PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فونت فارسی

SiD Mo
09/10/07, 05:52 PM
همین جا بگم که من هیچ سمتی ندارم و این قراره یه حرکت خود جوش باشه
می خوام با کمک شما یه متنی رو آماده کنم برای تغییر فونت بازی
به همین منظور تو جونیا به چند نفر از اونایی که میشناختم نامه دادم که نمی دونم چرا فقط سه نفرشون بهم جواب دادن این متن نامست:

سلام
از اونجایی که من به عنوان وزیر فرهنگ باید پیشرو و عمل کننده به فرامین فرهنگی گذشتگان باشم ، به طبع اون سلامی که اون اول دیدی بدون طمع نیست . طمع من نفع شخصی بیش از 6000 نفر رو تامین می کنه .
می خوام یه نامه به ادمین بنویسم و ازش در خواست باز پرداخت طلبمونو بکنم . اما چون اینگلیسی من فقط در حد فهمیدن بی بی سی و این چیزاست و زبونم کلا لاله . از شما خواهش دارم که این زحمتو برام بکشی .
ازت می خوام متن تقاضایی به این مضمون برام بنویسی :
باسلام و درود و و پاچه خواری بسیار خدمت ادمین عزیز
اینجانب از والدینی ایرانی و که والدین ایشون هم ایرانی بودند متولد شدنم . از قضای اتفاق نمی دونم چرا پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر.......... پدر پدر بنده هم ایرانی بودند . به همین علت بنده نمی تونم عربی حرف بزنم و هیچ گونه سنمی با اون موجودات که به لطف خدا یه لکه هم از نوعشون تو نقشه بازی نداریم ، ندارم .
در نتیجه سوالی برای من و خیلی های دیگه که پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر پدر.....پدر پدرشون ! ایرانی بوده پیش میاد که چرا فونت نوشتاری روزنامه های ما عربیه و نه فارسی؟
خودت خوشت میاد به زبون روسی روزنامه بدی ؟ به مرگ رومانی آتلانتیس سقط بشه خوشت میاد ؟ ده نمیاد دیگه
درستش کن اون لامسبو دیگه ، اینهمه فونت قشنگو نازنین داریم یکیش همین تاهومای خودمون ، چقد قشنگه؟ خداییش با چشای آدم بازی می کنه
و اما مورد دوم ماها زبان نوشتاریمون از راست به چپه ، اگه زحمتی نیست یه کدی چیزی اضافه کن که بتونیم روزنامه هامونو راست چین کنیم

دیگه ریشو قیچی دست خودت
یه مقاله بنویس که ایشالله که هم تو این دنیا محبوب تر بشی و هم شونصد هزار در آخرت نصیبت بشه

اینم جوابایی که به دستم رسید :
مامیلو

I born from Iranian parents and I don't know why my Father, my Grandpa and all my previous fathers was Iranian. So I cannot speak Arabic and I have no relation with Arabs (fortunately even a country of them is not here in the eRepublik's map).
As a result, a question appears for me and so many other Iranian citizens that why our articles' font is Arabic?
Do you like to publish an article (for example) in Russian font? Sure you don't like to see your language in other font.
We have so many nice fonts such as Tahoma. We want you to correct this.
But the 2nd one, the direction of our language is RTL, please do something to change the direction of our newspapers to RTL
Thanks a lot
Hello, dear admin پوپک

I was born in Iran and my parents were Iranian. Their parents were also Iranian. I accidentally don't know why my father's father and my father's grandfather, and my grandfather's father and so on were all Iranian.
This is simply why I can't speak Arabic and I don't have any relation with these people. Luckily there's no Arabian country in the eRepublik.
And now the question that me and many other Iranian people with Iranian father, grandfather, grandfather's father, etc. have, is: "why the game font is Arabic for us and not Persian?"
I doubt that you like to write in Russian fonts or any other fonts not suitable for your own language. So we do.
Now, I am asking you to change the font type to something more beautiful than the current one (for instance, Tahuma).
The 2nd issue is about article alignment. Currently it is LTR, left to right, but we need RTL to make it more beautiful and readable. If possible, please let us know the code that can be used specifically while writing in Farsi/Persian or fix it generally forever.
Thank you in advance and I just hope you understand my suggestions,
Best regards,
.....esmet....

NEC
Dear Admin
We are Iranian . Our language is Persian (Farsi) . We have nothing related to Arabs . All of us talk in Persian since thousands years ago . I & many Iranians have a question that Why our writing language in erepublik is Arabic . The second problem is that our writing language is right-to-left while we couldn't write like that in erepublik . Please add a right-to-left code in "Writing Article" section .
Best Regards
Dear Admin,

اینو هم مستر Atorpad (http://forum.erepublik.ir/member.php?u=1440) زحمتشو کشید

Hi Admin
We are Iranian, all of us were born in Iran and we live in Iran. We are not arab and we don’t live in arabian countries.(even there is no sign of them here in erepublik’s map!)
So we want to ask you change the article’s font to a Persian one (we have so many nice fonts like Tahoma)
and another request is that our language’s text direction is RTL but the game does not support it please fix it so we can improve our ecountry’s media.
Best regards.
eIranian citizens

sarmad 1
Dear Admin,
I am writing on behalf on 8887 Iranian citizens. Our official language in Iran is Persian (Farsi) and Persian is not Arabic. Although there are no Arab countries in E-Rpublik, but there exist a font for them. There are, however, no Persian fonts available.
We, Iranian citizens, ask you to develop a Persian font in E-Republik. There are lots of them available. It is also necessary to consider that Persian typo is Right- to- Left. Therefore, please do not forget the "DIR" beside "ALIGN".
Please do not hesitate to contact us in case of more questions or any information needed.
Your kind attention is highly appreciated by all Iranian citizens.
Best regards,

Iranian citizens

sarmad2
Dear beloved Admin,
I was born in an Iranian family whose their family and their grand family and their grand, grand, grand, gr..................................nd family were Iranian.
Since those days, we, Iranian people, were talking Persian (Farsi). PERSIAN IS NOT ARABIC and we have no relation with Arabs who fortunately have no country in E-Republik. Therefore, we ask our dearest Admin to change Arabic font with one of the nicest Persian fonts such as Tohama or Nazanin.
we have the dream to publish our newspapers in Persian fonts in E-Republik every day and night!
Meanwhile it is necessary to inform you that Persian typo is Right-to-Left. so, please do not forget the "DIR" beside "ALIGN".
We are looking forward to hearing good news from you soon.
Best regards,
Iranian Citizens

از شما دوستان می خوام که اگه چیزی به ذهنتون رسید و یا دستی بر قلم از نوع فرنگیش دارین بگید که اضافه کنم و بعد در انتها از بینشون یکی رو انتخاب کنیم
فکر می کنم اگه روزانه 500 نفر این متنو برای ادمین بفرستیم موفق می شیم

SiD Mo
09/10/08, 02:38 PM
چقد ادمای با شرم و حیا یی هستین شما !;-))
خداییش اینقد خجالتی بودین من نمی دونستم؟
48 نفر اومدن این پستو خوندن جیکشونم در نیومد!:hanghead:
ایول دارین

:113:نامردا یه اهنی اوهونی چیزی بکنین بفهمم خوندیدنش
لااقل فحش بدین بفهمم باهام مخالقین
دم اون چهار نفر گرم که حداقل حاضری شونو زدن
من نمی دونم
یک هفته دیگه می رم برای عملیات
نظر بدین که تو این امر خیر شریک باشین

HellGuard
09/10/08, 02:43 PM
اره دیگه از بس خجالتی هستیم:d

HossianShirazi
09/10/08, 02:46 PM
من که حوصلم نمیشه اون همه متن رو بخونم ...
چه برسه بعدش بخام جواب هم بدم!!!!!!!!!!!!

IR_Sharpshooter
09/10/08, 02:51 PM
داش سعید من یه نفر تا آخر خط باهاتم:10::t5::omg::budo::97::276:

par30web
09/10/08, 02:53 PM
ببینید که اگر نامه به ادمین بزنید حتما جواب می ده، خب جوابش چی بود؟

SiD Mo
09/10/08, 03:04 PM
داش سعید من یه نفر تا آخر خط باهاتم:10::t5::omg::budo::97::276:

چاکرتم به مولی
اینهمه معرفت اشک منو در میاره:258:

حالا علی الحساب برو واسم یه شیشه نوشابه بخر تا ببینیم چی کار باید بکنیم

ببینید که اگر نامه به ادمین بزنید حتما جواب می ده، خب جوابش چی بود؟

نامه نزدم جواب ادمین به من تنها این خواهد بود:fingersmiley:
منتظرم یه چندتا نامه دیگه جمع بشه با همدیگه همفکری کنیم یکیو انتخاب نموده و سپس به ادمین ارسال بنماییم تا ادمین بفهمد که یه من ماست 1000 تومنه

amin.khan
09/10/08, 03:39 PM
:D

من موافقم طبق معمول جوابش همون خواهد بود

ولی منم هستم باید از در عطوفت وارد بشیم مثل این:flower:

par30web
09/10/08, 03:43 PM
نامه نزدم جواب ادمین به من تنها این خواهد بود:fingersmiley:
منتظرم یه چندتا نامه دیگه جمع بشه با همدیگه همفکری کنیم یکیو انتخاب نموده و سپس به ادمین ارسال بنماییم تا ادمین بفهمد که یه من ماست 1000 تومنه
ادمین رو که قرار نیست بترسونیم، اگر حرف منطقی باشه با یک نامه هم راضی میشه و این رو من خودم دیدم :d:d
یکی میاد منطقی صحبت می کنه آنبن می شه
یکی میاد تو فروم تاپیک می زنه و رای می گیره و بن می مونه که هیچ دسترسیش از فروم قطع میشه

IR_Sharpshooter
09/10/08, 04:01 PM
نوشابه خریدم برات دونیت کنم :toyou:
راستی من IR_SHARPSHOOTER هستم.

به نظرم متن دوم بهتره
سومیم بد نیست:yes:

TinTino
09/10/08, 04:07 PM
خوب متن دوم به اون که خودت نوشتی نزدیکتره
ولی من سومی رو ترجیح میدم

S.M.Mousavi
09/10/08, 04:20 PM
آقا رفتم بفرستم برای ادمین.
اینم کمک من به شما و ... دیگر هیچ.

SiD Mo
09/10/08, 05:12 PM
آقا رفتم بفرستم برای ادمین.
اینم کمک من به شما و ... دیگر هیچ.

نه آقا جان نفرستی!
بزار وقتی به اجماع رسیدیم همه با هم می فرستیم

S.M.Mousavi
09/10/08, 05:18 PM
چشم اومدم بفرستم که گفتی نه دیگه.

rajaee
09/10/08, 11:36 PM
ایول دمت گرم
ولی شما اول نفری نیستی که داری این پیشنهادو میدی به ادمین
این طفلک گوشش مشکل داره هرچی تو گوشش داد میزنی نمیفهمه باید یک فکر اساسی واسش بکنیم.:D
منظورم اینه که هماهنگ کنین یک چند هزار نفری به نامتون رأی بدن شاید گوشای مشکل داره جناب ادمین بدهکار بود:y:

brother hood
09/10/09, 09:35 PM
منم موافقم شما هر وقت بگین من آماده ام که شرکت کنم

Atorpad
09/10/09, 11:58 PM
منم آمادم اگه وقت کردم فردا ترجمشم می کنم.

Atorpad
09/10/10, 11:44 PM
اینم از ترجمه دست و پا شکسته من اگر اشکال گرامری یا املایی داشت اصلاح بفرمایید:

Dear Admin
We are Iranian, all of us were born in Iran and we live in Iran. We are not arab and we don’t live in arabian countries.(even there is no sign of them here in erepublik’s map!)
So we want to ask you change the article’s font to a Persian one (we have so many nice fonts like Tahoma)
and another request is that our language’s text direction is RTL but the game does not support it please fix it so we can improve our ecountry’s media.
Best regards.
eIran citizens

با اجازه ویرایشش کردم.

SiD Mo
09/10/11, 12:09 AM
تنکس بسیار به خاطر زحمتی که کشیدی
با اجازت می زارمش بالا که بیشتر تو چش باشه

دیگه نبود؟
برم برای رای گیری؟

pesarebaba
09/10/16, 06:28 PM
آقا چرا با دعوا شروع میکنین نامه رو. خیلی عادی بگین ما مشکلمون اینه. ادمین چیکار کنه شما با عربها مشکل دارین؟

Joe antonio
09/10/18, 05:52 PM
کاملا حمایت میکنیم از این عمل(دقت کنید که حمایت از این کار نه از مسئولش! http://forum.erepublik.ir/images/smilies/39-1.gif، بنابراین انتظار نوشابه و کباب کوبیده و از اینجور چیزا نداشته باش!http://forum.erepublik.ir/images/smilies/39-1.gif)

Atorpad
09/10/19, 12:57 AM
چی شد پس؟

SiD Mo
09/10/20, 12:46 AM
مشکل اینه که چیزی نشده
دوستان کمی هستن که همکاری می کنن
ایشالله فردا پس فردا اینا رو می زارم برای رای گیری نهایی
متن برتر که انتخاب شد می ریم برای عملیات
برادرا خودشونو آماده کنن

HFAGANI
09/10/20, 02:08 AM
ایول
ولی یک مشکل ترجمه همه متن ها خوب بود
همشو براش بفرستیم!

sina58
09/10/21, 07:18 AM
اون رفیقمون راست میگه.لازم نیست حتما بکنیم تو چشم ادمین که از عربهای غیر ایرانی خوشمون نمیاد که.خیلی محترمانه هم میتونیم بگیم به علت مشکلات ساختاری و نوشتاری لطفا فونت و ترتیب نگارشی آرتیکلها رو برای ایرانیها اصلاح کنید.
ضمنا اول نامه اداری نمینویسن Hi admin!
مینویسن Dear admin
متن آتروپاد هم اگه اینجور که گفتم اصلاحش کنه متن خوبیه به نظر من.

kartal
09/10/21, 12:32 PM
ماشالا رای گیری

SiD Mo
09/10/21, 11:04 PM
سینا جون
صد بار گفتم این دفه صدو یکمه
من اون متنو برای تحریک دوستان برای نوشتن نوشتم و نه چیز دیگه ای برای همین طنز توش زیاده
صد جا که با این دفه می شه صدو یکبار گفتم که خواهشا متن نامه رو عوض کنین
وگر نه خودمم می تونستم همینو بنویسم

mohsen rohani
09/10/30, 12:53 PM
موافقم

Atorpad
09/11/01, 11:55 AM
نتيجه؟؟؟؟!!!!

YASHAR_2568
09/11/01, 02:27 PM
متن ساده هم جوابگو هست؛حالا نتیجه چی شده؟

Hamid Reza
09/11/05, 04:17 AM
منتظر نتیجه ایم چون نتیجه رو نمی بینیم داش

Bazihome
09/11/05, 04:19 AM
میگم حمید رضا جان بیا یه لیوان آب بخور یه 2 دقیقه هم استراحت کن بابا خسته شدی این همه پست زدی :d

مگه دارن میدووننت ؟! :d

Hamid Reza
09/11/06, 01:02 AM
بابا من دیشب خودم رو ...... دادم والا این از اتفاقات نادر بود قصد داشتم اسپم بدم حالی بعضی کنم فعالیت به کاره نه اسپم دادن حالا تو فروم یا روز نامه اخه دلیل هم دارم اگر خواستی بشنوی این id من [email protected]

Bazihome
09/11/06, 01:05 AM
بابا من دیشب خودم رو ...... دادم والا این از اتفاقات نادر بود قصد داشتم اسپم بدم حالی بعضی کنم فعالیت به کاره نه اسپم دادن حالا تو فروم یا روز نامه اخه دلیل هم دارم اگر خواستی بشنوی این id من [email protected]
فعلا که دهات ما 13 آبانش تموم نشده و یاهو همچنان تعطیله :p;-)):D

حتما بعدا ادت میکنم ...:loveshower:

موفق باشی:D

SiD Mo
09/11/06, 01:40 PM
اینقد نتیجه متیجه نکنین
اعصاب مصاب ندارم
خودمو نمودم آخرش سر جمع 45 نفر تو نظر سنجی شرکت کردن
منتظرم رییس جمهور بعدی بیاد ازش بودجه برای تبلیغات کنار جاده ای بگیرم