PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثروتم بر باد رفت کمک

vahidtt
09/04/12, 03:45 PM
آقا ثروتم داره بر باد میره
یک کارخانه چوب لول 1 خریدم 3 تا هم کارگر دارم میخواهم انتقالش بدم به liaoning که ذخایر چوب داره اما نیمتونم. خیلی تولیدم پایینه مکس پروداکتیویتی 5 ولی من همش 3 تا کارگر دارم و تولیم برای کارگر لول 4 زیر یک واهد در میاد باید چکار کنم. کمکم کنید.

NEC
09/04/12, 04:00 PM
معلومه كه نمي توني انتقالش بدي

HossianShirazi
09/04/12, 06:42 PM
یک کارخانه چوب لول 1 خریدم 3 تا هم کارگر دارم میخواهم انتقالش بدم به liaoning که ذخایر چوب داره اما نیمتونم. خیلی تولیدم پایینه مکس پروداکتیویتی 5 ولی من همش 3 تا کارگر دارم و تولیم برای کارگر لول 4 زیر یک واهد در میاد باید چکار کنم. کمکم کنید.
آدم حسابی کارخونه رو بگو با چه قیمت خریدی؟
حتماً زیر 17 گلد خریدی که توی جهان حتی با قیمت 7 گلد هم میشه اینجور کارخونه ها رو گیر آورد که به درد هیچی نمیخورن چون تولید ندارن.

کارخونه رو به هیچ وجه نمیشه از سر جاش تکون داد.

vahidtt
09/04/12, 07:23 PM
آدم حسابی کارخونه رو بگو با چه قیمت خریدی؟
حتماً زیر 17 گلد خریدی که توی جهان حتی با قیمت 7 گلد هم میشه اینجور کارخونه ها رو گیر آورد که به درد هیچی نمیخورن چون تولید ندارن.

کارخونه رو به هیچ وجه نمیشه از سر جاش تکون داد.با 7 تا طلا خریدم
آحه در اموزش همین سایت نوشته کارخانه و روزنامه رو میشه به جایی که ارگانیزیشن داری انتقال بدی به همین دلیل منهم سرم کلاه رفت. بیچاره کارگرام

vahidtt
09/04/12, 07:24 PM
حالا چه کنم؟

abbasmirza
09/04/12, 07:26 PM
حالا بزارش برا فروش
شاید یکی پیدا شد و مثل شما کلاه سرش رفت...

vahidtt
09/04/12, 07:30 PM
آخه ملت گناه دارن

Hamid Reza
09/04/12, 07:32 PM
عزیز اینجا که میگی منبع اهن داره نه چوب چوب سمرقند داره :d

Hamid Reza
09/04/12, 07:35 PM
گارگرات رو اخراج کن کار واسشون هست اگر کارخونه رو نفروشی تا اخر عمر باهات میمونه دیگه هم نمی تونی از اون نو کارخونه بزنی تازه چوب هم سود نداره دیگه نزن

joker shadow
09/04/12, 07:35 PM
همون واسه 5 گلد بذار فروش حل ميشه ايشالا كارخونه رو هم نميشه از جاش تكون داد اون آموزش اشتباه نوشته!!!

abbasmirza
09/04/12, 07:39 PM
مخلص داش پوریا
حرف این پوریا جون رو گوش کن... که خیلی آقاهه

atilaa
09/04/13, 12:09 AM
کدوم آموزش این حرفو زده لینک بده اصلاحش کنیم

vahidtt
09/04/13, 12:09 AM
ممنون از همه دوستان برای راهنماییشون. گذاشتم واسه فروش فقط باید دعا کرد.
بگین اون آموزش رو هم اصلاح کنن.

HossianShirazi
09/04/13, 06:34 PM
همش 7 گلد!!!!!!!!!!!

خجالت بکشید بچه ها.مثلاً شما این کاره اید.هر کدوممون نیم گلد بزاریم وسط شده 4 گلد اون وقت بنده خدا کارخونش رو 3 گلد بزاره برای فروش سریع میخرن و مشکلش حل میشه(فقط امیدوارم کسی که میخردش نیاد اینجا بگه که 3گلدم به باد رفت که من با سر میرم تو مانیتور)
راستی حالا که آتیلا هم اومد اینجا شما یک گلد بده سریعتر کارمون راه بیافته.

قبول؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M0hammad
09/04/13, 06:38 PM
8 گلد هم بزاری برای فروش میخرن
من کارخونم رو توی جایی زدم که اصلا چوب نداشت 9 گلد فروختم !!

vahidtt
09/04/17, 06:59 PM
از همه دوستانی که همدردی کردن ممنون از اونجایی که دلم نیومد بیشتر بزارم برای فروش با همون 7 گلد فروختم و شکر خدا فروش رفت.
حکایت :
" روزی درویشی از گرسنگی به خود میپیچید که مردی ثروتمند و دل رحم از کنارش رد شد. مرد ثروتمند که حال نزار او را دید در کنارش نشست و گریست. حکیمی از آنجا میگذشتو این صحنه را نظاره میکرد. و با دیدن این صحنه سخت برآشفت و بر مرد غنی نهیب زد که هی از چه رو میگریی؟
ثروتمند گفت به حال این فقیر و گرسنگیش میگریم و همدردی میکنم
حکیم بیشتر عصبانی شد و گفت:نادان به جای گریستن تکه نانی به او میدادی که او را از این درد برهانی!!!!"
خلاصه ما فروختیمش :dبیچاره نفر بعدی.

vahidtt
09/04/17, 07:01 PM
البته لینک رو گداشتم که اصلاحش کنید اما نیدونم چرا دیگه نیست؟