PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیرفعال شدن دکمه خرید (کمک کنید فوریه)

Blacky
10/04/10, 09:26 AM
سلام دوستان
تورو خدا کمک کنین با هزار فرمول و بدبختی رفتم توی بازار ارز و گلدهامو تبدیل کردم به پول دانمارک و چند تا کشور دیگه
حالا که میخوام برم محصولات اون کشورها رو بخرم گزینه خرید و میزان و تعداد خرید واسم غیر فعال شده در IE و Firfox و Opera و Usejump امتحان کردم نمیاد
اینم عکسشه

http://img.club2m.com/thumb-6E45_4BBFF509.jpg (http://img.club2m.com/share-6E45_4BBFF509.html)

تورو خدا کمک کنین غذا ندارم پول و طلا هم ندارم باید سریع خریدمو بکنم

abbas ghaderi
10/04/10, 10:54 AM
واسه خرید از بازار هر کشور باید بری تو اون کشور. نمیتونی وقتی تو ایران هستی از بازار کشور های دیگه خرید کنی. برو دانمارک تا بتونی از بازارش خرید کنی

behrang
10/04/10, 12:28 PM
واقعا من خندم گرفت

بهت برنخوره ولی مهم پول داشتن نیست مهم کشوره

مثال واقعی میزنم برات

تو الان تو ایران واقعی هستی و کلی دلار هم داری آیا میتونی جنس خارجی به طور مستقیم از بازار آمریکا بخری؟نه نمیشه

اینجا هم همینطوره

باید بری به اون کشور و بخری اگه نمیتونی بری به یکی بسپار برات بخره یا از بازار سیاه اونجا بخر

به هرحال باید بری توی اون کشور

Ali Emami
10/04/10, 12:32 PM
دست پخت وزارت اموزش هست !!

همه روزهای اول مشکلاتی داشتن ولی مال شما استثنایی هست !
از لینک های آموزشی بیشتر استفاده کن
:d

TinTino
10/04/10, 01:02 PM
این چرا عدداش فارسیه؟

نکنه ادمین سایتو فارسی کرده! :دی

behrang
10/04/10, 01:03 PM
یعنی الان تو نگرفتی که تنظیمات زبان سیستمشو دست کاری کرده تا فونت ها رو فارسی نشون بده؟:دی

Samaa
10/04/10, 01:36 PM
بهرنگ چرا میزنی؟!:دی با بچه ها تحقیر آمیز صحبت نکن!!خب نمیدونسته بنده خدا:دی

Ernesto_Rommel
10/04/10, 01:45 PM
با سما موافقم !

ولی خوب داداشی گلم شما میتونستی تو قسمت سوالات مشکلات بازی هم بپرسیش به جای تایپیک زدن چون رفت تو چشم همه بچه هایی که روزها و شبها به تازه واردها نکات اموزشی یاد میدن

ولی من درکش میکنم این دوستمون رو ... بابا منم وقتی اومدم بازی اینطور میشد اما ضایع نمیکردم! هی سرچ میکردم تا یه مطلبی گیرم بیاد !!!!

dem!god
10/04/10, 01:50 PM
درست آموزش نمیدن بابا
فقط ورک و ترین یاد میدن:دی

ولی یه چیزی هست به نام ساپورت که میتونه سوالاتو جواب بده
چیز خوبیه ازش استفاده کن:دی

M0hammad
10/04/10, 06:25 PM
درست آموزش نمیدن بابا
فقط ورک و ترین یاد میدن:دی

ولی یه چیزی هست به نام ساپورت که میتونه سوالاتو جواب بده
چیز خوبیه ازش استفاده کن:دی