PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل درورود به سایت

3Reza
09/05/07, 11:46 AM
با سلام
وقتی http://erepublik.com رو میزنم، سایت بالا نمیاد! الان چند روزیه این مشکل دارم! شما نمیدونید مشکل از چیه؟؟؟؟؟ قبلا هم یه بار این مشکل رو داشتم و چند روز نتونستم کار کنم:(:( الان هم دوباره. . . .:(
این صفحه میاد:

http://upload.iranblog.com/3/1241724709.jpg

gonde
09/05/07, 12:02 PM
این پیغام میگه: در حال ایجاد تغییرات در سایت هستند و سایت بزودی آماده استفاده خواهد بود.

مشکل شما احتمالا اینه که وقتی بعد از یکی دو ساعت به سایت بر میگردی، اطلاعات رو از سرویس دهنده خدمات اینترنت دریافت میکنی که در اصطلاح بهش cash گفته میشه.

برای رفع این مشکل و دریافت اطلاعات از منبع اصلی shift + refresh یا ctrl + F5 رو فشار بده. به احتمال بسیار زیاد مشکلت رفع خواهد شد.

3Reza
09/05/07, 12:24 PM
:( :( :(
متاسفانه حل نشد. همچنان همون مشکل رو دارم.....:( :(

HossianShirazi
09/05/07, 12:27 PM
:( :( :(
متاسفانه حل نشد. همچنان همون مشکل رو دارم.....:( :(
دکمه Ctrl رو بگیر و F5 رو بزن توی صفحه ایریابلیک.

3Reza
09/05/07, 12:37 PM
دوستان، بعضی اوقات هم همچین پیغامی میده:
http://upload.iranblog.com/3/1241747526.jpg

3Reza
09/05/08, 10:05 AM
و بنده همچنان مشکلم حل نشده. . . .:( دیروز هم نتونستم کار کنم:(:(

Ernesto_Rommel
09/05/08, 10:11 AM
مرورگرت چیه؟! میتونی عوضش کنی؟

Bump: مرورگرت چیه؟! میتونی عوضش کنی؟

3Reza
09/05/08, 10:54 AM
هم با فایرفاکس رفتم، هم با ie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaloo
09/05/08, 11:16 AM
با opera هم امتحان کن!
از همه بیشتر تواین سایت جواب میده

Ernesto_Rommel
09/05/08, 11:37 AM
اگر باز نشد رسما درد بی درمون گرفته! ویندوز عوض کن! چشمک

ببینم همیشه این ارور رو میده یا بعضی مواقع؟! اگر بعضی مواقع هست به بزرگی خودت ببخش اگر نه...

راستی بگو دقیقا چه وقتائیی ارور میده.. مثلا دو تا کار رو با هم انجام میدی مثل ورک وو تمرین و..؟!

3Reza
09/05/08, 02:42 PM
با opera هم امتحان کن!
از همه بیشتر تواین سایت جواب میده
باز هم همین ارور رو داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bump:
اگر باز نشد رسما درد بی درمون گرفته! ویندوز عوض کن! چشمک

ببینم همیشه این ارور رو میده یا بعضی مواقع؟! اگر بعضی مواقع هست به بزرگی خودت ببخش اگر نه...

راستی بگو دقیقا چه وقتائیی ارور میده.. مثلا دو تا کار رو با هم انجام میدی مثل ورک وو تمرین و..؟!
آقا من اصلا نمی تونم وارد سایت بشمممممممممم:(:(:( چه برسه به اینکه بخوام کاری هم بکنم!!

bestboy999
09/05/08, 02:47 PM
فکر کنم شما دقیقا زمانی وارد سایت میشی که سایت برای تفییرات دان شده.

الان نگاه کن مشکل رفع شده.

اگه دیدی رفع نشده توی مرورگر از منوی File گزینه ی Work Offline را اگه تیک داره تیکش را بردار.

xerxes99
09/05/08, 03:21 PM
یا مشکل از isp هست یا دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه:D
یک زمانی من این مشکل رو با 3 تا مرورگر firefox , opera , ie داشتم با chrome می رفتم درست بود بقیه مرورگرها هم خودشون درست شدن!

Bump: یا مشکل از isp هست یا دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه:D
یک زمانی من این مشکل رو با 3 تا مرورگر firefox , opera , ie داشتم با chrome می رفتم درست بود بقیه مرورگرها هم خودشون درست شدن!

3Reza
09/05/08, 03:39 PM
فکر کنم شما دقیقا زمانی وارد سایت میشی که سایت برای تفییرات دان شده.

الان نگاه کن مشکل رفع شده.

اگه دیدی رفع نشده توی مرورگر از منوی File گزینه ی Work Offline را اگه تیک داره تیکش را بردار.
نه آقا. من چندروزه این مشکل رو در تمامی ساعات دارم!!!!!!!!!!!
Work Offline هم تیک نداره!

motahar
09/05/08, 04:49 PM
دوست عزیز برو بچز همه جور پیشنهادی دادن این آخری رو هم من بگم
اگر از دیال اپ استفاده میکنید با یه ای اس پی دیگه چک کنید اگر هم ای دی اس ال دارید با یه فیل تر شکن چک کنید و وارد سایت بشید فکر کنم به احتمال 90% مشکلتون حل بشه

ParsiKade
09/05/08, 07:03 PM
من جای شما بودم حتما با فیل تر شکن هم تست میکردم.

راستی یه بار Cache و Cookies و خلاصه همه چیز رو پاک کن این هم خیلی مواقع مشکلات اینجور رو حل میکنه :D

motahar
09/05/08, 09:30 PM
تاپیک از بخش پیشنهادات به بخش اموزش منتقل شد عنوان تاپیک اصلاح شد

دوستان محبت کنید برای عنوان تاپیک موضوعی رو انتخاب کند که در برگیرنده ی محتویات تاپیک باشه

M0hammad
09/05/08, 10:18 PM
صفحه رو رفرش کنی درست میشه ...
کوکی رو هم بپاک

3Reza
09/05/09, 12:07 AM
دوست عزیز برو بچز همه جور پیشنهادی دادن این آخری رو هم من بگم
اگر از دیال اپ استفاده میکنید با یه ای اس پی دیگه چک کنید اگر هم ای دی اس ال دارید با یه فیل تر شکن چک کنید و وارد سایت بشید فکر کنم به احتمال 90% مشکلتون حل بشه
adsl دارم و با یکی دوتا فیلتر شکن امتحان کردم. نشد:( اگه شما فیلتر شکن خاصی مدنظرتون است، معرفی کنید. البته بگم که فیلترشکنهایی که استفاده کردم، نرم افزارن و از طریق سایتها نرفتم. چون سایتی نمیشناسم.

Bump:
صفحه رو رفرش کنی درست میشه ...
کوکی رو هم بپاک
با رفرش که نمیشه:(:(:(
با کوکی هم نشد:(:(:(

mohammad20j
09/05/09, 12:10 AM
صفحه Home فقط این مشکل رو داره
از History یه صفحه دیگه از سایت رو باز کن بعد Login شو فکر کنم مشکلت حل شه (واسه من که اینطوری حل شد)

3Reza
09/05/09, 10:08 AM
صفحه Home فقط این مشکل رو داره
از History یه صفحه دیگه از سایت رو باز کن بعد Login شو فکر کنم مشکلت حل شه (واسه من که اینطوری حل شد)
بله. فقط صفحه اول این مشکل رو داره. ولی مشکل اینه که من توی پروفایلم که میرم، وقتی یوزر و پسوورد رو میزنم، بعد از زدن Login دوباره همین صفحه کذایی میاد!!!!!!!!!!!!!!

3Reza
09/05/09, 10:58 AM
دوستان، مثله اینکه مشکل از isp هست:(:( چون من الان با دایال آپ اومدم و سایت بالا اومد. . . کسی نمی دونه چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:(

motahar
09/05/09, 01:01 PM
گفتیم که ای اس پی بچنج با یا فیل بیا باید درست بشه
زنگ بزن ای اس پی بگو با فلان سایت مشکل داری هر چند میپیچونن ولی کاچی به از هیچی
برای فیل هم من اولترا رو پیشنهاد میکنم باهمون ای دی اس ال بااولترا سایت رو چک کن ببین ای اس پیت باز میکنه یا نه و یه مساله برای راحت شدن از کش ای اس پی البته اگه بعد تماس با پشتیبانی مشکلت حل نشد
مینوتی جلوی ادرس چند تا علامت سوال بذاری و بزنی لود بشه ممعمولا این کار مشکل کش ای اس پی رو حل میکنه
به این صورت

http://www.erepublik.com/en???

ashkan1210
09/05/09, 02:02 PM
من هم اين مشكل عجيب رو دارم! اما وقتي از گوگل جستجو ميكنم از بعضي نتايج وارد سايت ميشم، با اين وجود بازم كامل كار نميكنه، تا حالا تونستم هر روز كار كنم اما گاهي نميشه تمرين كرد!! يا گاهي نميشه از ماركت خريد كرد، گاهي هم ميشه!! فعلا فرض كردم اينم از باگ هاي بازيه كه شايد يه روز منجر به مردنم بشه!!