PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه بالا بردن والنس و استفاده از گیفت

30sam
09/04/24, 07:39 PM
با عرض سلام و خسته نباشید !

من تازه واردم و 2 تا سوال داشتم !

1 - چجوری میشه Wellness رو برد بالا من الان 4.5 رووز هست که بازی میکنم و لول 5 هستم ! ولی Wellness هر روز کمتر میشه که بیشتر نمیشه غذا هم هرووز خریداری میکنم و در انبارم هست !

و سوال 2 اینکه من کادو خریدم حالا چجوری میشه این رو به کسی هدیه داد !

ممنون از شما

abbasmirza
09/04/24, 07:45 PM
دوست خوبم
بابت سوال اولت باید بگم که دو راه برای بالابردن والنست وجود داره البته به غیر از خرج 2 گلد برای هر 10 والنسی
اون هم اینه که یه نفر برات گیفت بفرسته که نسبت به کیو گیفت والنست میره بالا
راه دوم جنگ هست و بیمارستان رفتن
برای آموزش اینکار هم می تونی بری به لینک زیر:
http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=897 (http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=897)
و اما سوال دومت: برای فرستادن کادو یا گیفت شما وقتی اسم طرف رو توی کادر خالی بالا تایپ کردی و وارد پروفیلش شدی سمت راست مونیتور یه چندتا کادر هست شما فقط باید گزینه سوم یا offer a gift رو بزنی به همین راحتی

ex-Emran Irani
09/04/27, 03:43 PM
يه سؤال هم من دارم: من رسيدم به سطح 3 چيكار كنم بهتره؟! نه پول دارم و نه گولد؟هي هم ميگه برو سفر. سفرهم 10 تا گولد ميخاد.من چيكار كنم؟ تو يه شركت هم كار مي*كنم روزي 1 ريال ميده؟!!!

abbasmirza
09/04/27, 03:47 PM
عمران جان
متاسفانه شما تا برسی به لول 5 هیچکاری نمیتونی بکنی
سفر هم فعلا برای شما دردی ر دوا نمیکنه
نازنین شما یه 3 روزی صبر کن و فقط کار و تمرین نظامی بکن
و قشنگ این فروم و آموزششهاش رو بخون بخصوص آموزش جمگیدن و بیمارستان رفتن
هر وقت به لول 5 رسیدی با من تماس بگیر تا ببینم اگر جنگی بود راهنمائیت کنم
بلیط سفرت هم گردن من
اگر هم من رو قابل نمیدونی اینجا بچه های با معرفت زیاد داره به هر کی بگی مطمئن باش برات کم نمیزاره، همونطور که برای ما کم نزاشتن...

ex-Emran Irani
09/04/28, 12:48 PM
اين صاحبكار ما ول كرده رفته؟!:D جواب نامه*هاي ما رو هم نميده. چندتا سؤال دارم:
1- اگر استعفا بدم، بايد يه مدتي بيكار باشم يا فوري كار گيرم مياد؟
2- سايت بازي فكر كنم خيلي گيرو و گور داره. تو يه صفحه*اش با صفحة ديگه*اش اختلاف تو پول و قدرت است و چندبار بايد reload كرد. براي اين مسأله راهي داريد يا نه؟
3- نقشه واقعي دنيا اون نقشه كوچيكه است كه رنگ زرد روماني رو نشون ميده؟ رنگ قرمز هم مال ايرانه؟ نقشه*اي كه كل دنيا رو نشان بدهد كجاست؟

joker shadow
09/04/28, 12:56 PM
1.نه فوري ميتوني كار پيدا كني
2.به هر حال از دست ما خارجه اما اگه از فايرفوكس استفاده كني مشكلت حل ميشه
3.http://egobba.de

ex-Emran Irani
09/05/02, 11:47 AM
من رسيدم به سطح 5. تو ايران كسي كمك خيريه نميكنه؟! يه تيكه نون سطح 5 و 6 بده به ما از گشنگي نميريم. آخه ولنس من بيچاره 39 شده:d.
كارمون رو ول كرديم رفتيم تو يه شركت رسمون رو ميكشند. شرمنده كمك كنيد.1442546 هم پروفايلمونه؟!!!

motahar
09/05/02, 12:03 PM
اگر جنگ براتون فعال شده میتونید در جنگ فرانسه کانادا یک بار بجنگید و بعد به بیمارستان برید تا ولنستون بالا بیاد در ضمن یه کمک کوچولو هم برات فرستادم موفق باشی

soulless
09/10/12, 01:20 AM
سلام دوستان، من سطح ۷ هستم اما چون ولنسم زیر ۴۰ هستش نمی تونم بجنگم. راهی واسش نیست؟

Cifoo
09/10/12, 03:13 AM
سلام دوستان، من سطح ۷ هستم اما چون ولنسم زیر ۴۰ هستش نمی تونم بجنگم. راهی واسش نیست؟

به وزارت رفاه یا ارگ salamati یا یکی از دوستان بگو بهت کادو هدیه بده تا سلامتیت برسه بالای 40

PreuX
09/10/12, 10:11 AM
جون من به من ارگ سلامتي پي ام بديد من ديگه تو فورم نيام ببينم درخواست دارم

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

http://www2.erepublik.com/en/organization/1258058

Shz_Sabz
09/10/17, 03:30 PM
اقا از کجا بفهمیم جنگ فعال هست یا نه؟
ایا الان هم جنگی برای رفتن هست یا نه

PEJMAN
09/10/19, 04:10 PM
سلام ميشه به من پول بديد تا يك بليط بخرم برم جنگ پول ندارم

akkala
09/10/19, 10:58 PM
بابا این وزارت رفاه کجاست؟

Nima SSTO
09/10/19, 11:35 PM
سلامتی که خوابه
4 بار درحواست بلیط دادم انگار به دیوار گفتم

spenta
09/11/11, 12:07 PM
آقایون من نکرتونم یکی* به داده من برسه من لوله ۳ هستم و ولنس هم ۸ جون هرکی* دوس دارین بهم کمک کنید تازه واردم جدیداً هم ریوایو کردم:1522:

from_hell
09/11/11, 04:26 PM
سلام من نمیدونم چرا تو بازی اسمم khoshaiand هست اما اینجا from_hell ممکنه این اسمم رو هم تغییر بدم؟؟؟؟؟