PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبديل فينگليش به فارسي توسط EN2Fa

bestboy999
09/02/01, 09:20 PM
با توجه یه اینکه یک سری افراد امکان تایپ فارسی واسشون مقدور نیست و یا فونت فارسی ندارند و یا اصلا حوصله ی تایپ فارسی ندارند که فکر کنم 1% اینطوری باشند و 99% فونت فارسی ندارند تصمیم گرفتم برای سهولت این افراد نرم افزار زیر را معرفی کنم که هم خودشون راحتتر باشند هم بقیه ی کاربران.

پس لطفا کسانی که نمی تونن فارسی تایپ کنند از نرم افزار زیر استفاده کنند و محتوای فارسی شده را توی فروم یا هر جای دیگه ای بذارند.

حتی توی بازی هم مشاهده میشه که تعدادی از افراد فینگلیش تایپ می کنن که ازشون تقاضا می کنم متنشون را با این نرم افزار به فارسی تبدیل کنند.

En2Fa برنامه مستقلی است که بر روی کامپيوتر شما نصب شده و بر اساس متن تايپ شده فينگيليشی شما آنرا به فارسی تبديل ميکند.اين برنامه بر روی تمامی نسخه های ويندوز قابل اجرا ميباشد و هيچ نيازی به فارسی بودن سيستم برای نمايش صحيح فارسی ندارد.En2Fa قابليت ذخيره خروجی شما به صورت عکس و يا متن را نيز دارد. ( منبع )
اصولا كاربرد اين برنامه زماني هست كه شما فينگليشي رو بهتر از فارسي تايپ ميكنيد.يا زماني كه سيستم شما از فارسي پشتيباني نميكنه و يا بازم زماني كه در منطقه اي كه زندگي ميكنيد ، برچسب فارسي، يافت مي نشود (-:
درسته كه خواندن يه متن فينگليش خيلي هم سخت نيست و نياز به تحصيلات بالا نداره ولي وقتي با يه متن خيلي خيلي طولاني برسيد ، قدر اين برنامه رو خواهديد داشت !يكي از قابليت هاي خوب اين برنامه اينه كه ميتونيد ترجمه متن فينگليشي خودتون رو بصورت يه فايل Html يا يه فرمت محبوب ديگه ذخيره كنيد.

برنامه به صورت کاملا رایگان هست و درصد خطای پائینی داره ضمنا حجم پائین برنامه هم سبب عدم استفاده از این برنامه حتی برای دایل آپی های عزیز هم نمیشه.

دانلود در فایل پیوست با حجم 493 کیلو بایت

SA33D
09/02/01, 10:18 PM
ایشالا گلدت زیاد تر بشه من بیچاره فونت فارسی نداشتم با بدبختی مینوشتم

Ernesto_Rommel
09/02/01, 10:50 PM
ممنون از بست بوی شایان عزیز!

من از این نرم افزار مدتیه استفاده میکنم به خصوص از سر قضیه مباحثه مناظره گنده با خدارحمت سالامیر اینا ...

کارش خوبه

خوش بگذرونید باهاش! واقعا بعضی جاها به درد میخوره