PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بازی از سری ندای وظیفه

Emperor Matin
10/09/01, 05:30 PM
سلام.

راستش دیدم یه چند روزیه که این بخش فروم مختصری خلوته، گفتم یه بحث بذارم برای انتخاب بهترین بازی از سری Call of Duty یعنی پرفروش ترین و محبوب ترین بازی بین ایرانیها. :D

لطف کنید توی نظر سنجی، اون بازی که به نظرتون از همه بهتره رو انتخاب کنید.

1-فقط بازیهای سری ندای وظیفه که روی پی سی منتشر شده اند توی این نظر سنجی اومدند.

2-لطفا دلیل انتخابتون فقط گرافیک نباشه. به تمام جوانب بازی ها مثل داستان، گیم پلی ، تنوع مراحل و... هم توجه کنید.
__________________________________________________ ________________
گزینه ها:

1- Call of Duty
http://urfile.net/files/08lwwszswhss73vm7rfy.jpg

2- Call of Duty 2
http://urfile.net/files/zx5coj97tibxrn9t8aep.jpg

3- Call of Duty: Modern Warfare
http://urfile.net/files/pyb9pidmjtdv7drbwhud.jpg

4- Call of Duty: World at War

http://urfile.net/files/r4i120xwox5lf1u7twia.jpg

5- Call of Duty: Moder Warfare 2
http://urfile.net/files/9dkamyxsxiar59ma683g.jpg

revolver Ocelot 1991
10/09/01, 06:01 PM
سلام.

راستش دیدم یه چند روزیه که این بخش فروم مختصری خلوته، گفتم یه بحث بذارم برای انتخاب بهترین بازی از سری Call of Duty یعنی پرفروش ترین و محبوب ترین بازی بین ایرانیها. :D

حالا این جا که خودمونیم
کی این شد محبوب ترین و پر فروش ترین:no1:
بی خیال call of برو بیبی بوم کن حالا که نماینده شدی :y:

Goldsky
10/09/01, 06:18 PM
به نظر من کد 1 یه شروع تازه بود ، یه جور انقلاب بود تو این سبک بازیا که کد 2 کاملش کرد ... من کد2 رو خیلی دوست دارم 4-5 دفعه هم تمومش کردم :d کد 4 ( که اینجا گفتی 3 ) رو هم تو کمتر از یه روز با مدرسه رفتن تموم کردم :d اصلا نفهمیدم اون روز چطور گذشت ....

TrueEnzo
10/09/01, 07:48 PM
کلا هر کدوم یه خاطره ای بودن زمان خودشون
ولی 2 و 4 خاطراتشون تو ذهن من پر رنگتر هستند
نمی دونم چرا

Emperor Matin
10/09/01, 08:30 PM
حالا این جا که خودمونیم
کی این شد محبوب ترین و پر فروش ترین:no1:
بی خیال call of برو بیبی بوم کن حالا که نماینده شدی :y:

یعنی میخوای بگی کال اف محبوبترین بازی توی سبک اول شخص در ایران نیست؟

به نظر من کد 1 یه شروع تازه بود ، یه جور انقلاب بود تو این سبک بازیا که کد 2 کاملش کرد ... من کد2 رو خیلی دوست دارم 4-5 دفعه هم تمومش کردم :d کد 4 ( که اینجا گفتی 3 ) رو هم تو کمتر از یه روز با مدرسه رفتن تموم کردم :d اصلا نفهمیدم اون روز چطور گذشت ....

اون شماره ها که گذاشتم، شماره گزینه هست نه شماره سری بازی. :D

چون ندای وظیفه 3 برای کامپیوتر نیست، توی این لیست من نیومد.:y:

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

ولی من خودم به شخصه Call of Duty 5 یا به عبارتی World at War رو خیلی دوست داشتم.

چون بالاخره یه نوع آوری در مورد جنگ جهانی داشت و اون هم دشمنان ژاپنی بودند.توی بقیه بازیهای این سری، دشمنها فقط المانی ها هستند.

Sor3na
10/09/01, 08:33 PM
فقط مدرن وارفیر 2 !

واقعا 80 تومن پولی که بابتش دادم ،نوش جووونشون !

Emperor Matin
10/09/01, 08:55 PM
فقط مدرن وارفیر 2 !

واقعا 80 تومن پولی که بابتش دادم ،نوش جووونشون !

80 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نسخه اصله؟

par30web
10/09/01, 09:15 PM
من در بین همه سری CoD ها سری مدرن وارفار رو از همه بیشتر دوست دارم، بین اونا هم سری 1 داستانش بیشتر یه داستان بود! رفتن سراغ عربا (opFor) بعدشم زاخائف رو کشتن! ولی در مورد 2 تعداد داستان ها بیشتر شدن و به نظرم جذاب تر بود! مثلا هم مراحل مربوط اولترانشنالیسم ها (ماکاروف) بود، هم جنگ روسیه و امریکا (سندرسون و بروبچس!) هم خیانت شپرد! که همشون به هم مربوط بودن! از نظر گرافیک هم 2 بهتر بود، هم از نظر موسیقی! مدرن وارفار یک هم از نظر اینکه تو کشورای عرب بود زیاد چسبید بهم :دی کلا از جاهای یخبندان یا مراحل تکتیراندازی و یواشکی راه رفتن بدم میاد :دی
حتما یه تاپیک کلا بحث در مورد CoD را میندازم!

Emperor Matin
10/09/01, 09:53 PM
من در بین همه سری cod ها سری مدرن وارفار رو از همه بیشتر دوست دارم، بین اونا هم سری 1 داستانش بیشتر یه داستان بود! رفتن سراغ عربا (opfor) بعدشم زاخائف رو کشتن! ولی در مورد 2 تعداد داستان ها بیشتر شدن و به نظرم جذاب تر بود! مثلا هم مراحل مربوط اولترانشنالیسم ها (ماکاروف) بود، هم جنگ روسیه و امریکا (سندرسون و بروبچس!) هم خیانت شپرد! که همشون به هم مربوط بودن! از نظر گرافیک هم 2 بهتر بود، هم از نظر موسیقی! مدرن وارفار یک هم از نظر اینکه تو کشورای عرب بود زیاد چسبید بهم :دی کلا از جاهای یخبندان یا مراحل تکتیراندازی و یواشکی راه رفتن بدم میاد :دی
حتما یه تاپیک کلا بحث در مورد cod را میندازم!

1- من خودم کال اف 4 رو تا ته بازی نکردم. کرکش مشکل داشت. یکی از بچه ها میگفت یه مرحله توی خوزستان داریم. راست میگفت؟

2- خوب همینجا بحث میکنیم دیگه. :d

Goldsky
10/09/01, 11:21 PM
من در بین همه سری CoD ها سری مدرن وارفار رو از همه بیشتر دوست دارم، بین اونا هم سری 1 داستانش بیشتر یه داستان بود! رفتن سراغ عربا (opFor) بعدشم زاخائف رو کشتن! ولی در مورد 2 تعداد داستان ها بیشتر شدن و به نظرم جذاب تر بود! مثلا هم مراحل مربوط اولترانشنالیسم ها (ماکاروف) بود، هم جنگ روسیه و امریکا (سندرسون و بروبچس!) هم خیانت شپرد! که همشون به هم مربوط بودن! از نظر گرافیک هم 2 بهتر بود، هم از نظر موسیقی! مدرن وارفار یک هم از نظر اینکه تو کشورای عرب بود زیاد چسبید بهم :دی کلا از جاهای یخبندان یا مراحل تکتیراندازی و یواشکی راه رفتن بدم میاد :دی
حتما یه تاپیک کلا بحث در مورد CoD را میندازم!

تو کد 2 مرحله ی ساحل نرماندی خیلی خدا بود ... نمی دونم چند صد دفعه بازیش کردم :fuzzy: :1522: :t5::t5:

تو کد 4 هم که اون مرحل که با کپیتان پرایس میره اسنایپ خدای مرحله ی بازی هاست .. اون قسمت بهترین قسمت کل بازی کردن تو عمرم .. کل مرحله رو مثل فیلم حفظم . از بس که داستانش قشنگه ... اگه یادتون باشه هم تو اول بازی که intro پخش میشه صبحبت های کپیتان پرایسه تو اون مرحله :1522::t5: :119: خدایی همون 80 دلار می ارزه

Sor3na
10/09/02, 01:45 AM
پی اس تری دارم متین جان ! :d

par30web
10/09/02, 02:43 AM
1- من خودم کال اف 4 رو تا ته بازی نکردم. کرکش مشکل داشت. یکی از بچه ها میگفت یه مرحله توی خوزستان داریم. راست میگفت؟

2- خوب همینجا بحث میکنیم دیگه. :d
1- مرحله تو خوزستان که چه عرض کنم، علنا گفته نشده خوزستانه ولی یه عده گفتن که طراحی شهر مثل خوزستان طراحی شده! که البته با بمب اتم میترکوننش!

2- نه اونجا کلا مخصوص بحثه :d:d

Emperor Matin
10/09/02, 02:53 PM
پی اس تری دارم متین جان ! :d

آها.

فکر کردم برای کامپیوتره، آخه اون موقعی که من جنگ آوری مدرن 2 رو برای ps3 قیمت گرفتم ، 120 تومن بود. :d

The_Legend
10/09/03, 05:10 PM
همه ی سری ها رو دوست دارم واقعا از نظر من بهترین بازی در جهان البته سری 1 رو بازی نکردم ندیدم! بازم که قراره بترکونن ببینیم چی از آب در میاد! :d

Rexxar 69
10/09/03, 10:19 PM
به به، مگه شما کار و زندگی ندارید میشینید بازی میکنید؟ :d

Emperor Matin
10/09/03, 11:30 PM

آخه ما بر خلاف شما نه پدر خانواده ایم و نه رئیس جمهوریم. :d

در اوقات بیکاری کال اف میزنیم.

par30web
10/09/04, 04:49 AM
زدن این پست در انجمن فارسی بازی آنلاین ایریپابلیک توسط رئیس جمهور ایران مجازی وافعا جای تعجب و سوال داره! :d:d

palas the great
10/09/04, 05:06 AM
به نظر من 4
mwf2 با اینکه به جزئیات بیشتر پرداخته شده(بعضی جاهاشم شبیه مکس پین شده :دی) اما نتونستم با داستانش ارتباط برقرار کنم.خیلی پخشه!
تو 4 خیلی زیبا داستان جلو میرفت و زاخایف واقعا برام کابوس شده بود!!!!

Danial KH
11/09/01, 05:08 PM
ولی من قشنگ ترین بازی که تو عمرم دیدم modern warfare 2 بوده....هفته ای یه بار تمومش میکنم..
اونجایی که roach و ghost رو اون شپرد عوضی اتیش میزنه گریم میگیره
آخر بازی هم که با چاقو میزنه تو چشم شپرد اینقد حال میکنم