PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی پی ان برای ایریپابلیک (pc)

Wild WITCHER
21/10/29, 09:43 PM
سلام دوستان بنده تقریبا یکی دو ماهی میشه برگرشتم به ایریپابلیک از 4 سال پیش . (الان فکر نکنید لول 200 هستما) نه من لول 31 هستم با اقتدار . :d
میخواستم بدونم بهترین وی پی ان برای ایریپابلیک چیا هستن و از کجا میشه خرید و یا دریافت کرد در هر صورت . و سوال دومم اینکه سایت ایریپابلیک برای همه دیتاسنترهای ایران فیلتر هست یا مثل بعضی از سرورهای گیمینگ خارجی برای چند دیتاسنتر؟ مثلا اسیاتک امکان داره فیلتر نباشه روی سرورهاش یا پارس انلاین یا ... کی میدونه؟

megahack
21/10/29, 10:11 PM
سلام دوستان بنده تقریبا یکی دو ماهی میشه برگرشتم به ایریپابلیک از 4 سال پیش . (الان فکر نکنید لول 200 هستما) نه من لول 31 هستم با اقتدار . :d
میخواستم بدونم بهترین وی پی ان برای ایریپابلیک چیا هستن و از کجا میشه خرید و یا دریافت کرد در هر صورت . و سوال دومم اینکه سایت ایریپابلیک برای همه دیتاسنترهای ایران فیلتر هست یا مثل بعضی از سرورهای گیمینگ خارجی برای چند دیتاسنتر؟ مثلا اسیاتک امکان داره فیلتر نباشه روی سرورهاش یا پارس انلاین یا ... کی میدونه؟
تاپیک در تضاد با قوانین عممی انجمن ها هستش(قانون 9) ولی به دلیل تغییر شرایط زمان نوشتن قوانین (بیش از 10 سال پیش) و زمان حال و اینکه تا اونجا که اطلاع دارم این تاپیک مشکلی ایجاد نمی کنه، این قانون بطور موقت معلق هستش تا در موردش تصمیم گیری بشه.

تا اونجا که می دونم تو همه دیتاسنتر ها سایت بسته شده، چون اتوماتیک نبوده و با دستور قضایی فیلتر شده فک کنم، اینطور شنیدم.
برای ایرپابلیک من از افزونه های Veepn، windscribe ،setupvpn بر روی مرورگرها استفاده می کنم و به همراه نرم افزارهای dewvpn و windscribe و Free Anonymous ***** برای سیستم.
اگر روزی اینا همه شون قطع بشن (تا حالا فقط چندبار اتفاق افتاده که همه شون قطع بشن) دگه فک کنم ورک ترین نمی زنم دگ اون روز :biggrin:

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

اینا همه شون نسخه رایگان دارن و باطلع دارای بعضی محدودیت ها هستن (مثلا یکی ماهانه 2 گیگ اجازه تبادل اطلاعات می ده) و در مورد پولی ها نظری ندارم. شاید نسخه های رایگان بهتری نسبت به این ها هم وجود داشته باشه و من بیخبر باشم.

Wild WITCHER
21/10/29, 11:18 PM
...........

GreatDariush
21/10/29, 11:20 PM
من فکر می کنم در قسمت آموزش جای بخش سوالات خالیه.

Wild WITCHER
21/10/30, 03:20 AM
...............