PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سایت کند کار میکند

lovely moho
09/05/14, 01:45 AM
الان حدود یک هفته شده که سایت یا ارور خارج از دسترس بودن میده یا وقتی بعد از پنج دقیقه یک صفحه را باز میکنه تمام صفحه به هم ریختس.برای یک کاروتمرین حدود یک ساعت باید وقت تلف کنم.واقعا دیگه خستم کرده.چیکار کنم؟

abbasmirza
09/05/14, 01:51 AM
متاسفانه این بیشترش از سرعت پایین و اینترنت داغون کشور هست البته خود سایت هم ایراداتی داره اما به اون شدت نیست
من با اونکه آی دی اس ال پر سرعت دارم چند بار شد که موس رو بکوبم به دیوار
اما دیدم ضرر اقتصادیش بیشتر از منافع روحیش است واسه همین اینکار رو نکردم
دلیلش هم قطع و صلی زیاد و سرعت زیر کم سرعت
داداش اشکالی نداره، آخرش ماها هم خدایی داریم

lovely moho
09/05/14, 02:05 AM
اما فکر نکنم مال سرعت باشه.چون ای دی اس ال دارم و تا حالا از سرعت که کم نیاورده بود.ولی مشکل واقعا حادتر از این حرفاس

mohammad20j
09/05/14, 02:12 AM
منم همین مشکل رو دارم
به نظر من هم نمیتونه فقط از سرعت اینترنت باشه چون سایتهای دیگه اینجوری نیست راحت باز میشن

zaloo
09/05/14, 02:28 AM
آقایون امروز کاربران آنلاین سایت زیاد شدن برا همین اگه چند بار رفرش بدین و دوباره وارد کید حل میشه من خودم اول شب همین طور بودم با operaامدم حل شد

Ernesto_Rommel
09/05/14, 08:47 PM
با عباس میرزا تا 98.2 موافقم!

حتی ای دی اس ال هم کلاه سر ادم میزاره

برین یه سایت اپلود عکس یه عکس اپلود کنین ببینین چقدر طول میکشه بعد به من بگین تا بگم سرعتش چقدره! چشمک

اما معمولا از نت هست ولی مواقعی هم که جنگهای شدیدی در جریان هست این اتفاق می اتفه

مثلا اندونزی و رومانی هربار میشه دو سه ساعت اخر جنگ به دلیل حجم ترافیک بالا پدر سرور و ادمین درمیاد

این اخرین دلیل میتونه باشه!

از این دو تا بعید میدونم جدا باشه!

یا حق

plot
09/05/15, 03:19 PM
واسه منم اینجوری می شه ولی refresh می کنم درست می شه:y:

M0hammad
09/05/15, 03:28 PM
ای دی اس ال من اصلا وقطی و خرابی نداره و خیلی خوب هست و راضی هم هستم ... http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/healer.gif
ولی سایت هم قاطی داره ... http://www.millan.net/minimations/smileys/sigh.gif