PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات در کلوب

FieldMarshal
10/03/16, 01:55 PM
من یه پیشنهادی داده بودم برای تبلیغ در سایت کلوب دات کام که چند تن نذاشتن رو این پیشنهاد من فکر بیشتری بشه
اونم این بود با مذاکره با مدیریت کلوب بازی رو در قسمت بازیهای کلوب قرار بدند. امروزه مدیریت کلوب مشغلش شده گذاشتن بازی تو قسمت بازی های کلوب حالا رضا فوتو یه نظری داده بود من نمیگم بده نه اینم خوبه اما قبلش رو این پیشنهاد من هم یه فکری کنید حتما جواب میده.

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

این نظری که آتیلا داده بودhttp://www.erepublik.com/en/article/-atilaa-1-1250561/1/20
خوبه اما اگه این پیشنهاد من رو عملی کنید افراد زیادی میان چون شما برید یه نگاه به قسمت بازی ها بندازید آمار بازیکننده گان رو ببینید.

atilaa
10/03/16, 03:06 PM
من در محیط کلوب کلا غریبه هستم و وزیر تبلیغات هم رضا فوتو هست فک رکنم

از من خواست که کمکش کنم کمی پول و کروب جمع آوری بشه منم دارم کمکش میکنم
و همه کروبها را به رضا خواهم داد و اون تبلیغاتو انجام خواهد داد

در مورد تبلیغتا دوسه نفر دیگه هم پیشنهاد داشتند که فکر کنم رضا باید بشینه دقیق روشون فکر کنه و بعد اقدام کنه

TinTino
10/03/16, 03:32 PM
هر کاری که باعث افزایش جمعیت واقعی ایران بشه پسندیدست

Nima SSTO
10/03/16, 03:38 PM
حالا این طرح شما چقدر خرج داره؟
رضا هم که اکثر اوقات تو یاهو ان هست
همون اونجا با خودش صحبت کنی بهتره

rezaphoto
10/03/16, 04:25 PM
عزیز من درسته حرف شما درست . . . من خودم همین کاری که شما میگی رو درخواست دادم و سوال کردم هم از واحد پشتیبانی هم از واحد تبلیغات کلوب.

اما هیچ کدومشون هنوز جواب ایمیل من رو ندادن تا ببینیم اگر رایگانه ایریپابلیک رو اونجا معرفی میکنن یا اگر پولیه هزینش چقدره.

پس منم پیگیر حرف شما هستم کم کاری و دیر پاسخ گویی از بخش های مورد نظر سایت کلوب هست