PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كلوب Society Builder ها!!!

joker shadow
09/04/24, 11:16 PM
اولاً سلام!

دوماً اين كلوب رو زدم كه همه بچه هايي كه داراي مدال جامعه سازي هستند بيان اينجا و خودشون رو معرفي كنن من امروز اين مدال رو گرفتم:yes:

You are now known as a Society Builder. This City is what it is because our citizens are what they are

10 people you invited to eRepublik have reached level 6 and you are now known as a Society Builder. An amount of 5 Gold was added to your account as a reward for your achievement.

راستي يادمه قبلاً گفته بودن به دارندگان اين مدال جايزه ميدن كو الان جايزه من؟؟؟:hanghead:

atilaa
09/04/25, 04:14 AM
5 گلد جایزه میدن به خاطر مدال من 10 تا دعوتنامه فرستادم ولی تا حالا فقط یکیش لول 6 شده 9 نفر دیگه مونده :( اون یک نفرم خودم بودم :d

kasrataa
09/04/25, 04:54 AM
5 گلد جایزه میدن به خاطر مدال من 10 تا دعوتنامه فرستادم ولی تا حالا فقط یکیش لول 6 شده 9 نفر دیگه مونده :( اون یک نفرم خودم بودم :d

az aval midonestam molti dari LOL:p

behrang
09/04/25, 07:59 AM
من تا الان کلی رو دعوت کردم و تا الان 3 تاش تونستن به لول 6 برسن

واقعا که

حداقل کسی که دعوت میشه ی خبری به ما بده تا سریعتر به لول 6 برسانیمش اینطوری نمیشه که

joker shadow
09/04/25, 10:46 AM
دوست عزيز تنها راهي كه ميتوني به صورت مشروع به اين مدال دست پيدا كني اينه كه بدويي دنبال كسايي كه دعوتشون كردي هر جا ميرن هر كاري ميكنن بايد بهشون غذا برسوني كار پيدا كني حتي يه نفر بود كه ديگه ول كرده بود بازي رو و پوينتش 31 بود بهش 4 تا غذا دونيت كردم تا به لول 6 برسونمش به هر حال خيلي زحمت داره من از الان به فكر مدال دوم هستم چون همين الانش 4 نفر ديگه هم دارن با دعوتنامه من ميپزن

toojih
09/04/25, 03:57 PM
راست ميگه منم نفر اينوايت گردم يكي لول 4 يكي 3 براشون غذا فرستادم تا به لول 6 برسن :d

behrad kharaman
09/04/25, 06:01 PM
من نزاشتید دعوت نامه بدم همتونو آغ می کنم که بن شید:پی

davoud roostaie
09/04/26, 07:21 AM
بابا من نه نفر را به لول شش رسوندم اما موندم براي اون يه نفر.ديگه نمي دونم به كي دعوتنامه بدم به هر كي ميشناختم كه پايس دعوتنامه دادم مونديم منتظر 10ميش

joker shadow
09/04/26, 10:35 AM
من نزاشتید دعوت نامه بدم همتونو آغ می کنم که بن شید:پی

حاجي حتي براي 1 نفر از اون كسايي كه لول 6 شدن هم از فروم براشون دعوتنامه نفرستادم همشون رو خودم آوردم تو بازي

davoud roostaie
09/05/15, 05:39 PM
بابا من بالاخره 53 بار مدال سوسيتي بويلدر گرفتم.
*ژوكر راست ميگه كلي براشون غذا و گيفت فرستادم.
دولت من جايزه ميخوام
هر چقدر هم كم باشه بازم مزه داره
لينك پروفايلم يه باگ داره 1 بار را 53 بار نشون ميده:clap::devil::fuzzy:

M0hammad
09/05/15, 05:42 PM
بابا من بالاخره 53 بار مدال سوسيتي بويلدر گرفتم.
*ژوكر راست ميگه كلي براشون غذا و گيفت فرستادم.
دولت من جايزه ميخوام
هر چقدر هم كم باشه بازم مزه داره
لينك پروفايلم يه باگ داره 1 بار را 53 بار نشون ميده:clap::devil::fuzzy:

خیلی نامردی http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/angry.gif
پس ما چی ؟ http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/headache.gif