PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دشمنان اصلی ایران

Wild WITCHER
21/11/23, 02:06 PM
سلام دوستان . من یک سوالی خیلی ذهنمو مشغول کرده بود که گفتم بزار همین جا توی انجمن بپرسم .
دشمن اصلی ما کدوم کشورها هستن که قصد تخریب و تصرف ایران رو دارن؟ فکر میکنم یکیشون ترکیه هست به عنوان مثال .
دلیل این سوالم اینه اول اینکه بشناسم دوم اینکه براشون توی اپیک ها نجنگم مخصوصا با توجه به این ایونتی که هست و باید اپیک ها شرکت کنیم برای prestige .
به هرحال ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.متشکرم:):105:

megahack
21/11/23, 03:03 PM
اتحاد Asteria که ما عضوش هستیم با Hydra متحدامون هستن و اتحاد Code کلهم دشمن هستن. با شیلی و اتریش هم روابط خصمانه ای داریم.
این وسط اعضای اتحاد Pacifica یعنی لهستان و اندونزی و سوئد و... اینا بی طرفن فک کنم و با کشورهای اتحادهای مختلف جنگ تمرینی دارن
https://www.erepublik.com/en/main/alliances
البته من بصورت کلی گفتم دوستان نظرات بهتری می تونن ارائه بدن :biggrin:

megahack
21/11/23, 03:07 PM
ای مقاله هم مفیده: توضیحاتی درباره اوضاع کنونی دنیای مجازی (https://www.erepublik.com/en/article/-1344-2727135/1/20)

Zoloto
21/11/24, 02:09 AM
مالک توضحات خوبی داد من یه جمع بندی کنم
تو بازی کلا 3 دسته اصلی کشور داریم، آستریا (اعضای اصلی من جمله ایران)+پرو آستریا (عضو اتحاد نیستن ولی همراهی قوی دارن)، کد و پرو کد، و نچرال
اعضای اتحادا که از تو بازی لیستش هست راحته
پرو ها باید دیگه کم کم یاد گرفت مثلا اتحاد هایدرا پرو آستریا حسابه، اتحاد اندس هم قدیما بود که پرو کد حساب میشد (اکثر کشورای آمریکای جنوبی که بعد از تسلط قوی آستریا از هم پاشید ولی کشوراش هنوز با کد همراهی میکنند-پرو کد)
پرو آستریا میشه گفت اسپانیا لیتوانی لتونی آفریقای جنوبی امارات هستند
پرو کد هم اخیرا همشون عضو اصلی شدن دیگه تقریبا میشه گفت فقط دو کره و استرالیا مونده
یه سری هم کشورای بی طرف داریم که ممکنه رابطشون با یه طرف بهتر باشه یا اینکه کاملا بی طرف باشن (با هر کشوری حاضر به تمرینی بشن)
مثلا کشورای کانادا نیوزیلند دست صربا هستند برای همین پرو آستریا بودن تا اینکه بعد از بن بزرگ آستریا نپ بستند و بی طرف شدند و با دشمنان جنگ تمرینی راه انداختند. سوئد هم یه مدتی خیلی با آستریا عملیات میکرد تا اینکه بعد بن بزرگ بیشتر بی طرف شده.
ژاپن جزو کشوراییه که صرب داره ولی عناصر پرو کد هم توش قوی هستند
کشورایی مثل چین ایتالیا اندونزی سوییس نروژ فنلاند بی طرف کامل حساب میشند
جالبه بدونی که قوی ترین کشور بی طرف بازی لهستانه که حداقل 3-4 ساله که هیچ جنگ واقعی با هیچ کشوری نداشته و در عین حال جزو کشورای درجه 1 نظامی حساب میشه که کاملا تا خر خره پره، پس کسی جرئت حمله بهش رو هم نداره...

Zoloto
21/11/24, 02:11 AM
یه سری کشورا هم از قلم افتادن دیگه زیاده

Wild WITCHER
21/11/25, 12:43 PM
اتحاد asteria که ما عضوش هستیم با hydra متحدامون هستن و اتحاد code کلهم دشمن هستن. با شیلی و اتریش هم روابط خصمانه ای داریم.
این وسط اعضای اتحاد pacifica یعنی لهستان و اندونزی و سوئد و... اینا بی طرفن فک کنم و با کشورهای اتحادهای مختلف جنگ تمرینی دارن
https://www.erepublik.com/en/main/alliances
البته من بصورت کلی گفتم دوستان نظرات بهتری می تونن ارائه بدن :biggrin:
سلام ممنون بابت توضیحات الان کامل متوجه شدم :d

Wild WITCHER
21/11/25, 12:47 PM
مالک توضحات خوبی داد من یه جمع بندی کنم
تو بازی کلا 3 دسته اصلی کشور داریم، آستریا (اعضای اصلی من جمله ایران)+پرو آستریا (عضو اتحاد نیستن ولی همراهی قوی دارن)، کد و پرو کد، و نچرال
اعضای اتحادا که از تو بازی لیستش هست راحته
پرو ها باید دیگه کم کم یاد گرفت مثلا اتحاد هایدرا پرو آستریا حسابه، اتحاد اندس هم قدیما بود که پرو کد حساب میشد (اکثر کشورای آمریکای جنوبی که بعد از تسلط قوی آستریا از هم پاشید ولی کشوراش هنوز با کد همراهی میکنند-پرو کد)
پرو آستریا میشه گفت اسپانیا لیتوانی لتونی آفریقای جنوبی امارات هستند
پرو کد هم اخیرا همشون عضو اصلی شدن دیگه تقریبا میشه گفت فقط دو کره و استرالیا مونده
یه سری هم کشورای بی طرف داریم که ممکنه رابطشون با یه طرف بهتر باشه یا اینکه کاملا بی طرف باشن (با هر کشوری حاضر به تمرینی بشن)
مثلا کشورای کانادا نیوزیلند دست صربا هستند برای همین پرو آستریا بودن تا اینکه بعد از بن بزرگ آستریا نپ بستند و بی طرف شدند و با دشمنان جنگ تمرینی راه انداختند. سوئد هم یه مدتی خیلی با آستریا عملیات میکرد تا اینکه بعد بن بزرگ بیشتر بی طرف شده.
ژاپن جزو کشوراییه که صرب داره ولی عناصر پرو کد هم توش قوی هستند
کشورایی مثل چین ایتالیا اندونزی سوییس نروژ فنلاند بی طرف کامل حساب میشند
جالبه بدونی که قوی ترین کشور بی طرف بازی لهستانه که حداقل 3-4 ساله که هیچ جنگ واقعی با هیچ کشوری نداشته و در عین حال جزو کشورای درجه 1 نظامی حساب میشه که کاملا تا خر خره پره، پس کسی جرئت حمله بهش رو هم نداره...
ممنونم بابت توضیحاتتون متوجه شدم راستش من اصلا قبلا نمیدونستم alliance چیه الان فهمیدم چی به چیه . متشکرم

kiavash
22/03/12, 04:08 AM
زولوتو و مالک توضیحات خوبی رو دادن، فقط در تکمیلشون بگم که این چندماه یه مقدار تغییرات داشتیم، مثلا پرو از آستریا رفته و سعی میکنه بی طرف باشه، هرچند تمرینی‌هاش رو یا با آستریا باز میکنه یا با کشورای بی طرف، پس بی طرف کامل نیست، اما دیگه عضو رسمی آستریا هم نیست

یا اینکه عملا کانادا دیگه دست صرب‌ها نیست و تقریبا مستقل شده و البته مهمترین تغییر هم عضویت رسمی سوئد توی آستریاست

sinahbt
22/03/12, 08:12 AM
پاراگوئه اسمش تو هایدرا نیست فکر کنم، اما پرو آستریا هست