PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه حفظ سرزمینهای فتح شده؟

ex-Emran Irani
09/05/04, 09:00 AM
اولا تبريك ميگم كه بلوچستان رو ايران گرفت ولي يه سؤال دارم اينها رو كه ميگيريد چطور حفظ ميكنيد. آيا وقتي گرفتيد همون موقع تو نقشة gobba مي آد يا اونجا هم طول ميكشه؟
ديدم matrix داره ميره؟! دلم گرفت. من به NEC و اون مديونم. اگه NEC هم بره چيكار كنم؟

motahar
09/05/04, 09:44 AM
عمران جان ابتدا خدمتت عرض کنم اون بالای فروم در قسمت مربوط به اطلاعیه ها
لینکی هست تحت عنوان تایید صلاحیت کاربر ها برای دسترسی داشتن کامل به فروم حتما به اون لینک مراجعه کنید

اما در مورد سوالاتتون
تا وقتی که به اون شهر از جانب دشمن حمله نشه یا در اون شهر انقلاب رخ نده و در هر دو مثال ما بازنده نباشیم اون شهرها جز مناطق ایران به حساب میاد
در نقشه ی سایت هم اضافه میشه اما با کمی تاخیر ولی در محاسبات سایت به محض فتح شدن جزیی از ایران به حساب میاد

ماتریکس عزیز هم جایی نمیره صرفا میخواد مدتی در کشوری دیگه فعالیت کنه
ان ای سی هم که عمرا هیچ جا نمیره :d

NEC
09/05/04, 10:10 AM
اولا تبريك ميگم كه بلوچستان رو ايران گرفت ولي يه سؤال دارم اينها رو كه ميگيريد چطور حفظ ميكنيد. آيا وقتي گرفتيد همون موقع تو نقشة gobba مي آد يا اونجا هم طول ميكشه؟
ديدم matrix داره ميره؟! دلم گرفت. من به nec و اون مديونم. اگه nec هم بره چيكار كنم؟

جواب سوالت رو كه مطهر عزيز دادن
من هم حالا حالاها اينجام . جايي نميرم ;)

HossianShirazi
09/05/04, 10:31 AM
جواب سوالت رو كه مطهر عزيز دادن
من هم حالا حالاها اينجام . جايي نميرم ;)
چرا نمیری؟برو یک اسکیل بالا کمتر حقوق من بیشتر بشه..:yes::y:;)