PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این بازی کی تموم میشه؟؟؟

sahandjjj
09/09/12, 11:43 AM
سلام. میخواستم بدونم که این بازی کی تموم میشه و دوباره از اول شروع میشه؟ مثلا تراویان 300 یا 100 روز طول میکشه؟ بعد یه سوال دیگه؟ اگه بازی از اول شروع شه اونوقت از کجا باید غذا بخریم و کجا باید کار کنیم؟

HossianShirazi
09/09/12, 12:26 PM
این بازی قصد تموم شدن نداره اصلاً.
تا حالا که هیچ حرفی از تموم شدنش به میان نیومده و حالا حالاها تموم نمیشه و اگر هم بخاد زمانی تمام بشه با مخالفت خیلی ها روبه رو میشه.

sahandjjj
09/09/12, 01:55 PM
خب اگه تموم نشه که ما هیچ وقت نمیتونیم به اونایی که خیلی بالان برسیم! اونوقت ترکیب مجلس و رییس جمهور و فرمانده ها و کلا افراد قوی همیشه ثابت میمونه؟
بد نیست اینجوری؟

FCSooti
09/09/12, 02:15 PM
این بازی تریپش یه جور دیگه هست، اینجا شخص مهم نیست لولش بلکه مهم کشورها هستن و موقعیت اونها. شاید از نظر اسکیل نتونی به اونا که زودتر اومدن برسی ولی از نظر موقعیت می تونی تو 4-5 ماه به ریاست جمهوری هم برسی. تا حالا شده که به خودت بگی چرا من از نظر تجربه کاری به بابام نمی رسم؟

Mirzapoor
09/09/12, 02:42 PM
الان آدمي داريم تو مجارستان بعد 2 ماه رئيس جمهور شده اين جا مثل جهان واقعي هست ديگه روز قيامت اين بازي هم تموم مي شه فكر كنم :دي

HossianShirazi
09/09/12, 03:43 PM
الان آدمي داريم تو مجارستان بعد 2 ماه رئيس جمهور شده اين جا مثل جهان واقعي هست ديگه روز قيامت اين بازي هم تموم مي شه فكر كنم :دي
هوووووووووووووووووووووووو ه!
تا اون روز ......
اون روز دیگه هممون تموم میشیم(یا شروع میشیم خواهشاً بحث به دین و ... نکشید که خلاف قوانین هست).آخه بعد از اون که دیگه بازی در کار نیست.

behrad kharaman
09/09/12, 03:49 PM
راست میگه بودن امسالی مثل عباس میرزا که بعد 2 ماه به نظر همه کاملا حقش بود که رئیس جمهور بشه!

sahandjjj
09/09/12, 04:51 PM
کاش یه جور برنامه ریزی کنن که مثلا بعد از 2 سال آدم فضایی ها حمله کنن به زمین و ما باید یک world wonder بسازیم!!!
مثل تراویان! البته همینجوری هم بازی باحالیه!

amir javid
09/09/12, 04:52 PM
منم لول خیلی* پایین بود اما اومدم تو مجلس . دارم فکر ریاست می*کنم;-)):1522::clap:

ParsiKade
09/09/12, 06:36 PM
خوب یه چیز دیگه هم هست، همه*ی کسایی که توی بازی سابقه دارن که همیشه نمیمونن... خیلی از قدیمیهای ایران و جهان توی ایریپابلیک از بازی رفتن و جا رو برای جدیدترها باز کردن :دی

در ضمن اگه قرار باشه بازی هر چند روز یک بار ریست شه باید کلا سیستم ایریپابلیک هم عوض بشه. فکرشو بکن چند ماه زحمت بکشی کشور رو بیاری بالا و مثلا اسکیلتم زیاد شه بعد همش مثل اولش بشه باز! :d

Hossein.H
09/09/12, 08:05 PM
منم موافقم اینطوری اشک آدم در میاد با زور و زحمت کلی گلد به دست میاری کارخونه میزنی بازار ارز زیر و رو می کنی می ترکونی آخرش ریست شه که میشه زرشک.:d

Persian Land
09/09/12, 10:22 PM
نه بابا اگر قرار باشه بازی از اول دوباره بیاد یا تموم بشه که مسخره میشه این همه زحمتت میشه هیچی

nasseria
09/09/12, 10:39 PM
خب اگه تموم نشه که ما هیچ وقت نمیتونیم به اونایی که خیلی بالان برسیم! اونوقت ترکیب مجلس و رییس جمهور و فرمانده ها و کلا افراد قوی همیشه ثابت میمونه؟
بد نیست اینجوری؟
نه ديگه اينجاشو اشتباه كردي اين بازي طوري طراحي شده كه هر چي لولت بالاتر ميره پيشرفتت كند تر ميشه يعني هر چي بيشتر ميگذره اختلافت با بالايي كمتر ميشه
زماني كه من وارد بازي شدم دوستم لول 17 بود من 1 الان اون لول 20 من 18:1522::1522:

HossianShirazi
09/09/12, 11:04 PM
نه ديگه اينجاشو اشتباه كردي اين بازي طوري طراحي شده كه هر چي لولت بالاتر ميره پيشرفتت كند تر ميشه يعني هر چي بيشتر ميگذره اختلافت با بالايي كمتر ميشه
زماني كه من وارد بازي شدم دوستم لول 17 بود من 1 الان اون لول 20 من 18:1522::1522:
آره واقعاً اینش بده ...
من دوستم حدوداً دو ماه بعد از خودم دعوت کردم حالا اون هم لول خودم شده!!!!!!!!!!!
البته همش تقصیر لول1 ست.آخه تو بتا خیلی سخت میشد تجربه گرفت و کسانی که از اون ورژن1 اومدن واقعاً رو شانس بودن.
بهم میخنده و میگه دیدی تو هیچی حالیت نبود خودم رسیدم بهت ........

Hossein.H
09/09/12, 11:09 PM
آره منم موافقم من از بتا جون کندم اومدم بالا با زحمت بعد پسر عموم اومده بود با اون آیدی قبلیشsecond hitler نزدیک اکانت من بود لولش که بخاطر اسمش سیاسی بود بن شد.:))
من ولی به کارم ادامه داد این بتا تموم شد و این 1 اومد این پسر عموی من باز دوباره اومد الان نزدیک لول من هست ولی الان که دیگه هیچی لول 19 شد من لول 1.:D