PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلامتی اومده پایین تو جنگ

not
09/10/11, 06:19 PM
وقتی سلامتی توی جنگ میاد پایین باید چه کرد ؟ من پوکیدم تو جنگ ///...

Nima SSTO
09/10/11, 06:27 PM
اگه تو شهر اصفهانی بیا اینجا
http://www2.erepublik.com/en/region/Esfahan
کنار بیمارستان زده heal
کلیک کن
فقط روزانه یه بار می شه از بیمارستان استفاده کرد

not
09/10/15, 04:30 PM
من وقتی وارد اون لبنک میشم گزینه heal رو نمیبینم ...
لطفا راهنمایی کنید از کجا به داخل بیمارستان برای heal کردن و ... ؟

Atorpad
09/10/15, 05:22 PM
برو تو پروفایلت روی اسم شهر کلیک کن میری تو یه صفحه که بیمارستان هم اونجا لینک داره بزن Heal
حتما برو به سمرقند یا لیائونینگ

not
09/10/15, 09:33 PM
یکی یه راهنمایی درست حسابی کنه لطفا ... با لینک درست بده ..
من این 2 شهری که این آقا دادند رو تمیتونم پیدا کنم و تو هیچ شهری کنار بیمارستان گزینه heal وجود ندارد ! ! ! چه کنم ؟

Mehrdad McVandi
09/10/16, 04:46 AM
یکی یه راهنمایی درست حسابی کنه لطفا ... با لینک درست بده ..
من این 2 شهری که این آقا دادند رو تمیتونم پیدا کنم و تو هیچ شهری کنار بیمارستان گزینه heal وجود ندارد ! ! ! چه کنم ؟

عزیز دلم اول بگو الان توی چه شهری هستی.
شما باید از بیمارستان شهر خودت استفاده کنی.
در مورد شهر های لیونیانگ و جهرخند هم باید با خریدن بلیت به اون شهر ها نقل مکان کنی.
اگه راهنمای فارسی بازی رو کامل بخونی خیلی راحت همه چیز دستگیرت میشه

nasser-gh
09/10/16, 10:50 AM
[/COLOR]ببین عزیز اول روی تصویری که برای خودت انتخاب کردی کلیک کن تا بری به پروفایلت.
سپس یه صفحه باز میشه اون بالا نوشته تو کدوم شهر هستی مثلا (iran،esfahan)
روی اون کلیک کن.وقتی روش کلیک کردی به یه صفحه میری که تقریبا وسطاش عکس یه بیمارستان را داره.کنار عکس بیمارستان یه گزینه هست که پس زمینش آبیه و روش نوشته (heal) .اگه اون را بزنی به تعداد ستاره های بیمارستان را ضرب در 10 میکنه و به سلامتت اضافه میشه.مثلا اگه بیمارستان ستاره 4 باشه 40 تا به ولنست اضافه میشه.
توجه کن که باید در همون روزی که میجنگی بری بیمارستان چون در روز های دیگه نمیتونی از بیمارستان استفاده کنی.در روز هم فقط یه بار می تونی از بیمارستان اسفاده کنی.:yes:
.
.
به نظر من آی دی یک نفر را بگیر و مشکلاتت را ازش بپرس.:y:

Nima SSTO
09/10/16, 11:07 AM
برو چند بار فایت بزن
وقتی ولنست بین 60-50 تا رسید (چون که بیمارستان شرت کیفیت 4 هست) برو رو همون لینکی که دادم کنار عکس بیمارستان روی heal کلیک کن
روزانه فقط یک بار میشه از بیمارستان استفاده کرد

nasser-gh
09/10/16, 11:21 AM
مگه من چی گفتم:gun:

Nima SSTO
09/10/16, 11:24 AM
?
Say what