟:d علاقه زیادی دارم به بازار سیاه

Behnam MDN
13/06/10, 02:02 PM
دوستان این مقاله رو دریابید! :D

مسابقه ی بزرگ +جایزه ی 15 گلدی!

http://www.erepublik.com/fa/article/-15-1-2274378/1/20

All The ThankS
13/08/10, 06:55 PM
خودت تنهایی فهمیدی سابقه دارم ؟ :-j

تراوین . گلادیاتوس . میراث . گانگستر های دیوانه و ....

12 سالم بود که با تراوین شروع کردم و تازه اولای بدبختی بود

الان 18 سالمه دیگه کلا بد بختم

سلام

ببخشید 12 سال :o ؟
از اونجایی که من می دونم تراوین از سال 2008 بطور رسمی اغاز به کار کرده
حالا شما چطوری اشنا شدی باهاش ؟
راستی سابقه ات تو تراوین روب گو ببینم کی هستی ؟ :ی

megahack
13/08/10, 08:38 PM
سلام

ببخشید 12 سال :o ؟
از اونجایی که من می دونم تراوین از سال 2008 بطور رسمی اغاز به کار کرده
حالا شما چطوری اشنا شدی باهاش ؟
راستی سابقه ات تو تراوین روب گو ببینم کی هستی ؟ :ی

تراویان رو زیاد خبر ندارم ولی بازی اصلیش از سال 2004 شروع شده انگار،‌سرورهای ایرانش رو نمی دونم ولی. تراویان روب گو چیه دگه؟ :d من ورژن سه و چهارشو بازی کردم فقط.

All The ThankS
13/08/12, 10:48 PM
تراویان رو زیاد خبر ندارم ولی بازی اصلیش از سال 2004 شروع شده انگار،‌سرورهای ایرانش رو نمی دونم ولی. تراویان روب گو چیه دگه؟ :d من ورژن سه و چهارشو بازی کردم فقط.

تراوین رسما از سال 2005 شروع به کار کرده و با ورژن 2.5 این اتفاق افتاده
تراوین در ایران از اواخر سال 2008 اومده با سرور تست و اولین سرورش از سال 2009 شروع به کار کرده
قبلش نهایت 10 ایرانی تو سرور های کام بازی کرده بودن که همشون رو میشناسم

بحث من این هست که خیلی ها یه فارم بودن تو بازی خودشون رو خدای بازی می دونن :)))

خواستم شفاف سازی های لازم انجام بشه همین

موفق باشین

Dr.SkA
13/08/13, 01:56 AM
تراوین رسما از سال 2005 شروع به کار کرده و با ورژن 2.5 این اتفاق افتاده
تراوین در ایران از اواخر سال 2008 اومده با سرور تست و اولین سرورش از سال 2009 شروع به کار کرده
قبلش نهایت 10 ایرانی تو سرور های کام بازی کرده بودن که همشون رو میشناسم

بحث من این هست که خیلی ها یه فارم بودن تو بازی خودشون رو خدای بازی می دونن :)))

خواستم شفاف سازی های لازم انجام بشه همین

موفق باشین

خودتم فارمی بیش نبودیا :)))) :پی

پ.ن : این آل د تنکس از مدیران ارشد تراوین ایران بود ، عشق منم هست تازه :yes:

ماهی مرکب آبی
13/08/13, 02:13 AM
صابر اینجا رئیس بازی دربیاری و مگاهک رو اذیت کنی با خط کش میام سراغت :D
دیدی اومدم ارومیه از ترسم در رفتی؟ :devil:

All The ThankS
13/08/14, 01:36 AM
خودتم فارمی بیش نبودیا :)))) :پی پ.ن : این آل د تنکس از مدیران ارشد تراوین ایران بود ، عشق منم هست تازه :yes: جیگرمی من که همیشه فارم رفقا هستم :))))
صابر اینجا رئیس بازی دربیاری و مگاهک رو اذیت کنی با خط کش میام سراغت :D دیدی اومدم ارومیه از ترسم در رفتی؟ :devil: بی معرفت ها به بهشت نمیروند :ی بعدشم من همیشه یه خدمتکار بودم رئیس کیلو چنده باووووووو :))):ی

ماهی مرکب آبی
13/08/14, 01:45 AM
بی معرفت ها به بهشت نمیروند :ی بعدشم من همیشه یه خدمتکار بودم رئیس کیلو چنده باووووووو :))):ی

چه خدمتکار زورگو و قلدری بودی پس! :d
نه خدایی! در نرفتی؟ :d

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

راستی هنوز یه جنگ جدی به من بدهکاری :d بیا بریم دات کام لهت کنم :d

megahack
13/08/15, 02:06 PM
تا حالا تو تراویان فارم نبودم! اگه اکانت رو بازی هم نمی کردم حذفش می کردم، به جز اون اکثر وقتها همر دفاعی داشتم و حمله هارو با دیپلماسی جواب میدادم، همیشه پایتختم 15 کراپی بود و گاها هم از اسمم می ترسیدن حمله نمی کردن بهم آخه همیشه با اسم megahack ثبت نام می کردم! :D و بجز رومن نژاد دگه ای انتخاب نکردم! :devil: ولی خوب زیاد هم تجربه توش ندارم و نهایتش 8-7 تا سرور تموم کردم. از تراویان هم خیلیارو دعوت کردم به ارپابلیک ولی فقط یه چندتاییشون ادامه دادن.

صابر اینجا رئیس بازی دربیاری و مگاهک رو اذیت کنی با خط کش میام سراغت :D
دیدی اومدم ارومیه از ترسم در رفتی؟ :devil:
اینجا رئیس مئیس نداریم که خوب :y: ولی بازم ممنون که هوامو دارین. :loveshower::thankyou:

pejmaaan
13/08/15, 02:24 PM
ببینم یه سوال : این تراویان دامنه های دات آی آر هنوز کار میکنه ؟؟ اگه کار میکنه و ثبت نام جدید دارن بهم لینک میدید ؟؟

ماهی مرکب آبی
13/08/15, 02:46 PM
اینجا رئیس مئیس نداریم که خوب :y: ولی بازم ممنون که هوامو دارین. :loveshower::thankyou:

اونجا هم رئیس مئیس نداشتیم. همش رفاقتی بود. ولی من و آل د تنکس کلکل داریم خیلی وقتا. :)

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

ببینم یه سوال : این تراویان دامنه های دات آی آر هنوز کار میکنه ؟؟ اگه کار میکنه و ثبت نام جدید دارن بهم لینک میدید ؟؟

نه دیگه جمع شده کامل.

Dr.SkA
13/08/15, 03:00 PM
پژمان کل فروم و سرور های ایران رو با هم جمع کردن رفت :d
مالک تو فروم تراوین هم بودی ؟!!

pejmaaan
13/08/15, 03:36 PM
توی سرورهای خارجی چطور ؟؟ بازی ادامه داره ؟؟
کدوم سرورها فعالن و ثبت نام دارن هنوز ؟؟

واسه خودم نمیخوام که !! واسه بچه های تبلیغات دارم میپرسم که براشون اسپمر گیر بیارم !

ماهی مرکب آبی
13/08/15, 03:53 PM
سیاوش راست میگه... مگاهک شما تو فروم تراوین بودی؟

All The ThankS
13/08/16, 07:22 PM
توی سرورهای خارجی چطور ؟؟ بازی ادامه داره ؟؟
کدوم سرورها فعالن و ثبت نام دارن هنوز ؟؟

واسه خودم نمیخوام که !! واسه بچه های تبلیغات دارم میپرسم که براشون اسپمر گیر بیارم !

سلام

تمام سرور های کشورهای دیگه کار می کنن و شما یا هرکسی که بخواد می تونه بازی کنه
البته اکثرشون یا شاید همه اشون فیلتر شدن

شاید نشه حملات سیم سیکند توپی زد ولی میشه همر یا انویل های خفن واسه برو بکس هم منطقه ای ساخت

ماهی مرکب آبی
13/08/16, 11:27 PM
سلام

تمام سرور های کشورهای دیگه کار می کنن و شما یا هرکسی که بخواد می تونه بازی کنه
البته اکثرشون یا شاید همه اشون فیلتر شدن

شاید نشه حملات سیم سیکند توپی زد ولی میشه همر یا انویل های خفن واسه برو بکس هم منطقه ای ساخت

منظور، برای بازی نیست.
بچه ها از نرم افزارهای اسپمر تراوین استفاده می کنند و به بازیکن های سروری که توش ثبت نام کردند، نامه های گروهی و تبلیغاتی می فرستند و لینک ثبت نام خودشون رو می ذارن تو نامه که بازیکن جدید جلب کنند.

Dr.SkA
13/08/16, 11:29 PM
به درد نمیخوره ، خارجی بیاریم تو بازی که چی :)))))
مگر بره اتحاد ایرانی تو .کام پیدا کنه
یا فقط برا مدال جامعه ساز بخواد بازیکن بیاره

ماهی مرکب آبی
13/08/16, 11:36 PM
به درد نمیخوره ، خارجی بیاریم تو بازی که چی :)))))
مگر بره اتحاد ایرانی تو .کام پیدا کنه
یا فقط برا مدال جامعه ساز بخواد بازیکن بیاره

خوب دقیقا منظور مدال جامعه سازه!
مگه این بازیکن های ایرانی که میان توی بازی، چقدر دووم میارن؟ اکثرا به سطح 10 نرسیده بازی رو ول می کنن و میرن... به ندرت باقی می مونن.
تازه، جذب بازیکن ایرانی از طریق پیج های پرطرفدار در فیس بوق صورت می گیره و یا سایت هایی مث کلوب و...

Dr.SkA
13/08/17, 12:57 AM
بهترین جذب و موندگارترینش اینه که بازیکن های بازی های آنلاین دیگه رو بیاریم ، اما نه از طریق خود بازی چون بازیکنا اینجور نامه هارو پاک میکنن و اصن نمیخونن .
نظر من اینه که تو فروم های بازی های آنلاین تبلیغات صورت بگیره ، مطمئنن بازده خیلی خوبی خواهد داشت !!!

ماهی مرکب آبی
13/08/17, 01:20 AM
توی فروم ها این پست ها بلافاصله حذف و اکانت هاش بن میشن.
خود من مدیر فروم باشم همین کارو می کنم. مگر اینکه بخشی برای تبلیغ سایر بازی ها داشته باشند.

megahack
13/08/17, 06:27 PM
کسی حرف از حذف و بن زد؟ :devil: :fuzzy: