PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند پرسش

khar
09/10/16, 08:50 PM
سلام دوستان
1-این که رییس خانواده مافیای ایران کیه و چیجوری میشه عضو گروه مافیا شد؟؟؟
2-چیجوری میشه انقلاب کرد؟؟؟؟
میخوام برم پاکستان و انقلاب کنم باید چیجوری این کارو بکنم و آیا این که این کارو بکنم؟؟؟؟

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

سلام دوستان
1-این که رییس خانواده مافیای ایران کیه و چیجوری میشه عضو گروه مافیا شد؟؟؟
2-چیجوری میشه انقلاب کرد؟؟؟؟
میخوام برم پاکستان و انقلاب کنم باید چیجوری این کارو بکنم و آیا این که این کارو بکنم؟؟؟؟
بابا یه نفر جواب بده.......:1522:

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

کسی نیست؟؟؟

XXFXX
09/10/16, 09:28 PM
دوست عزیز...گروه مافیا که درش تخته شد...:دی
واسه چی میخوای بری انقلاب کنی؟؟ کلی گلد میخواد..اگه این قدر زیاد گلد داری یه کم به من قرض بده...:دی

ولی کلاً باید بری به اون شهری که میخوای انقلاب کنی و بعد توی لینک اون شهر ، دکمه ی Start A Resistance War رو بزنی...بعد انقلاب میشه... :دی

khar
09/10/16, 09:31 PM
حتما باید گلد بدی؟
الان کجا خوبه برای انقلاب؟

XXFXX
09/10/16, 09:35 PM
آره عزیزم
بدون گلد نمیشه که...:دی
انقلاب که الکی نیس..باید کلی سرباز باهم بجنگن تا بتونن اون منطقه رو بگیرن...

Vampire
09/10/16, 09:41 PM
بچه ها سريع بريد اين روزنامه امريكايي رو ريپورت بديد كه توهين كرده به ايرن
بايد در اين روزنامه تخته بشه... اگه ايراني هستي يه ريپورت بده به اين موضوع كه نوشتش اين باشه:
this article is very shameful. they insulting to people of iran and what is that e-republik's team do is NOTHING. if using these bad language is illegal and free say to all of e-republik peopled that can be use against anybody.

we expect that E-republik team attention to this article and delete it as soon as possible and punish the writer of this article.

اين قسمتي هست كه توهين شده هست مه اونم اول متن داخل كروشه بذاريد

IRAN, I'd say you can pretty much throw in the towel off your head right now
And kiss Uncle Sam's a$$.z

اينم لينك واسه ريپورت اخر اين ارتيكل گذينه Report abuse (http://www.erepublik.com/en/tickets/abuse/977720/article_abuse) رو بزنيد
http://www.erepublik.com/en/article/the-tri-rw-in-iran-what-a-beautifull-thing-977720/1/20