PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سئوال - ایا همیشه کار هست ؟

Legend
09/10/21, 01:33 PM
ضمن عرض سلام و ادب خدمت تمامی سروران ارجمند ,
حضور محترمتان عرض گردد که این حقیر مدتی پیش با این بازی آشنا شدم اما به دلایلی ادامه ندادم اما از دو روز پیش تصمیم جد گرفتم که این بازی رو هم ادامه بدم , تو این دو روز مطالب آموزشی مفیدی در مورد این بازی خوندم و تقریبا با 80 % اصوئل و پایه بازی اشنا شدم , مثلا خریی , کار , تمرین و حذب ها و ... اشنا هستم , حالا نیاز به چند اموزش حرفه ای دارم البته متوسط به بالا که هدف دار باشن نه آموزشی ...
سئوالات :
1-موارد و اموزشهای زیادی در مورد نوع سلامتی بودند اما هیچ کدام ننوشته بودند که زمانی که زا اول بازی می آیی و هیچ منابعی نداری چه راهی بهتر است که سلامتی را بدست آوری , لطفا یک راه که هم کم هزینه و هم خوب باشد برای بنده که در نقطه سفر بازی هستم معرفی نمایید .

2-ایای در این بازی همیشه کاری برای انجام دادن هست ؟
با توجه به اموزشها من هر روز تنها می آیم و کار و بعد هم تمرین و بعد میرم تا فردا و این کمی بازی رو برای من کسل کننده هست , به غیر از این کارهای اصولی چه کارهای دیگری هست که بتوان در بازی انجام داد و سرگرم شد ؟

3- لطفا سوابق و مراحل خود را بیان کنید و نقطه موفقیت خود را هم بگویید ...
به اینصورت که مثلا اینگونه توضیح دهید من امروز ثبت نام کردم روزی 1 بار تنمرین می کنم 2 تا نون با کیفیت 10 می خورم 2 بار تمرین می کنم , به روزنامه سر میزنم , جنگ می کنم و غیره ...

مشکل اصلی من درک بازی نیست نداستن چگونه باز یکردن است , من می دانم چگونه می شود جنگ کرد اما نمی دانم چگونه از فنون استفاده کنم تا بهتر بجنگم و امتیاز بیشتری کسب کنم ..
موفق و پیروز باشید .

Vampire
09/10/21, 01:49 PM
1.خوب واسه شروع 50 تا ولنس داري بهتره يه شغل كيفيت 1 پيدا كني كه زياد از ولنست كم نشه و از طرف ديگه سعي كني غذاي كيفيت 2 حداقل استفاده كني كه اگه تمرين نظامي داشتي ولنست نزول پيدا نكنه هر روز.
اما مهمترين قسمت اينه كه وقتي اتقلاب يا جنگ شد بجنگي بعد بري بيمارستان كه با اين كار ولنست حداقل با يه بيمارستان كيفيت 4 ميرسه به 80
بعدشم تلاش كن كه روي همون حدودا نگه داري كه بايد غذاي مصرفي رو جوري تنظيم كني كه كيفيتش از كار و تمرينت بيشتر باشه

2. كار هميشه هست و خيلي هم زياده و متنوع اما سعي كن توي يه كاري كه مهارت داري و از اول بازي توش بودي تو همون مهارت ها بموني

3. ماكه سوابقي نداريم. موفقيت هم فقط با روزي 15 دقيقه وقت گذاشتن واسه كاراي روزانه بازي و جنگيدن واسه كشورت بدست مياد

دوست عزيز بهتره كه به قسمت تازه واردين و يا آموزش مراجعه كني و با 1 ساعت وقت گذاشتن و خوندن آمورش ها حرفه اي بشي و چموخم كار دستت بياد

KraToS
09/10/21, 01:55 PM
بعد از کار و تمرین نظامی میتونی بری توی اقتصاد یا سیاست یا نظامی فعلایت کنی
روزنامه هارو دنبال کنی و ...