PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای سفر باید قبول بشم ؟

Legend
09/10/25, 03:26 PM
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی سروران خودم .
خوشبختانه امروز به لول 5 صعود کردم و با توجه به اموزشهای اینجا جنگیدم و بیمارستان رفتم و البته 2 ستاره بود و 10 عدد به ولنسم اضافه شد .
من تو آموزشهای این انجمن خوندم که 5 تا بیمارستان هستند که 5 تا شهر بیمارستان 5 ستاره دارند ...
حالا سئوال من :
1- ایا برای تمامی شهرها قیمت بلیط 10 تومان هست ؟
2- آیا باید کسی مرا قبول کند تا بتوانم در آن شهر بمانم یا اینکه بعد از سفر من مقیم آن شهر می شوم ؟
3- شرایط سفر به کشورهای دیگه چی هست ؟
4- آیا اونجا امکاناتش بهتر هست یا چه چیز بهتری داره ؟

سئوال سری 2 :
1-1- شغلهایی که دو ستاره ای یا بالتار هستند چه سودی دارند برای ما , من تنها ضرر رو احساس کردم و اینکه سیعتر ولنسم کمتر میشه اما سودش رو لمس نکردم ؟

سئوالات سری 3 :
1-3- من به مرحله پنج رسیدم حالا چه کاری به غیر از جنگیدن می توانم انجام دهم , چه کار جدیدی ؟
کارخانه و روزنامه و ... اینها همه پول می خواهد و من هم عاجز (درحال حاضر) چه کار جالب دیگری می توان انجام داد ؟

نکته :
من شغل اصلیم روزنامه نگاری هست , البته طراح هستم اما با طبع روزنامه اشنا هستم چراکه اونجا کار می کنم , دوست دارم یک روزنامه فوق العاده و کاملا رسمی از هر نظر رو اینجا داشته باشم اما گولد ندارم , اگر کسی دوست داشت کمک کنه ممنون میشم تا یک روزنامه قوی و سراسری رو برقرار کنم یک روزنامه کاملا جدی و کشوی با دو زبان فارسی و انگلیسی .

نکته 2: من شدیدا نیاز دارم که در صورت امکان سفر کنم تا به یک شهر با بیمارستان 5 ستاره برم تا سلامتیم درست شود , اما پول کافی ندارم , اگر امکان دارد یک بلیت یا نصف پول بلیط را به من بدهید تا بتوانم سفر کنم .

kartal
09/10/25, 03:31 PM
نه بابا این حرفا نیست :دی
10 ریال میدی یه بلیط میگیری
میری تو پروفایلت شهرت رو عوض میکنیم
لیوانیانگ Lioaning
سمرقند jharkhand

این دو شهر بیمارستان کیفیت 5 دارند که شما میتونی با استفاده از بیمارستان این شهر ها 50 واحد به سلامتی خودتون اضافه کنید

بیمارستان کیفیت 2 هم 20 واحد سلامتی میده نه 10 واحد

سریع تر به یکی از این دو شهر برید چون که هر چه قدر بیشتر بجنگید زودتر رشد میکنید

TinTino
09/10/25, 03:36 PM
به لول 6 که برسی
5 گلد بهت میده
البته پیشنهاد می شه که خرجش نکنی

Legend
09/10/25, 04:28 PM
جواب سئوالات زیر باقی موند , لطفا راهنمایی کنید :

سئوال سری 2 :
1-1- شغلهایی که دو ستاره ای یا بالتار هستند چه سودی دارند برای ما , من تنها ضرر رو احساس کردم و اینکه سیعتر ولنسم کمتر میشه اما سودش رو لمس نکردم ؟

سئوالات سری 3 :
1-3- من به مرحله پنج رسیدم حالا چه کاری به غیر از جنگیدن می توانم انجام دهم , چه کار جدیدی ؟
کارخانه و روزنامه و ... اینها همه پول می خواهد و من هم عاجز (درحال حاضر) چه کار جالب دیگری می توان انجام داد ؟

armik
09/10/25, 04:57 PM
1- راستش بهتره همون 1 ستاره اي ها رو انتخاب كني . هرچي ستاره ها بالا تر باشه جون بيشتري از دست ميدي و قاعدتا پول بيشتري هم پيشنهاد ميشه چون اون موقع توليدت بالا تره

2-هيچي
همه رو اون پيرمرد بالاي صفحه بهت ميگه .
البته بهتره تا وقتي كه حرف خاصي براي گفتن نداري روزنامه نسازي.
كارخانه هم كه قدرت اقتصادي بالايي ميخواهد
در ضمن روزنامه به لول 8 نياز داره ساخت كارخانه هم فكر كنم به لول 9

blindfox
09/10/25, 05:35 PM
جواب همه سوالاتو گرفتی؟! یا چیزی مونده؟
بلیط چی!؟ بهت رسید؟! اگه نرسید لینک پروفایل تو بازیتو بده برات بفرستم...

mohammad.yeganeh
09/10/31, 11:02 AM
حالا كه بحث سفر شد منم مي خوام يه چند تا سوال دارم:

1.اگه سطح بليط 5 باشه با سطح 1 چه فرقي داره...؟

2.اگه كارايي كه 5 ستاره اند انجام بديم حقوق چقدر زياد مي شه...؟بالاخره هر چقدر كه از سلامتي كم كنه تو بيمارستان جبران مي كنيم...! كلا منظورم اينه كه بهتره با چه سطحي از كارخانه ها كار كرد...؟!(مهارتم توساختمون سازي:2.30)

3.اگه كار خونه اي كه توش كار مي كردمو عوض كنم اون روندي كه براي 30 روز كار پشت سر هم هست ادامه پيدا مي كنه يا از نو شروع مي شه...؟!(تا الان هر روز كار كردم...)

4.اگه ما توي يه كارخونه اي امروز كار كنيم...بعدش امروز كارخونمونو عوض كنيم...بازم مي تونيم امروز تو كار خونه جديده هم كار كنيم و حقوق بگيريم...؟!

armik
09/10/31, 04:54 PM
1-بليط 1 ستاره 2 جون از شما كم ميكند
// 2 // 1 // // // //
// 3 // به جان شما كاري ندارد
// 4 // 1 جون به شما اضافه ميكند
// 5 // 2 // // // // //
------------------------------------
2- بهتره تو همون 1 ستاره كار كني چون گاهي اوقات جنگ فعالي وجود نداره
اما كار هرچي ستاره ش بالا تر باشه حقوق بيشتري هم بايد پيشنهاد بده
----------------
3- اون 30 روز براي 1 راؤ محاسبه ميشه يعني بايد 30 روز تو ساختمان سازي كار كنيد
يا 30 روز تو صنعت يا 30 روز تو مواد اوليه
-----------------
نه !
-----------------------------------------
ديگه سوالي نيست ؟

Nima SSTO
09/11/01, 09:56 AM
جواب سئوالات زیر باقی موند , لطفا راهنمایی کنید :
اینجا رو هم ببینید بد نیست
http://wiki.erepublik.com/index.php/Experience_points/فارسی

meisam.dsh
09/11/03, 02:09 AM
من هم مشکلاتم زیاده ول نسم 8 پول هم ندارم تو هرمزگان هستم بیمارستان هم نداره که ولنسم با لا ببرم به منم کمک کنید
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1925466

mrphoenix
09/11/03, 02:25 AM
منم بلیط مجانی می خوام
:دی