PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنگ جنگ، همه حتی لول بالا

MNSY
09/09/26, 08:01 PM
به نام خدا

شاید دوستانی دیده باشید که در جنگ گذشته تمام پولشون رو دادن و 1 اسلحه کیفیت 5 خریدند و خرسند از اینکه بیشترین تخریب رو زدند
آیا فکر میکنید همینطوره؟

اگر شما از هم جز این دسته از افراد بودید بدونید که اشتباه فکر میکردید
برعکس اونچه شاید همه ما فکر میکنیم تخریب اسلحه کیفیت 1 نسبت به هزینه از هر اسلحه ای بیشتره، تاکید میکنم هر اسلحه ای و حتی برای هر قدرت نظامی و هر درجه نظامی
خیلی ساده میتونید به این نکته پی ببرید
کافیه به این سایت برید
http://erepublik.ws/battle
یا اگر پلاس رو نصب دارید به صفحه نظامی برید
http://www.erepublik.com/en/my-places/army
مبینید که تخریب اسلحه کیفیت 5 بالاتره پس حتما شما درست فکر میکردید و من کارخونه اسلحه کیفیت 1 دارم و میخوام اسلحه هایی که رو دستم باد کرده رو یه جوری به شما قالب کنیم
تا اینجای کار حق با شماست اما چیزی که شما دقت نکردید هزینه اسلحه است
اسلحه کیفیت 1 = 6 ریال
اسلحه کیفیت 2 = 12 " (معادل قیمت 2 اسلحه کیفیت 1)
اسلحه کیفیت 3 = 18 " (معادل قیمت 3 اسلحه کیفیت 1)
اسلحه کیفیت 4 = 30 " (معادل قیمت 5 اسلحه کیفیت 1)
اسلحه کیفیت 5 = 39 " (معادل قیمت 6.5 اسلحه کیفیت 1)
(قیمت ها تقریبی هستند)

حتی اگر شما مارشال باشید با قدرت نظامی 20 با اسلحه کیفیت 5 تخریبی معادل 364 میزنید
در حالی که همین شخص با همین قدرت با دو بار جنگیدن با اسلحه کیفیت 1 تخریبی معادل 216+206 رو به دشمن وارد میکنه که بیش از تخریب اسلحه کیفیت پنج هست
این مسئله برای لول پایین ها هم همینطور صادقه، پس چرا باید پولمون را الکی هدر بدیم

پس اسلحه با کیفیت بالا چه فایده ای داره با این تفاسیر؟
1- محدود بودن تعداد جنگ در روز (اینکه تا ولنس 40 بیشتر نیمتونید بجنگید)
2- فیلد مارشال یا به اصطلاح تانک ها؛ کسانی که در یک جنگ ممکنه حتی 90 بار بجنگه، خوب این شخص گلد میده و به ازای هر 2 گلد 10 ولنس از سایت دریافت میکنه (شما یوقت چنین کاری نکنید ها) و به ازای این 10 ولنس باید بیشترین تخریب رو به دشمن وارد کنه برای همین از اسلحه کیفیت 4 و 5 استفاده میکنند
شما اگه در یک جنگ مهم قرار دارید و قدرت نظامی متوسطی دارید و میخواید بیشتر بجنیگید میتویند به اندازه 10 تا ولنس گیفت بخرید، بدید به کسی که بهش اعتماد دارید تا براتون بفرسته و اینجور 1 جنگ بیشتر میتوند بر علیه دسمن بزنید
این نکته رو هم اضافه می کنم ادمین برای اینکه کاربر هارو مجبور به خرید گلد که اجازه دریافت 10 ولنس بیشتر از طریق گیفت نمیده

************************************************** ******************************
مورد دوم درباره دوستان تازه واردی هست که تا به لول 5 رسیدند میخواند اسلحه بخرند و با اسلحه بجنگند
به این دوستان پیشنهاد میشه تا زمانی که قدرت نظامیشون به 4 و حتی 5 نرسیده با دست خالی بجنکند چون به دلیل پایین بودن قدرت نظانی اسلحه تاثیر زیادی در قدرت تخریب شما نداره زمانی که به قدرت نظامی 4 و 5 رسیدید میتونید روزانه 1 اسلحه با حقوقی که اون روز میگیرید بخزید و در ولنس بالا از اون استفاده کنید
تاکید می کنم ولنس بالا از همو سایت که بالا لینک کردم یا با داشتن پلاس قادرید تفاوت قدرت اسلحه در ولنس بالا و پایین رو خودتون ببینید

************************************************** ******************************
مورد سوم درباره دوستانی که با دست خالی حتی در جنگ های مهم میجنگند
شاید جالب باشه که بدونید یه تازه وارد که به تازگی مدال سرباز قهرمان رو گرفته با 5 بار جنگیدن روزانه تخریبی معادل یک بار جنگ مارشال با قدرت 19 رو داره یعنی فرد فرد ما میتونیم قدرت مارشال های دشمن رو کم کنیم

************************************************** *******************************

یه نکته که این مدت زیاد به چشم میاد ندونستن قوانین بازی و تصمیمات و نظرات غلط بر اساس اونه
متاسفانه برخی فکر میکنند قوانین سایت اونجوری که اونها فکر میکنند نوشته شده، نه عزیزان من قوانین سایت

طبق نظر طراحان بازی نوشته شده، و ما بجای لج بازی بر روی حرف خودمون بهتره قوانین بازی رو یاد بگیریم تا

احیانا تازه واردین رو هم با نظر اشتباه خودمون گمراه نکنیم

************************************************** *******************************
اگه چیز های دیگری هم بنظرتون میرسه که تجربیات خودتونه و لازمه تازه واردین بودنن بگید تا یه منبع کامل از این نظر داشته باشیم
اینرو فردا هم توی روزنامه چاپ میکنم تا دوستانی که به فروم سر نمیزنند هم ببیند و بدونند
با تشکر

Nima SSTO
09/09/26, 08:06 PM
بسیار عالی
دستت درد نکنه

MNSY
09/09/26, 10:21 PM
عجب یعنی هیچکی هیچ نکته آموزنده ای نداره بگه؟
هیچ موقع اشتباهی نکردید نکته ای چیزی در مورد جنگ که جایی قبلا بیان شده باشه؟
یکم تکون بدید خودتونو اینهمه نشستم نوشتم فردا باز میبینی یه عده لول 5 اسلحه کیو 5 دست گرفتن دارن رژه میرن

SA33D
09/09/26, 10:29 PM
ممنون کامل بود

nabeghe
09/09/26, 10:43 PM

یه نکته که این مدت زیاد به چشم میاد ندونستن قوانین بازی و تصمیمات و نظرات غلط بر اساس اونه
متاسفانه برخی فکر میکنند قوانین سایت اونجوری که اونها فکر میکنند نوشته شده، نه عزیزان من قوانین سایت

طبق نظر طراحان بازی نوشته شده، و ما بجای لج بازی بر روی حرف خودمون بهتره قوانین بازی رو یاد بگیریم تا

احیانا تازه واردین رو هم با نظر اشتباه خودمون گمراه نکنیم

اینو هستم 100 % (در کل هم مقاله ی خوبی بود:clap:) ;-))

nima1
09/09/26, 10:49 PM
کلا کارت درسته

fery_jam
09/09/26, 11:42 PM
دستت درد نکنه فقط اگر می تونی غلیط گیریش کن بعد آرتیکلش کن خیلی جواب میده

memorix7000
09/09/27, 12:08 AM
خیلی خوبو آموزنده بود امیدوارم دوستان استفاده کنن

rezaphoto
09/09/27, 02:54 AM
خیلی عالی بود

فقط جون من خواستی آرتیکلش کنی یه 2-3 روز دیگه بکن که از جنگ کره گذشته باشه

MNSY
09/09/27, 08:51 AM
رضا جان واسه چی؟ الان باید بزنم که اینارو بدونند بعد از جنگ که دیگه بدرد نمیخوره

Ernesto_Rommel
09/09/27, 10:09 AM
و البته منم یه سوال دارم: چرا ارتیکل بشه؟!> چشمک

ما باید کاری کنیم تمام ایرانی ها به جایم دیای بازی فوروم رو بشناسن و بیان توش و از اطلاعات باخبر بشن و در کنارش از روزنامه های سایت اصلی هم بهره ببرن
هم امکانات فوروم بهتره هم ارتیکل های سایت به درد چندر غاز نمیخوره! چشمک

بعدم رضا جون ارتیکلی که متنش خوب و مفید باشه هیچ عیبی نداره زده بشه ، بعدشم ارتیکل های مهمی که ماله وزارت دفاع و.. هم هست از طرفی باید اونقدر هواخواه داشته باشه که درجا وت بالائی بگیره و بر صفحه اول ، الانم که اینطور شده!

Mnsy جان بسیار عالی بود و کامل فقط من یه نکته رو تاکید بیشتر روش کنم:

در حالی که همین شخص با همین قدرت با دو بار جنگیدن با اسلحه کیفیت 1 تخریبی معادل 216+206 رو به دشمن وارد میکنه که بیش از تخریب اسلحه کیفیت پنج هست

کاملا درسته و خدائیش من هربار پول اینام ته میکشه بازم رو این مورد فکر میکنم که کدوم نوع جنگیدن بهتره اما به یقین میگم برا ژنرال ها و... تا وقتی که نیاز نشده نباید اینگونه بجنگند یعنی تا میتونند از کیو 5 استفاده بکنند اما کسانی که پول ندارند یا درجه شون کمتره (مضاف بر قدرت نظامی) بهتره از طریقه دوم استفاده کنند که بسیار مفیدتره و عملا من خودم باهاش سه تا درجه گرفتم!

اگر 18 ریال دارید با قدرت نظامی کلنل و تخریب مثلا 10 ، بهتره سه تا کیو 1 بخرید تا اینکه برید یه سلاح کیو 3 بخرید ، البته حواستون به جیب تونم باشه که چقدر پول دارید اما تا اونجائی که منم دیونم وضع مالی تمامی کلنل ها و.. همچین میلیاردی نیست پس یقینا استفاده از کیو 1 بهتره ، هرچند بعضی جاها هست که بهش انشالله میرسید و اون وقته میفهیمد دیگه کیو 1 خریدن ارزش نداره! چون قدرت تون رو کامل نشون نمیده!

به هرحال واقعا مقاله کاملی بود از اون جهاتی که مطرح کرده بود و من چیز تازه ایی ندارم بهش اضافه کنم اگرم بوده در تایپیکهای قدیمی گفتیم اما سوخت(سیستم دیکودر از بین رفت! دیگه خیلی اطلاعات سوخت!)

zartoshto
09/09/27, 01:04 PM
رضا جان واسه چی؟ الان باید بزنم که اینارو بدونند بعد از جنگ که دیگه بدرد نمیخوره

البته بعداز جنگ هم بي فايده نيست
منتها الان بهترين فرصت براي چنين مقاله ايست

Nima SSTO
09/10/11, 05:00 PM
ایرانی همیشه راه خودش رو میره!

Vampire
09/10/11, 05:20 PM
عالي بود..... ممنون

aga_ali
09/10/12, 07:37 PM
بسیار عالی
دستت درد نکنه