PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور تولیدات کارخونه ام بره بالا

Mehrdad McVandi
09/09/07, 12:38 AM
با درود خدمت همه دوستان عزیزم

من یه کارخونه آهن q2 دارم که در شهر لیائونینگ واقع شده. نمیدونم چرا تولیداتم زیاد نیست. البته به نسبت باقی کارخونه ها خوبه ولی تا میزارم توی بازار، همشون فروش میره و اینکه یه ایسانس هم دارم و کلاً مشکلی از بابت فروش ندارم. فقط میخوام ببینم چکار کنم که تولیداتم بره بالا. آیا با اضاف کردن کارمندام، تولیداتم هم زیاد میشه یا اینکه میگن فقط 10 نفر رو باید انجام بدم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

HellGuard
09/09/07, 12:48 AM

من یه کارخونه آهن q2 دارم که در شهر لیائونینگ واقع شده. نمیدونم چرا تولیداتم زیاد نیست. البته به نسبت باقی کارخونه ها خوبه ولی تا میزارم توی بازار، همشون فروش میره و اینکه یه ایسانس هم دارم و کلاً مشکلی از بابت فروش ندارم. فقط میخوام ببینم چکار کنم که تولیداتم بره بالا. آیا با اضاف کردن کارمندام، تولیداتم هم زیاد میشه یا اینکه میگن فقط 10 نفر رو باید انجام بدم؟

خوب عزیز کارمندات اسکیل چندن؟شاید اسکیلشون پایینه تولید زیاد نمیکنن!!

YASHAR_2568
09/09/07, 01:04 AM

با اجازه از پارسی کده :دی

عزیزم تولیدات به چند عامل بستگی داره
ولنس کارمندها
اسکیل کارمندها
تعداد کارمند ها
کلا هر چه قدر کارخونه کیو بالا باید تعداد کارمند باید زیاد باشه تا تولیدات بهتر صورت بگیره
مثلا شما با داشتن کارخونه کیو دو همون ده تا کارمند کافیه واست
اسکیل کارمندها خیلی مهمه و همچنین ولنس اگر ولنسشون پایین راهنماییشون کن که برن جنگ اسکیل رو هم که دیگه نمیشه کاریش کرد