PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من دارم از دست میرم!

M_golzar
09/03/04, 08:28 PM
سلام.
من تازه واردم و 4-5 روز بیشتر نیست که اومدم. الان ولنسم رسیده به 30.:( می دونم چرا کم می شه اما نمی دونم چه جوری زیادش کنم.:no1: همش پولیه که!؟! یکی هم هست که گلد می خواد. آخه من بدبخت با این حقوق بخورنمیر گلدم کجا بود؟:swear1: چیکار کنم؟ من نمی خوام شهید بشم! می خواهم زنده بمانم.:shame:

joker shadow
09/03/04, 08:51 PM
خدا رحمتت كنه من يه رفيق داشتم اينجوري شد مرد!برو يه يوزر جديد وا كن بعد برو قسمت آموزش تو همين فروم! http://forum.erepublik.ir/showthread.php?goto=newpost&t=769 خوب بخونش!
ميفهمي بايد چيكار كني!

atilaa
09/03/04, 09:08 PM
نه یوزر جدید باز نکن چون مولتی تلقی میشه و بن میشه هر دو اکانتت
این نکات زیر را فعلا رعایت کن تا اسکیلت بیاد بالا
1- در کارخانه ای کار کن که حتما کیفیتش یک باشه ( یک ستاره باشه )
2- هر روز بعد تمرین و کار دوتا ولنس از دست میدی که باید جبران کنی
3- برا ی جبران باید غذا بخوری و هر قدر کیفیت غذات بیشتر باشه ولنست بیشتر خواهد شد فعلا حداقل باید کیو ( دوستاره ) بخوری حقوقت اگه رسید کیو 3 بخور
4- هر روز حتما یک غذا بخر چون اگر غذا نداشته باشی برای نداشتن غذا هم ولنس از دست خواهی داد علاوه بر ولنسی که در تمرین نظامی و کار ازدست مید
5 - صبور باش چون این بازی طوری طراحی شده که یک شبه نمی تونه به اخرش برسی و به مرور با افزایش مهارتت حقوقتم زیاد خواهد شد و میتونی غذای با کیفیت بخوری و یا حتی خونه بخری ( خونه هم ولنس را زیاد میکنه )
6- هر روز کار کن چون اگه 30 روز مرتب کار کنی 5 گلد جایزه میگیری و دوستاتم دعوت کن هر دوستی که خودت برا اونها دعوتنامه بفرستی و به بازی بیان بعد اینکه به لول 6 رسیدن 5 گلد هم از اونجا بدستت میاد

joker shadow
09/03/04, 09:34 PM
بابا چي ميگي آتيلا اينهمه آدم مولتي داره چي شده! اصلاً ما كل بچه هاي اروميه تو كافي نت اورانوس آن لاين ميشيم اونوقت بايستي همه بن بشيم! كي به كيه! بچه رو نترسون باو!

atilaa
09/03/04, 09:53 PM
بابا چي ميگي آتيلا اينهمه آدم مولتي داره چي شده! اصلاً ما كل بچه هاي اروميه تو كافي نت اورانوس آن لاين ميشيم اونوقت بايستي همه بن بشيم! كي به كيه! بچه رو نترسون باو!

ا زدارو دسته هومنی :d
از من گفتن خودتون میدونید وقتی بن شدید نگیا نگفتی

Ahoura
09/03/05, 12:05 AM
با تشکر از معلم صبور و دانا ، آتیلا :toyou:

HossianShirazi
09/03/05, 02:33 PM
باعث بد آموزی نشه.
من از ادمین سر جریانی پرسیدم .... یعنی نپرسیدم دروغ چرا کار دیگه ای کردم و اون در جواب گفت:
ما برای تشخیص دادن مولتی فاکتورهای دیگه ای غیر از آی پی هم داریم.
و پیشنهاد میکنم شمایی که همتون از کافی نت کانکت میشین ریپورت خودتون رو بدید که همیتون از یک کافی نت کانکت میشید و گرنه اگر برید رومانی همتون بن میشید بدون شوخی میگم.
این ادمین لعنی هر جایی دلش بخاد مولتی بن میکنه و رایی رو که داده رو پس میگیره و هر جایی که عشقش نکشه مثل بز وایمیسه نگاه میکنه و به ریش ملت میخنده.

joker shadow
09/03/05, 05:08 PM
هنوز اينو نگفتم هممون با مولتي هامون از كافي نت آن ميشيم!:d:d:d:d آره داش از دارو دسته هومنيمd:d:

M_golzar
09/03/05, 10:43 PM
نه یوزر جدید باز نکن چون مولتی تلقی میشه و بن میشه هر دو اکانتت
این نکات زیر را فعلا رعایت کن تا اسکیلت بیاد بالا

ممنون.