PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هنگام بازی

Top.Persian.Girl
09/04/17, 10:31 PM
با سلام

دیشب خیلی سعی کردم از طریق یکی از شهروندان ایرانی عضو بشم که نشد که نشد که نشد!!!
دلیلش چی بود، خدا می دونه.

با هزار مکافات مستقیم عضو شدم.

اما حالا با یک مشکل بسیار بسیار بزرگ مواجه شدم.

هنگام ورود، اجازه ورود رو به من میده و من حتی یک روز کار کردم و ....

اما، اما، اما، با انجام یکی دو کار ساده، بلافاصله وقتی توی بازی هستم، بیش از 50 بار ارور (خطا) به من اعلام می کنه و من رو از توی سایت بازی، شوت می کنه بیرون!!!!!!!!

من تنها برای ثانیه هایی توی سایت بازی هستم و دائما" باید پنجره رو ببندم و دوباره وارد سایت شده و مجددا" ورود انجام بدم، که دوباره تا وارد میشم،
به من اعلام خطا می کنه و همین قضیه حداقل واسه 50 بار اتفاق افتاد.

با اینکه کارهای لازمه مثل خالی کردن کش و کوکی ها و ری استارت رو هم بیش از 10 بار انجام دادم، فایده نداره.

لطفا" راهنمایی کنین که من باید چه کار کنم؟؟؟!!! من حتی رنگهای سایت رو هم هنوز ندیدم، چه برسه به اینکه با محیط آشنا بشم و بفهمم که باید چگونه بازی کنم.

ضمنا" من از ایران، تهران کانکت میشم، آیا با آگاهی آنان از آی پی من، مخصوصا" این کار رو می کنن که ما ایرانیان داخل کشور نتونیم بازی کنیم؟؟؟!!!

Musketeer
09/04/17, 10:34 PM
ضمن عرض خوش آمدگویی و ایراد احترامات و از این صحبتها...

چه اروری میده؟

Top.Persian.Girl
09/04/17, 10:39 PM
ممنون که جواب دادین.

ارور که میده، دو یا سه تا پنجره ویندوز رو روی صفحه من باز می کنه که باید اوکی بزنم. و همونها ارور ها هستن که نمی دونم چی نوشتن.

و تازه یه مورد دیگه. مثلا" همین الان که دارم می نویسم، می خوام برم غذا بخرم، به محض ورود به مارکت صفحه هنگ میشه و لینکهای تمامی صفحه از کار می افتند و هنگ می کنه که مجبور به بستن پنجره سایت مذکور هستم که دوباره باید باز کنم و لاگ این بکنم و ............................................

اعصابمو خرد کرده! واقعا" گریه ام گرفته!

Top.Persian.Girl
09/04/17, 10:47 PM
دوباره........... واااااااااااااااااااااایی ییییییییییییییییییییییییی ی

پدرم در اومد!

یه ارورش اینه:

R6025
Pure Virtual Function Call -

Musketeer
09/04/17, 10:53 PM
:105:
من رسما کنار میکشم!! این دیگه چه اروریه؟!! فکر کردم ارور 404 مسخره هه رو میده به شما
والا فکر نمیکنم ایراد از سایت باشه

Top.Persian.Girl
09/04/17, 10:58 PM
پس چرا این ارور رو توی صفحات دیگه که تقریبا" نزدیک 20 ساعت همیشه آنلاین هستم، نمیده؟

چرا فقط واسه این سایت مشکل دارم؟؟؟؟!!!!!

ولی همینقدر که جوابم رو دادین، بازم تشکر می کنم.

Top.Persian.Girl
09/04/17, 11:01 PM
من حتی Virtual Memory رو هم افزایش دادم. ولی صفحه یا هنگ می کنه مثل دقیقا" الان، و یا اون ارور رو میده.

طی ساعات دیگه بازم امتحان می کنم. اگه اینطور باشه، شرمنده! من نمی تونم توی این سایت علیرغم میل باطنی ام بازی کنم.

(بغض)

Musketeer
09/04/17, 11:09 PM
اگه از IE استفاده میکنی بروزرت رو عوض کن. فایرفاکس (http://www.mozilla.com/products/download.html?product=firefox-3.0.8&os=win&lang=en-US)رو پیشنهاد میکنم

The_Legend
09/04/17, 11:12 PM
به احتمال 50% اشکال از مرورگر و یا کامپیوتر یا آی اس پی شما هست!
از مرورگر دیگه ای استفاده کنید یا در صورت امکان یک ویندوز جدید نصب کنید یا از یک آی اس پی دیگه استفاده کنید!
اگر همه رو امتحان کنید شاید به نتیجه برسید!

joker shadow
09/04/17, 11:27 PM
يك اسپم كوچولو!!!! مرورگر فقط و فقط فاير فوكس:1522:

Hamid Reza
09/04/18, 02:03 AM
با مرور گر حل نمی شه من هم دانشگاه این مشکل رو دیدم اگر سی شارپ نصب باشه اتومات این صفحات بسته می شه من می گم ویندوز بخر و ویندوز رو عوض کن ایشالله حل می شه

Top.Persian.Girl
09/04/18, 03:22 PM
اوکی. ممنون از راهنمایی همه دوستان.

سعی می کنم یه ویندوز دیگه بریزم، گرچه تازه یه کامپیوتر نسبتا" عالی خریدم و ویندوز جدیده.

ولی اگه بقیه باز هم پیشنهادی دارن، ممنون میشم که بگن.

فایرفاکس هم الان دارم دنلود می کنم. با اون هم آزمایش می کنم.

Top.Persian.Girl
09/04/18, 05:52 PM
از همه دوستانی که من رو راهنمایی کردند، دکمه های تشکر رو زدم. بسیار بسیار ممنون.

ولی مجددا" همینجا سپاس خودم رو اعلام می کنم.

مشکل من با مرورگر فایرفاکس حل شد.

از این به بعد می تونم این بازی رو ادامه بدم.

باز هم ممونننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننن

atilaa
09/04/18, 06:01 PM
من که تا حالا چنیی مشکلی ندیدم ( حدودا 12 ماه )
مطمئنا مشکل از سیستم خود شماست حالا از مرورگر باشه یا از ویندوز خدا میدونه
بهر حال برا اینکه مطمئن بشی مشکل از کامپیوترت هست یا اکانت یا سایت ، وقتی رفتی بیرون یک 5 دقیقه برو کافی نت یک تست مجدد هم از اونجا بکن

Top.Persian.Girl
09/04/20, 05:17 PM
آتیلا جان
همونطور که در آخرین پست گفتم، مشکل ظاهرا" از مرورگر بود که با فایرفاکس حل شد.

از پیگیری شما بسیار متشکرم.

real-life
09/04/26, 04:02 PM
سلام خدمت همگی.من در موقع بازی 7 بسته غذا دارم ولی بازیکنم هر روز فقط 1 بسته غذا میخوره باید چی کار کنم تا بیشتر غذا بخوره؟:no1:

roozgar
09/04/26, 04:13 PM
این قانون بازیه
هر بازیکن روزی یه غذا میخوره
برای بیشترش باید میل بزنی به ادمین!!
یا بنت میکنه یا جواب میده.....

behrad kharaman
09/04/26, 04:13 PM
سلام خدمت همگی.من در موقع بازی 7 بسته غذا دارم ولی بازیکنم هر روز فقط 1 بسته غذا میخوره باید چی کار کنم تا بیشتر غذا بخوره؟:no1:
هر دفعه یکی از با کیفیت ترین غذا را نوش جان میکنه:yes:

real-life
09/04/26, 04:54 PM
خوب این جوری اگه من روزی دو تا از ولنسم کم بشه و روزی یک غذا بخوره بعد از یک ماه ولنسش میرسه صفر.:swear1:

behrad kharaman
09/04/26, 04:56 PM
خوب این جوری اگه من روزی دو تا از ولنسم کم بشه و روزی یک غذا بخوره بعد از یک ماه ولنسش میرسه صفر.:swear1:
با شرکت در جنگها و استفاده از بیمارستان ولنست بالا میمونه حالا پول دار شدی خونه هم بخری اون هم کمک می کنه

motahar
09/04/26, 05:23 PM
البته پاسخ صحیح تر اینه که شما باید غذای با کیفیت تر بخرید در کارخانه ی کیو 1 و حد اکثر کیو 2 کار کنید به این ترتیب ولنس شما بالا میاد
خونه داشتن هم به ولنس شما روزانه اضافه میکنه
البته سریعترین راه کار برای بالا بردن ولنس همونطور که بهراد گفت شرکت در جنگ هست پس از یکبار جنگیدن به بیمارستان کیو 5 برید تا ولنستون پر بشه

behrad kharaman
09/04/26, 05:51 PM
البته پاسخ صحیح تر اینه که شما باید غذای با کیفیت تر بخرید در کارخانه ی کیو 1 و حد اکثر کیو 2 کار کنید به این ترتیب ولنس شما بالا میاد
خونه داشتن هم به ولنس شما روزانه اضافه میکنه
البته سریعترین راه کار برای بالا بردن ولنس همونطور که بهراد گفت شرکت در جنگ هست پس از یکبار جنگیدن به بیمارستان کیو 5 برید تا ولنستون پر بشه
jharkhand
lioning
این شهر ها بیمارستان کیفیت 5 دارند

albaloot
09/04/28, 04:50 PM
سلام
من الان تو اندونزی هستم و به دلیل بی تجربگی ولنسم 32 :(
یکی کمکم کنه ولنسم بیاد بالاااااااا;)
نام شهروندیم هم albaloot هست:y:

Bump: آهان یادم رفت اینو بگم خودمون نمیتونیم برا خودمون گیفت بخریم تا اینجوری ولنسمون بیاد بالا :hanghead::confused0078:

Bump: آهان یادم رفت اینو بگم خودمون نمیتونیم برا خودمون گیفت بخریم تا اینجوری ولنسمون بیاد بالا :hanghead::confused0078:

motahar
09/04/28, 08:43 PM
خب اندونزی که همیشه جنگ فعال هست
شما ابتدا به یکی از دوستان بگو بهت 8 تا گیفت بده تا ولنست برسه به 40(با ولنس زیر 40 اجازه ی جنگیدن نداری)
بعد یک بار بجنگ ولنست میشه 30 برو به بیمارستان کیو 5 ولنست میرسه به 80 به همین سادگی به همین خوشمزگی :ی

m-pishro
09/10/17, 09:02 PM
سلام من چند روزه تو اين بازي ثبت نام كردم و دو روزه هر وقت وارد مي شم هيچ كدوم از منوهاي ماركت و ماي پلاس باز نمي شه لطفا بگيد چكار كنم كمكم كنيد

sara999
09/10/17, 09:59 PM
سلام چرا هیچ جنگی فعال نیست ؟؟؟؟؟

Nima SSTO
09/10/17, 10:01 PM
زیر خاکی تاپیک بالا می کشی؟!!!
این سوالتو اینجا بپرس
http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=28