PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقاضای همکاری با دولت

severus-snape
09/10/16, 02:30 PM
با سلام خدمت تمام هموطنان عزیزم.

من هم میخواستم تقاضای همکاری به دولت کنم.
حالا نمیدونم اینجا جاش هست یا خلاف قوانین فرومه.
خلاصه من میتونم توی وزارت رفاه موثر باشم توانایی کامل مدیریت وبسایت و فروم رو دارم. کلا تخصص دارم تو این زمینه ها.

از سوابق رفاهیم هم باید بگم که توی جنگ با کانادا به تعدادی از افراد بدبختی که تو کانادا گیر کرده بودن کمک کردم بیان وطن +سعی میکنم به تازه وارد ها یه سری آموزش ها رو بدم اگه هم وقت نکردم بفرستمشون اینجا.+به فقیر و فقرا و جنگ زده ها خیلی کمک کردم چه مادی و چه معنوی:D به عزیزانی که خودشون اومده بودن مجارستان واسه کمک گیفت و اسلحه دادم و .....

در وزارت تبلیغات هم میتونم همکاری کنم توی تعداد زیادی فروم اینجا رو معرفی کردم(منظورم بازی هست) بعدش هم توی فروم های زیادی عضو فعال هستم.کلا روابط عمومیم قویه :clap:

توی وزارت آموزش هم میتونم همکاری کنم سابقه ی طولانی در آموزش به تازه وارد ها دارم. کلا کسی به مشکل میخوره ارشادش میکنم.

خلاصه توی مسائل نظامی هم اندکی چیزهایی میدونم .توی مدتی که توی روسیه و مجارستان بودم چیزهای جالبی یاد گرفتم و فهمیدم.
توی مسائل اقتصادی خیلی سررشته ندارم:y:

ببخشید زیادی وقتتون رو گرفتم اینا توانایی های من بود اگه فکر میکنید میتونم به ایران کمک کنم بهم بگید تا در خدمت باشم

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 11:58 AM ----------

kartal
09/10/16, 02:54 PM
مبارکه :دی

severus-snape
09/10/16, 03:18 PM
بابا بعد از صد سال یکی جواب داد بعد میگی مبارکه .
ای خدا !
حالا چی مبارکه ؟؟

S a f a 6 4
09/10/16, 03:20 PM
تجربه مهم ترین چیزه تو این بازی هستش

حداقل چند ماه

severus-snape
09/10/16, 03:24 PM
فقط مشکل تجربه دارم؟!

من الان لول 16 میشم یعنی فاصله ای نمونده. تا پایان امروز
از تیرماه هم بوده که بازی رو شروع کردم درجه نظامیم رو هم که همین بقل نوشته

Razgriz
09/10/23, 08:39 PM
من در جاسوسی تجربه دارم

KraToS
09/10/23, 08:59 PM
خوبه ، وزیر رفاه احسان باید تصمیم بگیره در مورد شما ، البته فکر کنم
فونتت هم بزرگ نکن نمیشه خوند :پی

shayantawabi
09/10/24, 04:02 AM
واسه کمک همه جوره در خدمتم. لول*ام پایین هست الان اما می*تونم موثر باشم ۱۰۰%

severus-snape
09/10/28, 04:34 PM
این وزرا کجان؟
رییس جمهور عزیز هم که ضایع میکنه

sarina
09/11/04, 04:44 PM
در قسمت تبليغات و امور خارجه هم اگه كاري بود هستم!

GeneralM
09/11/04, 04:48 PM
شما هم دلتون خوشه مارو دارن از مجلس میندازن بیرون :دی میخواین شما رو تو دولت راه بدن :دی

اما کاش واقعا دولت مردان از این همه نیروی فعال استفاده میکردند تا اینا هم تجربه کسب کنن واسه اینده

الان وضعیت ایران عین تیم ملی فوتبال زمان بازی دایی شده زمانی که دایی تنها مهاجم ما بود و ....!!!!!

bombooo
09/11/04, 06:18 PM
بالاخره یه حرف حسابی شنیدیم

SA33D
09/11/04, 06:30 PM
شما هم دلتون خوشه مارو دارن از مجلس میندازن بیرون :دی میخواین شما رو تو دولت راه بدن :دی

اما کاش واقعا دولت مردان از این همه نیروی فعال استفاده میکردند تا اینا هم تجربه کسب کنن واسه اینده

الان وضعیت ایران عین تیم ملی فوتبال زمان بازی دایی شده زمانی که دایی تنها مهاجم ما بود و ....!!!!!

شما اگه جایی به درد دولت بخوری حتما ازت استفاده میشه

وقتی که استفاده نمیشه حتما از شما بهتر هم بوده

پس کمتر جو بده اینجا

bombooo
09/11/04, 06:36 PM
ناراحتی نداره sa33d جان
دولت و مجلس باید خوشحالم بشن اگه کسی انتقاد کنه یا یسری مطالب رو یاداوری کنه.
باهم دشمن که نیستیم ، همه میخوایم وضع بهتر بشه ، واسه بدتر شدن که نمیگیم.

GeneralM
09/11/04, 06:42 PM
شما اگه جایی به درد دولت بخوری حتما ازت استفاده میشه

وقتی که استفاده نمیشه حتما از شما بهتر هم بوده

پس کمتر جو بده اینجا

یه حالت دیگه هم هست که بیان نمیکنم چون به خیلی ها ممکنه بر بخوره

اما یه نمونه و مثال ساده زدم که خیلی شبیه اینجاست

علی دایی تو تیم ملی بازیکن بزرگی بود و البته من همیشه براش احترام قائلم اما ایا واقعا همه بازی ها حقش بود تو زمین باشه ؟ ایا از اون بهتر تو ایران نبود ؟ ایا بقیه مهاجم ها که بازی نکردند دلیلش این بود افتضاح بودن ؟ ایا بعد از از دست دادن اون مهره ای به اندازه و تجربه اون برای جایگزینیش داشتیم ؟؟

همین هارو میتونید تعمیم بدید واسه اینجا

SA33D
09/11/04, 06:47 PM
منم 1چیز میگم که خودت جوابتو بفهمی

مهم هدف مربی بود هدفش زدن توپ های بلند بود که بهتر از علی دایی وجود نداشت برای اون کار هرکی 1جایی تخصص داره علی دایی هم اونجا بر اساس تشخیص مربی خوب بود همه هم به تصمیم مربی احترام گزاشتن

حالا خودت اینارو برای جوابت در نظر بگیر

GeneralM
09/11/04, 06:55 PM
منم 1چیز میگم که خودت جوابتو بفهمی

مهم هدف مربی بود هدفش زدن توپ های بلند بود که بهتر از علی دایی وجود نداشت برای اون کار هرکی 1جایی تخصص داره علی دایی هم اونجا بر اساس تشخیص مربی خوب بود همه هم به تصمیم مربی احترام گزاشتن

حالا خودت اینارو برای جوابت در نظر بگیر

واقعا کس دیگه ای بهتر از دایی برای زدن توپ های بلند نبود ؟؟ نمی شد کسی رو پیدا کرد و اموزش داد تا جایگزین دایی بشه ؟ منظورم این اواخر فوتتبالش بود ها !که صدای همه متقدین هم که همیشه حامیش بودن در اومده بود!!!

سعید جان شاید یه روزی خدای نکرده 4-5 تا از بزرگ های بازی مثل اتیلا از جمعمون رفتن اونوقت وقتی کسی نیست که جایگزینشون کنیم باید افسوس این زمانهارو بخوریم
مجلس رو ببین !!! خیلی ها اطلاعاتشون افتضاحه و خیلی ها فعال نیستن این دلیلش نوع برخورد شما هاست !!!!

SA33D
09/11/04, 07:03 PM
نه عزیزم اتفاقا مجلس دست خود تازه واردا هست خیلی وقته پیشکسوتا اونجارو برای تازه واردا خالی کردن اگه دقت کنی

در مورد اینکه کسی بهتر وجود داره یا نداره من هرچی میگم تفهیم نمیشی :دی

درست مثال میزنم برات

وزارت خارجه نک الان هست خب اگه نک بره میلاد هست میلاد هم از بازی بره من هستم من برم سهند هست سهند بره بالاش هست بالاش بره کارتال هست کارتال بره بهراد هست کافیه اینا ؟ یا اینکه بخوای احتمال بدی همه اینا باهم بمیرن یا از بازی برن :دی

در مورد وزارت دفاع کراتوس هست کراتوس بره من هستم من برم اتیلا هست اتیلا بره اشی هست اشی بره کارتال هست اینا هم تجربه مگه اینکه باز همه باهم بمیریم یا بریم هرکی هم اسم بردم چون قبلا تجربه وزارتو داشته اسم بردم

این 2وزارت مهمترینش بودن که گفتم اگه بازم جای دیگه فکر میکنی دیکتاتوریه یا مشکل هست بگو

در ضمن همه اینها هم 1روز یوزر بودن کم کم وارد این جریانات شدن مثلا ارتیکل نک بخونی نوشته 1روزی زمان میلاد ای ار سی رفت و کم کم راه افتاد

الان هم همینطوره افراد کم کم وارد جریان میشن 1روز میان جای من و بقیه

GeneralM
09/11/04, 07:08 PM
نه عزیزم اتفاقا مجلس دست خود تازه واردا هست خیلی وقته پیشکسوتا اونجارو برای تازه واردا خالی کردن اگه دقت کنی

در مورد اینکه کسی بهتر وجود داره یا نداره من هرچی میگم تفهیم نمیشی :دی

درست مثال میزنم برات

وزارت خارجه نک الان هست خب اگه نک بره میلاد هست میلاد هم از بازی بره من هستم من برم سهند هست سهند بره بالاش هست بالاش بره کارتال هست کارتال بره بهراد هست کافیه اینا ؟ یا اینکه بخوای احتمال بدی همه اینا باهم بمیرن یا از بازی برن :دی

در مورد وزارت دفاع کراتوس هست کراتوس بره من هستم من برم اتیلا هست اتیلا بره اشی هست اشی بره کارتال هست اینا هم تجربه مگه اینکه باز همه باهم بمیریم یا بریم هرکی هم اسم بردم چون قبلا تجربه وزارتو داشته اسم بردم

این 2وزارت مهمترینش بودن که گفتم اگه بازم جای دیگه فکر میکنی دیکتاتوریه یا مشکل هست بگو

در ضمن همه اینها هم 1روز یوزر بودن کم کم وارد این جریانات شدن مثلا ارتیکل نک بخونی نوشته 1روزی زمان میلاد ای ار سی رفت و کم کم راه افتاد

الان هم همینطوره افراد کم کم وارد جریان میشن 1روز میان جای من و بقیه

خب مجلس رو میگم که دست تازه وارد هاست اما انقدر بهشون بها داده نشده از نظر اطلاعاتی تعطیلن (عده ایشون ) و دنباله رو دیگران

خب منم میگم کلا سران مملکت همونها یی هستن که تو نام بردی به بقیه هم اجازه بدین بیان بالا ! مثلا معاون بشن یا چمیدونم نظر بدن و..... نه اینکه تا حرفی میزنن یا میخوان کاری بکنن بهشون بپرید یا تیکه بندازید یا بگید ما پیشکسوتیمهمونی که ما میگیم درسته

راستی حادثه هم تو وزارت خارجه خوبه ها بچه باحالیه ;-)) با جاش فراست هم رفیقه :d ارتش هم داره ;-))

Hamid Reza
09/11/05, 04:33 AM
ا سعید این که نشد من برم تو هستی این جوریه که بقیه مثل من تو این 15 ماه میشن کشک حداقل از اینا به عنوان مشاور استفاده کنید که این لیست من برم اون هست اضافه بشه

alijoon1
09/11/07, 02:07 AM
من رشتم مهندسی صنایع است
می تونم به دولت در بخش اقتصادی کمک کنم

Rezvan
10/01/14, 03:39 PM
من رفاه می تونم کمک کنم
بیست بار گفتم جواب هم ندادند