PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درآمد زایی برای فروم

kartal
09/11/15, 12:11 AM
با سلام
همونطور که میدونید هزینه های این فروم رو یک نفر لطف میکنه و پرداخت میکنه

ما میخوایم نظرات شما رو راجب به درآمد زایی برای فروم بدونیم از این رو از همه خواهش میکنیم هر پیشنهادی برای درآمد زایی فروم داشته باشند اینجا پیشنهاد بدهند تا شاید تونستیم قسمتی از هزینه های فروم رو تامین کنیم و امکانات بهتری در فروم داشته باشیم

پیشنهادات شما میتونه در مورد درآمد زایی گلدی در بازی ای رپابلیک باشه یا اینکه در مورد درآمدزایی مستقیم و ریالی ( تومنی) باشه

با تشکر
تیم مدیریتی فروم

mrphoenix
09/11/15, 12:15 AM
بازار سیاه رو بیاریم همینجا
بعدش از ملت 5% مالیات به گلد بگیریم

بعدش گلدارو بفروشید پولشو بزنید به فوروم.

Saeedgh
09/11/15, 12:16 AM
نظرتون درباره ی تبلیغات چیه؟:d

Die Hard
09/11/15, 12:17 AM
بنظر من جایی که تبلیغ میخواهین کنین واسه فروم تبلیغ کنین اینجوری بازدید فروم هم میره بالا بعد میتونین از سایت های دیگه واسه فروم تبلیغ بگیرین

masoudshe
09/11/15, 12:18 AM
تبلیغات

Saeed7
کارای زیادی میشه کرد
1.اشتراک ماهیانه برای بعضی بخش های سایت
2.هرکسی تو بازارچه چیزی فروخت یه درصدی به سایت بده
3.بعضی از مطالب مفید رو یه مجله الکترونیکی کنید هر هفته بفروشید

kartal
بازدید فروم که خوبه خودش ! زیاده بازدید فروم
اعضاش هم که خوبه ! فعال هم هستن

اگر پیشنهادی دارین لطفا دقیق توضیح بدین چون اخر سر باید جمع بندی کنیم

مثلا اگر میگین تبلیغات توضیح بدین !

mrphoenix
09/11/15, 12:19 AM
پیشنهاد من که دقیق بود!!!!!

masoudshe
09/11/15, 12:21 AM
منظورم تبلیغ تو خود همین سایت
تبلیغ سایتهای دیگه که خودشون پول میدن

blindfox
09/11/15, 12:24 AM
تو اسپانیا وقتی یکی متولد میشه (عضو بازی میشه) یه اکانت ارگ هست که اتوماتیک بهش مسیج میده
میگه اگه از طرف کسی دعوت نشدی بیا با این لینک (لینک اینوایت خودش) یه اکانت جدید بساز و این اکانت رو رها کن
بعدش یه نامه به من بزن و اسم اکانت قبلیتو بنویس
من تا مدتی بهت برای تهیه نون و اسلحه و اینجور چیزا کمک میکنم
سوالیم داشتی بپرس و خلاصه این چرندیات!

برنامه نویسارو بسیج کنین یه همچین کاری کنن
اون تاپیکیم که آتیلا زد واسه دعوتنامه رو ورش دارین داره کم کم سرش دعوا میشه!!!!!!

dariush razmjoo
09/11/15, 12:25 AM
من پیشنهادم تبلیغاته
گرفتن تبلیغات برای سایت ها منتها از این تبلیغات آبرو دار اونم تا یه حد معقول نه مثل بعضی جاها که بالای سایت 400 تا بنر تبلیغاتی میبینیم

Die Hard
09/11/15, 12:26 AM
من منظورم اینه که مثلا از سایت های دیگه یه مبلغی رو بگیرین و در ازاش تبلیغ سایتشون رو اینجا بکنین
مثلا سایتهایی با موضوع بازی واسه تبلیغات برین طرفشون خوب نتیجه میگیرین چون موضوعش متناسب هست

kartal
09/11/15, 12:26 AM
خارج از بحث پست ندین !

S a f a 6 4
09/11/15, 12:35 AM
تبلیغ موضوع گسترده ای هستش که خیلی میشه روش کار کرد

روش دیگه ای به غیر از تبلیغات هم به نظرتون میرسه ؟

تمام این درامد ها فقط برای بهتر کردن فروم خرج خواهد شد

Saeed7
09/11/15, 12:38 AM
من که روش های دیگه روگفتم

Bazihome
09/11/15, 12:41 AM
یه توضیحی بدم خدمتتون ...

درآمد زایی فقط یک بخش کوچیکش محدود به تبلیغات میشه ... خیلی راه ها داریم ...

مثلا من پیشنهاد دادم بخش کاربران وی آی پی یا ویژه رو باز کنیم که توش امکاناتی ویژه هم به کاربرانمون بدیم ولی این بخش باید برای عضویت تو این بخش مبلغی رو به سایت بدن تا بتونیم امکانات این بخش رو تهیه کنیم مثلا بتونن فایل بیشتری آپلود کنن یا تعداد پی ام هاشون بیشتر بشه و یا بتونن از امکانات بخش مجزاشون استفاده کنن که ما براشون در نظر میگیریم ...
بخش ویژه هم میشه توش امکاناتی همچون شیر فایل های ویژه و کمیاب یا اکانت های سایت های دانلود مثلا رپیدشیر و یا ... :d

یکم فکراتون رو باز تر بکنین ... فقط محدود تبلیغات نکنین ...

موفق باشید

dariush razmjoo
09/11/15, 01:03 AM
یه توضیحی بدم خدمتتون ...

درآمد زایی فقط یک بخش کوچیکش محدود به تبلیغات میشه ... خیلی راه ها داریم ...

مثلا من پیشنهاد دادم بخش کاربران وی آی پی یا ویژه رو باز کنیم که توش امکاناتی ویژه هم به کاربرانمون بدیم ولی این بخش باید برای عضویت تو این بخش مبلغی رو به سایت بدن تا بتونیم امکانات این بخش رو تهیه کنیم مثلا بتونن فایل بیشتری آپلود کنن یا تعداد پی ام هاشون بیشتر بشه و یا بتونن از امکانات بخش مجزاشون استفاده کنن که ما براشون در نظر میگیریم ...
بخش ویژه هم میشه توش امکاناتی همچون شیر فایل های ویژه و کمیاب یا اکانت های سایت های دانلود مثلا رپیدشیر و یا ... :d

یکم فکراتون رو باز تر بکنین ... فقط محدود تبلیغات نکنین ...

موفق باشید

پیشنهاد خوبیه اما مواردی که به عنوان امکانات مثال زدین به نظر من چیزایی نیستن که باعث بشن کسی بخواد پول بده
باید به امکاناتی فکر کرد که واقعا ارزش داشته باشه کسی بخواد این هزینه رو بده وگرنه فقط یه زحمت ایجاد بخش میفته گردن مسئولین و تاثیری تو در آمد نداره
البته من خودم واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه که چه امکاناتی داشته باشه ولی من خودم اگه ببینم همچین بخشی با امکانات خوبی هست حتما حق عضویت رو میدم

mrphoenix
09/11/15, 01:08 AM
من به ذهنم رسید

شما یه بخش بذارید برای دعوت نامه برای عضویت.
هر سری به طور رندوم لینک اونایی که مایه تیله گرفتیدو به طرف بدید.
اینم به اضافه ی پیشنهاد اولم

Bazihome
09/11/15, 03:16 AM
مثلا ما میتونیم امکانات خاصی بهشون بدیم ..

یه سری پایین میگم :

میزان تعداد پیام خصوصی هاشون میره بالا
میتونن از استیکر و رنگ خاصی برخوردار باشن
هر ماه یه قرعه کشی چیزی میزاریم واسه این بخش و یه جایزه ای بهشون میدیم :d مثلا یه 2 تا کیو 5 اینا
اکانت سایت های مختلف پولی رو براشون در نظر میگیریم ...
بخش اختصاصی براشون ایجاد میکنیم
و یه سری کارا که یوزر های عادی قادر به انجامش نیستن ...
در کل این دسترسی باید جوری باشه که ترغیب کنه کاربران رو بده دادن گلد و ...

severus-snape
09/11/15, 01:50 PM
بهترین و منطقی ترین گزینه برای درآمد زایی واسه فروم به نظر من همون تبلیغات هست
خودتون هم میدونید سایت های زیادی هستند که دوست دارن توی فروم پر بازدید تبلیغات کنن
ضمنا این سامانه های تبلیغاتی هم خوبه (به ازای هر کلیک...) بعدش قرار میذاریم روی اون بنر کلیک کنیم.
بعد آخر ماه یه پول عظیم بدست میارید که هم واسه ارتقاءفروم میشه ازش استفاده کرد هم واسه خرید گلد توی بازی

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

بقیه روش هایی هم که گفته شد نه اینقدر بازده دارن و فکر نکنم هم ازشون استقبال زیادی بشه

ولی من به شخصه اگه بنر بذارید برای کمک به فروم روز یه کلیک رو روش میکنم

aminrahmani
09/11/15, 02:15 PM
روش کلیک کردن روی تبلیغات عالیه.
هر کسی در 24 ساعت اگر یکبار روش کلیک کن
کلی پول گیر فروم میاد!

Bazihome
09/11/15, 02:38 PM
این روش دیر بازده ترین و بهتر بگم کمترین سود رو میتونه برای فروم داشته باشه به 2 دلیل :

قیمت کلیک هامون بسیار پایین هستش ....
یه سقف مبلغ داریم که باید به اون مبلغ برسه تا بتونیم برداشت کنیم

تبلیغاتشون هم عموما جذب کننده و طوری نیستند که بچه ها رو ترغیب به کلیک کردن بکنه ...

حالا این نظر من بود بقیه هم لطفا نظراشون رو با توضیح بدن تا به یک جمع بندی کامل برسیم ...

aminrahmani
09/11/15, 02:59 PM
ما کم کم 200 تا فعال داریم در روز که اگر اونها یکبار هم در روز کلیک کنند و هر کلیک 100 تومان باشه کلی پول میشه آخر ماه!

HossianShirazi
09/11/15, 04:42 PM
ما کم کم 200 تا فعال داریم در روز که اگر اونها یکبار هم در روز کلیک کنند و هر کلیک 100 تومان باشه کلی پول میشه آخر ماه!
بسته به نوع تبلیغ هست ولی فکر کنم در حدود کلیکی 5 تومان باشه.

niloopar
09/11/15, 04:56 PM
سلام میشه طلا فروخت؟

Bazihome
09/11/15, 05:22 PM
واقعا فکر کردی 100 تومن برای هر کلیک میدن ؟! ;-)):D

باید خدمتتون عرض کنم که سیستم های تبلیغاتی الان مثل قبل نیستن ... به شرط هستند . مثلا باید آی پی ها متفاوت باشه و به مدت زمان معینی از صفحه تبلیغاتی بازدید کنند تا میزان 5 تومن یا ... به حساب شما واریز بشه و شرط دوم اینه که مثلا باید 100 هزار تومن بشه تا بتونین برداشت کنین و ...

من میگم خودم قبلا تو این کارا دستی داشتم و میگم زیاد ارزش نداره این مورد تبلیغاتی ... :y:

black assassin
09/11/16, 04:04 PM
اولا یک فروشگاه مجازی را بندازید ( از همینایی که تحویل درب منزل هستند )
تبلیغات بگیرید ( برای اینکار باید خوب بازاریابی کنید )
در ضمن با blindfox هم موافقم

severus-snape
09/11/20, 01:27 PM
بهترین و منطقی ترین گزینه برای درآمد زایی واسه فروم به نظر من همون تبلیغات هست
خودتون هم میدونید سایت های زیادی هستند که دوست دارن توی فروم پر بازدید تبلیغات کنن
ضمنا این سامانه های تبلیغاتی هم خوبه (به ازای هر کلیک...) بعدش قرار میذاریم روی اون بنر کلیک کنیم.
بعد آخر ماه یه پول عظیم بدست میارید که هم واسه ارتقاءفروم میشه ازش استفاده کرد هم واسه خرید گلد توی بازی

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

بقیه روش هایی هم که گفته شد نه اینقدر بازده دارن و فکر نکنم هم ازشون استقبال زیادی بشه

ولی من به شخصه اگه بنر بذارید برای کمک به فروم روز یه کلیک رو روش میکنم

خوب برای دفاع از پیشنهادم باید بگم الان سایت هایی هستن که تا 80 تومن هم به ازای هر کلیک میدن شما کجای کارید دوستان!

نمونه هاش رو هم همینجا میگم تا با استناد باشه حرفام:
پیشنهاد خودم که هم معتبره هم به ازای هر کلیک خوب پول میده
پیشنهاد خودم (http://www.oxinads.com/)
غیره :
نمونه ی یکم (http://click.parniaz.com/publisher.php)
نمونه ی دوم (http://www.pcpayam.com/)

و این آخری هم یه پیشنهاد جذاب برای جذب بازیکن برای بازی و فروم:
http://novinmarketing.com/adword.aspx?gclid=CLjSi_SXmZ4CFVtm4wod1SpSmw

emilian_92
09/11/21, 04:31 PM
این فروم پتانسیل بالای داره منم پیشنهاد می*کنم از تبلیغات کلیکی استفاده کنین (ads google)

فقط بدبختیش اینه که پولو تو حساب paypal نمیریزن و پست می*کنن که باید یه فامیل تو خارج داشته باشین و اون بگیر و به شما بده ... (آشنا دارم ولی* یکی* از ادمینا آشنا داشته باشه خیلی* بهتره :P)
الان enevata میاد میگه ads google ۲سنت پر کلیک میده :دی:)) که راستم میگه مینیمومش ۲سنت ولی* اگه همین ۳۰۰نفری که هر روز اون میشن تو فروم یه کلیک ناقابل بکنن پر کلیکش یه چیز فضای میره بالا :))

اگه خواستین بگیرین بنر بگیرین و لینک نگیرین چون بنر پول بیشتری میده :)

راستی* اکثر این تبلیغات کلیکی ایرانی* scam هستن :) حتا این onix

par30web
09/11/21, 07:00 PM
بابا کدوم سیستم تبلیغتی پول داده این دومیش باشه؟ :دی
به نظر من امکانات سایت رو محدود نکنیم که به ازاش مثل بعضی سایتا اشتراک بگیری و بتونی فروم رو ببینی! اینطوری دیگه هیچکی نمیاد فروم :دی
ولی اینکه گفتن یه سری امکانات اضافی می شه خیلی خوبه
باید یه آمار دقیق از بازدید این سایت داشته باشیم و حداقل یه متن بزنیم که فورم فلان با فلانقدر! بازدید در روز!! محل تبلیغات شما!

Bazihome
09/11/21, 07:07 PM
بابا کدوم سیستم تبلیغتی پول داده این دومیش باشه؟ :دی
به نظر من امکانات سایت رو محدود نکنیم که به ازاش مثل بعضی سایتا اشتراک بگیری و بتونی فروم رو ببینی! اینطوری دیگه هیچکی نمیاد فروم :دی
ولی اینکه گفتن یه سری امکانات اضافی می شه خیلی خوبه
باید یه آمار دقیق از بازدید این سایت داشته باشیم و حداقل یه متن بزنیم که فورم فلان با فلانقدر! بازدید در روز!! محل تبلیغات شما!
به آلکسا سر بزن میبینی خودت .. فروم* آمارش خیلی خوبه و میشه تبلیغات گرفت ولی تنها راهش تبلیغات نیست باید یه سری پنل های دیگه ای برای درآمد زایی داشته باشیم ... :d

e-behzad
09/11/21, 07:07 PM
می گم یه ۲ تا جای خالی بذارید برای تبلیغات مشتری هم می شه پیدا کرد.
من برای یه فروم با بازدید ۲۵۰۰ در روز تونستم ماهیانه برای ۱۰۰% ۳۰۰۰۰ تومن بگیرم.برای ۱۰۰%پایین صفحه 25000 و برای ۵۰ % بالای صفحه هم ۲۰۰۰۰ تومن.ضرر که نداره.جاش رو خالی بذارید حالا مشتری هم یافت می شه.

nasser-gh
09/11/21, 11:13 PM
به نظر من تبلیغات کلیکی از همه بهتره.به هر کی که میاد تو فروم بگین رو اونا کلیک کنه.فکر کنم درآمد از اون طریق خیلی خوب باشه

e-behzad
09/12/15, 02:34 PM
به نتیجه ای رسید؟اگر نرسیده من می تونم با چند تا شرکت برای گرفتن تبلیغ مذاکره کنم.مثل آواژنگ و اینا.یا چند تا مشتری از سایت هایا فروم های دیگه.

kartal
09/12/30, 01:01 AM
بهزاد اگر اسپانسر پیدا کردی پیام خصوصی بکن
یا با تلفن تماس بگیر
شماره تلفنم 09355138618

e-behzad
09/12/30, 01:14 AM
اسپانسر می یابم و چند تا موضوع رو مشخص نکردید.جای بنر تبلیغاتیش که کجا باشه.چند در صد نمایش باشه.به هر حال اینا برای کسی که می خواد تبلیغ کنه مهمه
من می رم با طرف ها نامه نگاری کنم ولی این موضوع رو خواهشنا زود بگید که دیگه اونها هم معطل نشن

kartal
09/12/30, 01:19 AM
میتونیم هیدر رو بهش بدیم ! بالا سمت راست کنار لوگو
یا پاین سمت راست کنار کپی رایت

درصد نمایش هم بستگی به پول اسپانسر و تعداد اونها داره

chaos.knight
09/12/30, 04:03 PM
اره منم میگم واسه فرم تبلیغ کنیم

e-behzad
09/12/30, 04:14 PM
خب تا حالا یکی پیدا شد و علاقه نشون داد.منتظر باقیش نیز هستم که جواب بدن.این احتمالا همون بالا صفحه رو می خواد

Shayan
10/01/13, 10:14 PM
چه خوب :دب

ehsanagha
10/01/13, 10:22 PM
نمیشه تبلیغات گرفت ؟؟
اگر گلد بازی هم تونستید به دست بیارید بگید من می خرم ! :)

atilaa
10/01/13, 10:22 PM
فروم مال منه چی دارید واسه خودتون میبرید و میدوزید : دی

شوخی کردم اگر تبلیغ کوچک و غیر مزاحم بود مشکلی که نداره هیچ خوبم هست دیگه لازم نیست مدیرا هر سال پول جمع کنن بین خودشون

faroo
10/12/12, 02:04 AM
بزارین هر کی از اعضای فروم که طراحی یا کارای دیگه میکنه و میخواد تبلیغ کنه...تو فروم تیلیغ کنه واسه کارش وبه ازاش قرارداد ببندین باهاش یاماهیانه یا هفتگی که یه مبلغی یا مقدار مشخصی گلد به حساب فروم واریز کنه

kartal
10/12/12, 12:43 PM
کدوم مدیر تا حالا پول داده وحید ؟ :دی

هاست مال حسین هست و دامین هم مال علی !

K-paX
10/12/12, 01:17 PM
اگه هنوز میخواید برای فروم درآمد زایی کنید !

برای گذاشتن یه بنر در بین همه پستها چند میگیرید !؟ البته با گلد

par30web
10/12/12, 03:19 PM
فروم نزدیک به ۳۰۰۰ بازدید داره... اگر درآمدی هم باشه ضرف فروم خواهد شد!

K-paX
10/12/12, 03:35 PM
نگفتید برای قرار دادن یه بنر در بین پستها چند میگیرید
با گلد پرداخت میکنم و شما هم میتونید گلد را ریال کنید و بعدش صرف فروم کنید

atilaa
10/12/12, 06:54 PM
کدوم مدیر تا حالا پول داده وحید ؟ :دی

هاست مال حسین هست و دامین هم مال علی !

تاریخ پست من نگاه کن اول
آخه نمیدونم این زیرخاکیها را چرا میکشین بالا
اون موقع 7-8 تا مدیر بودیم قرار شد نفری مبلغی پول بدیم تا هاست این چیزا بخرن
بری تو قسمت مدیریت خودت پیدا میکنی

K-paX
10/12/12, 07:14 PM
:d

یعنی تبلیغ نمیخواید

par30web
10/12/12, 07:22 PM
این بحث از دو هفته پیش بین مدیران در حال بررسی است...

KraToS
13/01/20, 07:50 PM
این بحث از دو هفته پیش بین مدیران در حال بررسی است...

بررسی کنید عاغا بررسی کنید

par30web
13/01/20, 08:04 PM
این بحث واسه وقتی بود که سایت فیلتر نشده بود، فروم کلی بازدید داشت، تازه مدیرا دسته جمعی چول میذاشتن هاست رو میخریدن! الآن اوضاع خیلی فرق کرده...

KraToS
13/01/20, 08:09 PM
الان چنتا بازدید داره سایت ؟ البته چندتا آی پی ؟