PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خلاقیت + همکاری = پیروزی

xerxeshadu
09/09/09, 08:08 PM
سلام دوستان
من تازه وارد هستم اما متاسفانه توی سرگرمی های استراتژیک اعتیاد دارم و شدیدا خلاق هستم.
یه راه واسه مولتی داشتن بی دردسر به ذهنم رسید!
تنها چیزی که لازم دارید یک دوست حرفه ای و بسیار مورد اعتماد هست که شما و اون به صورت ضربدری به هم دعوتنامه بدید و واسه ی هم کار کنید و گیفت بدید.
البته از قوانین کامل خبر ندارم اما فکر کنم اینجور اگه آی پی شما یکی نباشه ادمین راحت دور بخوره!:toyou:

par30web
09/09/09, 09:01 PM
ضربدری رو متوجه نشدم، برای اینکه بتونید کسی رو دعوت کنید باید خودتون عضو باشید

rezaphoto
09/09/09, 09:28 PM
حداقل توضیحی چیزی بده !!!

راست میگه ضربدری چجوریه . . . اگر از یک کامپیوتر استفاده کنین که رجا بن میشی

xerxeshadu
09/09/09, 11:09 PM
منظورم اینه که دو نفر باشید از دو تا سیستم جدا.
حالا به جای اینکه یه آی دی بسازید که تو شرکت خودتون کار میکنه اونو بفرستید تو کارخونه ی دوستتون و اونم همین کارو واسه شما بکنه و اینجوری اگه به دوستتون گیفت بدین اونم واسه شما گیفت میده.
دیگه ادمین بزرگوار نمی تونه تبانی اینجوری رو تشخیص بده.
چون الان هر اکانت مثل یه یوزر جدید از یه سیستم تکراری هست که دیگه لازم نیست بن یشه!
چطوره؟

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

حالا فکر کن یه گروه باشید و مثل رفقای جومونگ فقط فکر هدفتون باشید و منفعت جمع رو به ریپورت دادن ترجیح بدید.
اونوقت همه میتونید به هم سود برسونید و از هم سود ببرید.
مثلا اگه می خاستین 10 تا مولتی واسه خودتون داشته باشید حالا یه گروه 10 نفره بشید و هر کدوم 10 تا مولتی عمومی بسازید که دیگه ریسک بن دن نداره و یه اتحاد جوندار میسازه.
میخوای اسمشم بسازیم؟ ........
پارتیزان چطوره؟
از اراذل هم خیلی بهتره. عمرشم خیلی زیاده

Mirzapoor
09/09/09, 11:23 PM
ادمين به اين راحتي ها گول نمي خوره مالتي مي خواي بسازي بساز تو كارخونتم كار كنه ادمين دور خورده ي خدايي هست :دي ولي اگه خدايي نكرده فقط يك رأي باهاش بدي سريع بن ميشي

زياد حرف من رو جدي نگير :دي

xerxeshadu
09/09/09, 11:31 PM
جدی؟؟؟
خوب قبول کن این تلاش دسته جمعی خیلی بهتر جواب میده!
دیگه نه کارخونه ی خالی هست نه مشکل گلد داری نه....
تازه بعد از خود کفا شدن میشه کالای مورد نیاز خودمون رو راحت تر بخریم و کالالی رقابتی صادر کنیم.
ظمنا خیلی آسون با گیفت میتونیم همدیگه رو ساپورت کنیم.
اگه همه تو یه چت روم هم باشن که دیگه مهشره!
یه ابر گروه اقتصادی و هماهنگ! بگو بولدوزر

ARASHK 111
09/09/10, 02:31 AM
آیت و الله خرس اردبیلی:
مولتی حرام است مخصوصا مولتی دسته جمعی

pooyamb
09/09/10, 03:01 AM
من مولتي مي سازم راي هم مي دم هر كاري هم مي خوام مي كنم ريپورت هم بدين(به جز آتيلا) بن نمي شم:d

atilaa
09/09/10, 03:19 AM
ضربدري بسازي ماتريسي بسازي هرمي بسازي باز بن ميشي الان هم بن نشي 2-3 ماه ديگه بن ميشي
تجربه نشان داده كه وقتي امروز كار خلافي ميكني حداقل 2 ماه طول ميكشه تا از طرف ادمين مجازات بشي مگر اينكه كسي باعث بشه اين روند زودتر انجام بگيره
من اينو 99.99 درصد تضمين ميكنم
و اين فرص را هم نكنيد كه اگر به جاي دونيت از مونتاري انتقال بدين كسي نميبينه بلكه اينو بدونيد كه كاربران ساده نميبيند و كل پول مبادله شده از طريق مونتاري هم براتون صبت ميشه و ادمين براحتي ميتونه ببينه

Hossein.H
09/09/10, 03:48 AM
چرا تو دل بچه مردم رو خالی می کنید؟
آقا بساز هیچ خبری نیست فقط تابلو دونات نکن همه ملت بفهمن که ریپورتت می کنن تو انتخابات دست نیاری حله راحت مولتی هات میشینن به کار و زندگیشون ادامه میدن والا الان طرف ما رو هک کرد ادمین نگفت بابا این بود تو رو هک کرد لا اقا خنک شیم.:d
در کل مولتی زیاد به صلاح نیست یوقت دیدی جو گیر شد و خودت هم بن کرد ولی اینطوری شکش کمتر میشه در صورتی که دوناته هم به هم نکنید بهتر هست.:d

xerxeshadu
09/09/10, 05:32 AM
بابا دمتون مثل اقلیم جغرافییایی این بابا :fuzzy: !!!!
شما که اینقدر میگید مولتی بده...خطرناکه...زشته... خیلی جالبه که تقریبا همتون قبلا یه جورایی دچار عذاب ادمین الوالا شدید.:yes:

---------- Post added at 05:32 AM ---------- Previous post was at 05:30 AM ----------

حالا یه کم که بیشتر با قوانین آشنا شدم سعی میکنم راههای کم خطر و پر منفعت رو پیدا کنم.
از راهنماییتون متشکرمندناکم.

HossianShirazi
09/09/10, 11:48 AM
قانون 9) هر گونه بحث و سئوال در مورد راه های مولتی سازی، راه های کسب درآمد غیر قانونی، عبور از فیــلتر، نرم افزارهای فیــلترشکن، پروکـــسی و معرفی سایت های عبور از فیـــلتر و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نمیباشد. (http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=89)