PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای ثبت نام بوسیله دعوتنامه

gonde
09/04/29, 08:08 PM
هر کس دعوتنامه رو گرفته ولی نمیدونه چطوری باید ثبت نام کنه سوالش رو اینجا مطرح کنه تا ملت کمکش کنند. :d

اگر یک نفر زحمت بکشه و چند تا عکس از مراحل ثبت نام بوسیله دعوتنامه بزاره اینجا میتونیم یک راهنما برای همه تازه واردها درست کنیم. ;)

M0hammad
09/04/29, 09:17 PM
اگر یک نفر زحمت بکشه و چند تا عکس از مراحل ثبت نام بوسیله دعوتنامه بزاره اینجا میتونیم یک راهنما برای همه تازه واردها درست کنیم.

اگه یکی بخواد اکانت بزنه و راهنما بزاره بن میشه ... :دی

gonde
09/04/30, 01:12 AM
اگه یکی بخواد اکانت بزنه و راهنما بزاره بن میشه ... :دی

اگر دقت کنی این تاپیک رو در بخش تازه واردین زدم :30up: یعنی از تازه واردهایی که دعوتنامه میگیرن درخواست کردم که موقع ثبت نام چند تا عکس بگیرن و بزان اینجا :D

behrang
09/04/30, 07:44 AM
این بهترین راهه

خودم میشم راهنمای این بخش و کاملش میکنم

قابل توجه دوستان تازه وارد برای حل مشکل خود طبق فرمول زیر عمل کنید

در صورت بروز مشکل از صفحه مورد نظر عکس گرفته و ان را آپلود کرده و عکس را در اینجا بگزارید((ترجیحا دور قسمتی که مشکل دارید در عکس خط قرمز بکشید)

در صورتی که بلدئ نیستید عکس بگذارید پیغام داده شده را در اینجا بگذارید

M0hammad
09/04/30, 02:16 PM
اگر دقت کنی این تاپیک رو در بخش تازه واردین زدم :30up: یعنی از تازه واردهایی که دعوتنامه میگیرن درخواست کردم که موقع ثبت نام چند تا عکس بگیرن و بزان اینجا :D

منکه اولین بار اومده بودم توی این سایت هفت هشت تا بسته نایلون خردیم ! :D چه برسه به اینکه بخوام راهنما بزارم ... !! :y:
ولی اگه کسی نیستش در خدمتیم عیسی جان :1522:
برای مولتی سی و هفتمم راهنما میزارم توی سایت ! :devil: